Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Host

Facet niania,czy to możliwe?Tak,zobaczcie sami!

Polecane posty

Gość Host

Heh,wiele artykułów na temat panów w roli niani czytałem,to wyjątki. Wiele portali ogłoszeniowych z ogłoszeniami niań widziałem ,ale 99,9% ogłoszeń było damskich. A tym czasem w internecie furorę robi taki oto kanał,gdzie prowadzącym jest pan niania,wciela się w rolę świeżaków .Cały film jest po prostu świetny,przyciąga tysiące widzów.W odcinku poniżej akcja się nieźle rozkręca,polecam od minuty 10, wszystkie zabawki poszły w ruch https://www.youtube.com/watch?v=XVSVxRn_2gU Mam niezły ubaw w nocy.Nawet domowe przedszkole nie wzbudzało takich emocji jak ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to k********a jest za śmieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetne,tez to oglądam.Ta dziewczynka jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gang świeżaków,cały zestaw.Ale momentami mam wrażenie że tata/niania ma więcej zabawy niż sama Lenka.To film,ale mała aktorka dobrze wciela się w rolę i na świeżaki woła chłopaki.Jest super.Ciekawe czy któraś mama z forum by tak potrafiła,łączyć przyjemne z pozytecznym.Jak was czytam,to mam wrażenie że wiecej w was frustracji niż radości z macierzyństwa.Niestety,polska specyfika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak,polskie matki ,te z kafeterii wchodza tu tylko po to żeby :wylać swoje frustracje,problemy,żeby się wyżyć,albo wyżalić jak im źle. Ale na temat zabawy z dzieckiem,łączonym z edukacją i przyjemnością nawet nie chcą słyszeć. Ten temat jest ignorowany od początku,ani jednego wpisu,nikogo to nie obchodzi. Facet niania? Żadna się nie zgodzi,bo tylko kobietom wolno być nianią w tym popier..onym polskim kraju . A na zachodzie jakoś można i ludzie są szczęśliwi i uśmiechnięci ,a nie tylko same polskie frustratki.Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te debilki z kafeterii umieją gadać tylko o jednym,a o dzieciach g.no wiedzą,tylko się zajmuja sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra maciora
dokładnie,co trudniejszy temat,to cisza. Temat o edukacji,o wychowaniu,o zabawie,nic ,zero do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jednak trudniej coś doradzić w poważnym temacie o zdrowiu dziecka, nikt nie chce brać odpowiedzialności za to że mógł swoją poradą zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te frustratki,uwielbiają się wyżywać i wypowiadać na tematy których się nie znają,a taki temat luźniejszy jak ten ,to zero.Jak zapytasz o wychowanie i zabawę to cię skierują do poradni.Same nic nie napiszą. Np o autyźmie,był temat,to zamiast gadać o tym,to tylko szukają na kogo by tu zwalić problem i do kogo pójść. A własnej wiedzy zero cokolwiek,nic. Czytanie książek,zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×