Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ta cholerna samotność wykańcza mnie psychicznie...

Polecane posty

Gość gość

i nie mogę sobie z nią poradzić. Tak strasznie pragnę by mieć kogoś do kogo mogę się przytulić, pobyć razem w ciszy po całym dniu..... Ciągle mi to doskwiera i nie potrafię tego zmienić. Spróbowałem nawet na portalu randkowym,ale nie mogę znaleźć właściwej osoby :/Sport,podróż, zakupy, alkohol -tylko zastępują to straszne uczucie na chwile... Rzygam już tym światem w którym każdy goni za pieniędzmi i lansuje się w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz w złych miejscach kochanie. Świat nie da ci zapewnienia ze nie będziesz sam. Zwróć się do Boga, poznaj Go na nowo a odkryjesz coś niesamowitego. Znajdziesz najprawdziwsza miłość, której żaden człowiek dać nie może. Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty, lansujesz swoja samotność :D a prawda jest taka, że samotność wiąże się z wieloma cechami negatywnymi, które pewnie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotnosc to cos pieknego. Zero problemow z debilami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 Jesteś kobietą więc zamiast pisać o miłości do Boga spróbuj z tym mężczyzną nawiązać kontakt, dać mu wsparcie, pociechę i dobre słowo. Nie da się miłować Boga nie miłując swoich bliźnich. Owszem Bóg jest najważniejszy ale sam Chrystus powiedział: Byłem głody a daliście mi jeść, byłem chory a odwiedziliście mnie. Chrystus utożsamia się z ludźmi cierpiącymi, samotnymi, smutnymi, odrzuconymi przez społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z facetem gorzej. Uwierz. . Tak źle tak niedobrze. Szalej póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 Głupotą i kłamstwem diabła jest zamknięcie się w czterech ścianach i uciekanie od ludzi. Jeśli kochasz swoich braci i siostry nie mów pustych słów, ale swoimi czynami udowodnij że potrafisz kochać, nie tylko Boga ale też drugiego człowieka. Ale to wymaga odwagi i poświęcenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - mam to samo i jestem kobietą. Może wymienimy tutaj trochę refleksji na temat samotności? Też jest mi smutno i źle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz dokoła siebie. Nikogo w twoim otoczeniu nie ma ciekawego? może w pracy, sklepie, na chodniku, w parku? Wyjdź do ludzi a nie siedź przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty qrwwo sie wyszalej, takie wlasnie myslenie tepych qrew zniszczylo mi zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze szukasz nie w tym obozie co trzeba? jakis mily kolega na pewno pojdzie z toba na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wymienimy tutaj trochę refleksji na temat samotności? x najlepiej od razu umowcie sie na moscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czizas dziś - puknij się w główkę bezreflejsyjny człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×