Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EcceHomo

Ledwie skończyłem 30 lat a już mam siwe włosy na głowie

Polecane posty

Kiedyś miałem kręcone gęste włosy kasztanowe później po 25 roku życia włosy zaczęły robić się coraz ciemniejsze i prostować , a teraz włosy mam czarne suche jak siano oraz siwe po bokach :(. Mój ojciec alkoholik nałogowy palacz już przed 40 był kompletnie siwy, a ja pomimo że nie pije nie pale uprawiam sport dużo spaceruje pójdę w jego ślady chociaż jak patrzę na tempo przyrostu siwych włosów na mojej głowie to już jak dobije 35 będę kompletnie siwy :( Tymczasem bracia od strony mojej mamy prawie 60 na karku i tylko drobna siwizna na skroniach i bokach. Cholerna niesprawiedliwość genetyczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech znam ten ból, moja babcia 90tka i tylko tu i ówdzie siwy włos, ludzie nie wierzą, myślą że farbuje. Moja mama osiwiała po 30tce całkowicie, mnie udało się dociągnąć do 41. Na początku były to pojedyncze włosy ale w ciągu ostatnich 3, 4 miesięcy siwienie dało czadu .Najlepsze jest to, że badałam się, wszystko w normie a stresów żadnych nie mam. A najdziwniejsze, że w ekspresowym tempie siwieję również "tam" (jesli wiesz o co mi chodzi ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam jeszcze nie mam siwych włosów ;) Zarost też narazie pozostaje bez siwków ale rozrost siwych na głowie mnie przeraża w dodatku takie siano się zrobiło :( teraz to tylko farbowanie lub strzyżenie maszynką na milimetry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak bedziesz dalej zyl? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×