Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

polećcie jakis balsam brązujący w ciąży na nogi i ręce

Polecane posty

Gość gość

Jestem w ciąży i nie chcę się opalać z resztą nie dam rady cale życie tylko solarium mnie ratowało a teraz nie mogę korzystać i chcę kupić balsam brązujący. Mam skórę odcień celtycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden!!! Po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może lepiej opalanie natryskowe? Bezpieczne w ciąży i efekt dłużej się utrzymuje. Ja zamierzam korzystać latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolastyna,kup do ciemnej karnacji. Naprawde jest super. Co za durna odpowiedz gosc 15.46...nie wiesz po co jest balsam brazujacy,cymbale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłączam się do pytania macie jakiś sprawdzony żeby nie robił pomarańczy. Zrobiło się ciepło jestem w ósmym miesiacu i mam białe ręce i nogi tragicznie wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto natryskowe z 200 zł kosztuje i schodzi po 1.5 tygodnia albo krócej to tylko na wielkie wyjścia jak juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ja cymbal z 15.46. Madralinska poczytaj trochę o wpływie kwasów które są obecne w samoopalaczach na ciążę . Zobaczymy kto będzie cymbałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jak sobie dwa razy w tyg wetrę taki balsam w skórę nóg to nic się nie stanie. Opalanie natryskowe odpada bo mam białą pościel a wiem jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż twój wybór. Wolisz ryzyko od bezpieczeństwa dziecka. Na to się nic nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam balsam brązujący Sunkissed (dostępny w Hebe). Jest naprawdę świetny. Mam go i jestem bardzo zadowolona :) Cena : ok.25 zł za 250 ml. Uzyskana "opalenizna" utrzymuje się ok. tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci opalenizna ? pytam serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam balsamu ze złotymi drobinkami. W tamtym roku miałam jakiś, był super, nóżki cudnie lsnily, niestety nie pamiętam jaki to był. Polecicie jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odradzam. Uzywakam, efekt suoer ale tylko upaly przyszly, czliwiek zaczal sie pocic i robily sie brzydkie plamy. Przeciez chodzac na spacery czy zakupy na pewno zlapiesz troche slonca. Nie mowie specjalnie lezec olackuem na sloncu, ale przeciez nie zamkniesz sie w domu latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest w ciąży!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ze w ciąży ? to juz na slonce nie można wyjść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na słońce może, ale nie jakieś samoopalacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka.Przeciez balsamy nie wnikają we wszystkie warstwy naskórka!! Poza tym jestem nie taka normalnie nieopalona tylko bardzo bardzo biała. Takich białych ludzi jak ja jest naprawdę Malo i to id razu rzuca się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnikają. Ja też mam bardzo jasna karnację i mam to gdzieś jakiego koloru będą moje nogi. Dziecko najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wnikały to kremy działały by cuda. Przenikają tylko najwyżej przez pierwsze dwie warstwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przenikają tylko najwyżej przez pierwsze dwie warstwy. " Czyli to wszystko ściema z tymi zakazanymi substancjami w kremach itd. Wszystko można wcierać bo przecież w skórę nic nie wnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wyrządzały coś złego to nie można by bylo pakować parafiny i pochodnych ropy do balsamów nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra nie kupie tego balsamu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i słuszna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakims programie nawet lekarz ciezarnym odradzal slonce a wlasnie polecal natryskowe albo wlasnie samoopalacze. Stosuj z umiarem i nie sluchaj . Az tak nie wnikaja. Tak myslac to bys nawet musiala nie uzywac,mydlo,zelu pod prysznic,szamponu,zadnego kremu ani balsamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to ze nawet źle robię wykonując sobie peelingi na brzuszek żeby oliwka lepiej się wchłonęła. Smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasna karnacja też jest ładna moim zdaniem. Lepiej pić sok z marchwi, bo dostarczysz sobie witamin i skóra nabierze zdrowego kolorytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz na pewno nie polecal samoopalaczy dla kobiet w ciąży... Coś ci się pomyliło. Moja lekarka absolutnie odradza wszystkie zabiegi kosmetyczne a kremy tylko z linii dla mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup z sali Hansen rajstopy w sprayu Super kolorek i nie brudzi można na ręce też stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży na pewno lepiej posmarować się samoopalaczem niż wystawiać się nadmiernie na działanie słońca, tylko lepiej wybierać takie, które nie mają drażniącego zapachu, bo kobiety w ciąży mają bardzo zaostrzony i wrażliwy węch. W miarę neutralny zapach, a przynajmniej nie drażniący ma pianka Magic Bronze od Bielendy, no i dobrze się rozsmarowuje i nie pozostawia smug jak balsamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam mgielki z kolastyny i jest super albo też balsam z perfecta i Love bronze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×