Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W mieszkaniu 28 stopni pomocy! !!

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam w mieszkaniu które po południu jest ciągle w słońcu, jest duszno i gorąco. Wiatrak ciągle włączony no nie da się wytrzymać. Weźcie coś poradźcie :/ mam niemowle w domu i przez ten upał jest strasznie marudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimatyzację kupić do domu i po problemie! A jesli Cię nie stać,to przy najgorszych upałach nie otwierać w domu okien! Pozasłaniać roletami,czy zasłonami,i otwierać wieczorami jak temperatura spadnie - ot i cała filozofia! Znając życie to masz pootwierane okna i ten skwar wlewa sie do domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam po 35stopni w starym mieszkaniu, było na poddaszu. Teraz mieszkam w kamienicy i mam mieszkanie w którym słońce jest na sam wieczór. W największych upałach mam 21-23 stopnie:-) Super w lecie ale w zimie ogrzewanie kosztuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmowałam kiedyś mieszkanie na poddaszu, latem w upały dochodziło do 40 stopni!!!!! Małe dziecko :(. Dziś mam mieszkanie w kamienicy i jak pani powyżej, latem przyjemny chłodek, zima dość ciepło (ogrzewanie podłogowe). Autorko, zasłon okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okna rolety z powłoką aluminiowa, a przed wiatrak postawic zamrożone butelki z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślałaś, żeby założyć rolety? To fajny pomysł. W mieszkaniu będzie nieco ciemniej i chłodniej. Też mam gorąco w mieszkaniu, bo mam okna od strony wschodu - założyłam rolety od http://dario-sklep.pl/ i to był świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABC
Rolety termiczne czyli takie całkiem zaciemniajace, srebne od strony podwórka. Mam okna na pd-zach. Od 12 do końca dnia słońce. Temp w mieszkaniu dochodziła do 35-37st. Teraz zasłaniamy rolety, zamykamy okna i nagrzewa się do max25st więc temp bez porównania do tego wiatrak i jest super. Wietrzymy dopiero po zmroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×