Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tadziu

zmarszczki jak sie ich pozbyc

Polecane posty

Gość kubik

moj lekarz polecil mi nowy wypełniacz Restylane...i spróbowałam.  Faktycznie skóra jest świeższa, fajnie odświeżona i te zmarszczki są mniej widoczne. Jestem z tego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziak
Dnia 3.06.2019 o 11:07, Gość biofilop napisał:

Jeśli masz możliwość podjechać do Krakowa to serdecznie polecam klinikę Sekrety Piękna. Byłam zaskoczona że faktycznie moja skóra może wrócić do stanu sprzed pięciu lat... rewelacja te ich zabiegi

Też bardzo ich lubię 😄 Już kilka razy doprowadzali mi cerę do stanu idealnego, więc tym chętniej tam wracam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

www.lenartowiczclinic.pl zacznij najlepiej od konsultacji z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka

Mój lekarz polecił mi Restylane Skinbooster. Efekt świetny, gładko i wieżo. Ja bardzo jestem zadowolona z wypełniacza i efekt jest doskonały. Z chęcią powtórzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz iść na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu skóry, głębokości zmarszczek dobierze lekarz odpowiednie zabiegi. www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli to sa glebokie i stare zmarszczki to chyba nic poza zabiegami nie pomoze. I to zabiegami chirurgii plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadbaj o pielęgnacje 🙂 Krem z olejem konopnym od Efektimy to produkt, który skutecznie radzi sobie ze zmarszczkami 🙂 Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z nawilzac nawilzac nawilzac (happy
ja mam 34 lata, nie uzywalam jak dotad zadnego kremu na zmarszczki, jedyne co na "starsza skore" to podklad loreala liftactive od jakis 4 lat pewnie ... natomiast od zawsze uzywam duzo kremow nawilzajacych, i od kilku lat dodatkowo okresowo takich pielegnujaco-odzywczych + wazna rzecz: dostarczam sobie komplet witamin i mikroelementow od srodka (od dluzszego czasu zdrowym odzywianem, za mlodu i chudych czasow jak jechalam na spaghetti z sosem pomidorowym i innych trujacych zupkach, to suplementowalam witaminy i mineraly tabletkami).

Staram się również dobierac sobie naturalne kosmetyki, zwracam uwagę na skład. Wam równiez polecam bo czytanie składów nie jest takie trudne, a jednak mozna dobrac coś odpowiedniego dla włąsnej cery i jej wymagań. U mnie hitem jest ostatnio to serum nawilżające od Olivia plum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,325869,olivia-plum-serum-wygladzajace-lift.html Świetnie odżywia, nawilża oraz rozjaśnia cerę. 
do tego nawilzanie od srodka - dziennie ponad 2l wody w siebie wlewam.
no i po mlodzienczej fazie zachwytu solarium - od lat 10-ciu odzegnuje sie od tego piekielnego wynalazku ...
zmarszczek mam mniej niz moje co poniektore 25-letnie kolezanki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×