Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochane jakie sobie zrobic paznokcie na pierwszy raz?

Polecane posty

Gość gość

Przez cale zycie mam naturalne paznokcie - sa bardzo wypielegnowane, mocne, zdrowe, krotko obciete ale ksztalt jest ladny. Jednak ostatnio patrze na dziewczyny ktore maja sztuczne paznokcie i zaczyna mi sie to podobac ;) Jaki manicure (hybryda, akryl etc) polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób tego, po prostu pomaluj swoje. Takie naturalne są piękne i niespotykane dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale hybryda chyba wyglada ladnie i w miare naturalnie ? :) Czy sie myle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykły lakier, jest tylko trwalsza. Hybrydę możesz zrobić, ale żadnych tipsów, żelów i przedłużania jeśli swoje masz ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszy raz z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utnij sobie palce , będzie efekt wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybryda ma wiele plusów- dobrze zrobiona nie niszczy paznokcia a wręcz go utwardza i chroni, długo się trzyma. Nie musisz robić sobie takich szponów jak widuje się na fanpageach na fm, hybryda pasuje do każdego kształtu. Wybierz na początku jakieś w miarę naturalne kolory czy wzory i kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybryda jest super, zaczęłam sama sobie malować na naturalne paznokcie. Nie wygląda to sztucznie, bo przecież nie są doklejane jakieś tipsy tylko malujesz na swoich. Długo się utrzymuje i nie łamią się paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak dziewczyny mówią, hybrydy są świetnym sposobem na paznokcie. Nie jest to takie trudne jak się wydaje a efekt jest niesamowity. Warto też dobrać dobrej jakości lakiery takie jak konadnail.pl/pl/c/Lakiery-hybrydowe/138 i na 100% Twoje paznokcie zwalą wszystkich z nóg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×