Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka_Agnieszka

Fajne kumpelki poszukiwane

Polecane posty

Część Kobitki, nie wiem od czego zacząć, nigdy wcześniej nie udzielałam się na żadnym forum… Ostatnio naszła mnie taka refleksja, że na przestrzeni ostatnich lat sporo najbliższych koleżanek i psiapsiółek mi się powykruszało - powyjeżdżały, powsiąkały w facetów, dzieci i są bez pamięci zajęte swoimi sprawami, inne nie mają zbyt często wolnej chwili, jeszcze innym najzwyczajniej nic się nie chce i żeby gdzieś wspólnie wyjść trzeba je wyciągać „za uszy”. Niektóre moje przyjaźnie nie przetrwały próby czasu, inne wydały mi się powierzchowne i nic nie znaczące, jeszcze inne sama zaniedbałam zbyt wkręcona w pracę. Uświadomiłam sobie, że zostało mi z tego wszystkiego wiele fajnych wspomnień, ale tak naprawdę na chwilę obecną niewielu bliskich ludzi, a kiedyś tak nie było. Chciałabym to zmienić. Sama nie wierzę, że zamieszczam taki wpis, a jednak. Więc zwracam się do Was „pięknych 30-sto letnich” - Szukam fajnej kumpelki do wyskoczenia na drinka, wystawę, rower czy jakąkolwiek inną formę spędzania wolnego czasu. Po prostu. Mieszkam w Warszawie, mam 35 lat, pracuję, płacę podatki, kupuję szpilki, śmieję się, chodzę do kina i robię to co pewnie tysiące innych fajnych, normalnych kobitek. Jestem jakiś czas po rozstaniu z facetem, więc chyba można mnie teraz nazwać singielką. Nie jestem typem smutnej, znudzonej, starej brzydkiej panny, wręcz przeciwnie i dlatego brak towarzystwa mi nie pasuje i się z tym męczę, bo czasami czuję się najzwyczajniej „samotna w wielkim mieście”. Chciałabym mieć dookoła siebie więcej ludzi. Jeśli podobnie jak ja cierpisz brak babskiego kumpelskiego towarzystwa i chciałabyś poszerzyć krąg znajomych to napisz do mnie na agnieszka.minge@wp.pl (na co dzień nie zaglądam na forum). Wiem, że to może dziwny sposób na szukanie bratniej duszy, ale kto wie. Ja postanowiłam, że zaryzykuję i zobaczę co się stanie jak zamieszczę ten wpis… Czy któraś z Was ma podobnie jak ja? Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobnie ale jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×