Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biuro rachunkowe warszawa opinie

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie interesuje mnie biuro rachunkowe warszawa wasze opinie? Gdzie zlecacie swoją księgowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie wiesz ile jest biur??? Ja jestem z Warszawy moja firma też ma siedzibę tutaj, ale nie wybrałem biura w Warszawie... Korzystam z usług takiego biura: http://www.biuropakto.pl/ - siedzibę mają w Kielcach, ale online obsługują na całą Polskę i to mi się podoba. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby księgowa nie odebrała, zawsze dobrze doradzi a to znaczy dla mnie oszczędność bo nie płacę za usługi doradcy podatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak?? a co z dokumnetami robisz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyłam kurierem proste! róbcie jak chcecie - ja wyrażam swoją opinię, ja nie mam czasu na bieganie i jeżdżenie po Warszawie stanie w korkach żeby dotrzeć na czas do mojego biura.. bez sensu!! Oszczędzam czas i pieniądze. tyle w temacie. mi też kiedyś ojciec polecił to biuro na początku nie wyobrażałem sobie przenieść się ze stacjonarnego a teraz żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej. I podejście księgowej też mi się podoba ma do mnie cierpliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biuro rachunkowe warszawa opinie ma różne.. ja też korzystam z usług online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biurorachunkowewarszawaopinie
ja nie byłem zadowolony z usług pewnego biura którego z nazwy tutaj nie będę wymieniał. zanim coś wybierzecie to poczytajcie prawdziwych opinii tutaj coś czytałem http://ksiegowosconlineranking.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro rachunkowe warszawa opinie - znam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleś madry...............:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biuro rachunkowe warszawa
Hej :) widziałam, że ktoś wyżej pisał o tym biurze rachunkowym http://www.biuropakto.pl/ - ja też mam tam swoją firmę i jestem drugi miesiąc dopiero, ale tak: - pierwszy miesiąc miałam za darmo (serio ja też sie zastanawiałam jak to możliwe, ale oni tak traktują dobrze swojego klienta a przynajmniej ja tak miałam) - pomogli w założeniu sp. z o.o. (nie chce wiedziec ile zapłaciłabym prawnikowi) mam pozytywne opinie, poza tym za polecenie macie bonusy!!! Także polecam poleć :) ja już zaprosiłam do http://www.biuropakto.pl/ firmę mojej przyjaciółki i znajomego byłego wykładowcę - naprawdę możecie oszczędzać a te pieniążki przeznaczać na coś do Waszej firmy mają korzystne rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuro warszawa opinie
ja mam na na 11 listopada w Warszawie jest okej, zawsze trzeba poświęcić czas na dojazd no ale cóż zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość opinie
biuro rachunkowe warszawa opinie - taki temat widziałam gdzieś na forum chyba infora tam też wypowiadali się ludzie że korzystają już usług online ja nie wiem sama na co się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[gość opinie dziś biuro rachunkowe warszawa opinie - taki temat widziałam gdzieś na forum chyba infora tam też wypowiadali się ludzie że korzystają już usług online ja nie wiem sama na co się zdecydować.] ja też zostawiłem tam i na księgowość online ranking swoją opinię, nie będę się powtarzał bo sporo pisałem poszukajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślicie że rzeczywiście warto interesować się biurem rachunkowym online? mnie też interesuje biuro rachunkowe warszawa i chcę poznać wasze opinie na temat rożnych biur. ale tez zalezy mi raczej na oszczednosci czasu wiec moze jednak te uslugi online, tylko wtedy niekoniecznie musze szukac w warszawie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje opinie
ja mogę się wypowiedzieć na temat: biuro rachunkowe warszawa opinie - miałem kilka lat w jednym biurze w warszawie swoja firmę i byłem zadwolony, ale w końcu zaczęły mnie denerwować stałe korki, dojazd do biura zajmował ponad godzinę..... spóxniłem się kilka razy na ważne spotkania biznesowe w tym przepadł mi jeden wazny klient - NIGDY WIĘCEJ BIURA STACJONARIE - jesli ktos ma biuro obok mieszkana swojego to okej, ale jeśli ktoś musi DOJECHAĆ tak jak ja to niech się zastanowi 100 razy!!!! Teraz korzystam z usług biura rachunkowego online i jestem bardzo zadowolony. Wszystko na czas, potrzebuję czegoś dzwonię bąx piszę maila i za chwilę ma odpowiedź - nigdzie nie jeżdżę - czas dla nas przedsiębiorców to coś baardzo cennego!!! Decyzja należy do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak wszystko zależy od sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafeterii jest pełno tematów na temat biuro rachunkowe warszawa opinie wystarczy poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak? to sam/a je czytaj jak tam wszedzie sama reklama.......!!!!!! mnie interesuje ten ranking co tam wyżej piszecie idę czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1245
Hej :) Nie rozumiem czemu się tak ekscytujecie :) Spokojnie to Pakto to ja znam z darmowych konsultacji z Panią która prowadzi cały serwis. Bardzo miła kompetentna osoba, jeżeli to Pakto to jest to Pakto o którym ja myślę, to jest naprawdę godne polecenia. Mi zawsze pomagała, jesli nie mogła odpisac zaraz dawała odpowiedź później ale zawsze odpowiadała wszystko popierała przepisami :) Jeśli miałabym swoją firmę na krańcu Polski to i tak skorzystałabym z jej usług (o ile zaznaczam to ona je prowadzi). Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynkaLucynka
hehe kto nie słyszał o Pakto :) Cześć Kaśka :):) Chyba razem zajmowałyśmy Pani Ewelinie nie jeden wieczór :D ona zorganizowała kiedyś darmowe szkolenia dla początkujących księgowych, przygotowała nawet taki artykuł dla nas początkujących:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynkaLucyn ka
hehe kto nie słyszał o Pakto :) Cześć Kaśka :):) Chyba razem zajmowałyśmy Pani Ewelinie nie jeden wieczór :D ona zorganizowała kiedyś darmowe szkolenia dla początkujących księgowych, przygotowała nawet taki artykuł dla nas początkujących:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynkaLucyn ka
hehe kto nie słyszał o Pakto :) Cześć Kaśka :):) Chyba razem zajmowałyśmy Pani Ewelinie nie jeden wieczór :D ona zorganizowała kiedyś darmowe szkolenia dla początkujących księgowych, przygotowała nawet taki artykuł dla nas początkujących: http://pakto.pl/wyroznione/jak-przygotowac-sie-do-zawodu-na-stanowisku-ksiegowej/ - polecam wszystkim początkującym. też bym oddała swoją firmę w jej ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanNow
W Warszawie jeste jest od groma biur rachunkowych, nie wiadomo co już wybierać. Najlepiej jest pójść do biura z polecenia. Mi moje biuro http://www.rachunkomania.pl, polecił znajomy, który prowadzi działalność gospodarczą jednoosobową. Kiedyś korzystał z ich usług, teraz już sam ogarnia księgowość, ale nigdy nie narzekał na nich i ja też nie mam powodów. Obejmuje to biuro rachunkowe Warszawę, Wilanów, Ursynów, Piaseczno, Lesznowole, Góre Kalwarie. Nr 501-221-468

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepszym biurem rachunkowym są Rachmistrzowie.pl bardzo mi pomogli w uzyskaniu dotacji na rozwój przedsiębiorstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJurczuk
Cześć. Ja księguję swoją działalność w WL-Accountancy. To takie małe biuro na Mokotowie niedaleko CH Sadyba. Nie wiem czy zajmują się pełną księgowością, bo nigdy z nimi o tym nie rozmawiałem, ale myślę, że tak. Tak czy inaczej warto się nimi zainteresować bo dzięki temu, że nie jest to potentat na rynku, nie mają większości klientów w poważaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś szuka biura rachunkowego w Warszawskiej Italii, czyli dzielnicy Warszawa-Włochy to śmiało mogę polecić M&M Księgi rachunkowe :) Łapcie adres: http://www.ksiegi-rachunkowe.com Miałem przyjemność z nimi współpracować jeszcze przed przeprowadzką ze stolicy i bardzo sobie tą współpracę chwalę. Zajęli się moją księgowością, doradzali w kwestiach prawnych - ogólnie super ludzie a przy tym profesjonalni i elastyczni. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że wybór biura rachunkowego to poważna sprawa dlatego warto poświęcić temu trochę czasu przejrzeć różne oferty i zastanowić się. Właśnie tak zrobiłem i po zastanowieniu i analizie wybrałem http://amgbiuro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzone biuro rachunkowe to podstawa, mogę przesłać wam namiary do mojego biura http://rachmistrzowie.pl/pl współpraca z nimi układa mi się bardzo poprawnie, ostatnio pomogli mi w uzyskaniu dotacji na rozwój firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej potrzebuję wynająć biuro w Warszawie. czy ktoś z was korzystał z pomocy www.gwiazda.info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja działania tego typu zlecam Abacus https://www.adamus.net.pl/ . Mieszczą się na warszawskim Ursynowie pod adresem F.M.Lanciego 8 w lokalu 29, czyli rzut beretem od mojej firmy. Obsługa kadrowo-płacowa, deklaracje ZUS czy prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego w ich przypadku sprawdza się na najwyższym, możliwym poziomie. Jestem im za to niezmiernie wdzięczny, gdyż tym sposobem moja firma działa bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×