Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubiedyskutowaconauce

Podobni ludzie dobierają się częściej w pary

Polecane posty

Gość lubiedyskutowaconauce

Wiem, że moja teoria może i jest dziwna ale sprawdza się ze znajomymi. Pary, które są ze sobą najdłużej zwykle są do siebie podobne z twarzy (przypatrzcie się). Martwi mnie to, ponieważ mój chłopak i ja nie jesteśmy do siebie podobni w żaden sposób z wyglądu (ani z ust, ani brwi, ani podobnego skosu oczów itp itd). Zauważyłam, że na fejsie dodał koleżankę z uczelni, która urodą jest identyczna jak on... podobny kształt oczu, te same kąciki w ustach jak się śmieją, ten sam kolor oczu i włosów, te same cienie pod oczami i wielkość nosa. On lajkuje jej zdjęcia, podoba mu się nawet ona (jako kobieta ogólnie). To mega głupie, ale powinnam się martwić? Darujcie sobie debilne komentarze, bo i tak mnie to nie ruszy... co o tym sądzicie? Uważam, że moja teoria się niestety, sprawdza, bo jednak większość moich znajomych trwająca w długich i udanych związkach jest do siebie podobna (podobne nosy albo oczy, albo wszystko). Mam się jakoś martwić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? A co powiesz o tym? Ona ładna, zadbana koło 20 lat, wygląda na buntowniczkę z dobrego domu. On kryminalista, bezdomny menel śmierdzący szczynami i alkoholem. https://zapodaj.net/637ba232c0d1a.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z d**y teza .wlasnie najwiekszy pociag chuc czujemy do osobnikow o max odmiennym od naszego genomie, natura tak to juz urzadzila by wyeliminowac ewentulany przypadek ze bedziesz sie parzyc z wlasnym familiantem. dzieki temu zachowane są bioroznorodnosc oraz prawa ewolucji. spojrz tylko jak skonczylo sie u Habsburgow.. zupelnie innaczej jest, pociagaja nas podobne zainteresowania itd ale odmienne od naszych geny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda. ludzie często się tak dobierają ponieważ w podświadomości lubią siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naukowo udowodnione, że wiele ludzi podświadomie poszukuje podobnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez o tym slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem niska i raczej pulchna, mój wysoki i smukły. Ja ciemne oczy i włosy, on niebieskooki rudzielec. Podobne mamy tylko wykształcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdurki skończone :) ja śniada, czarnooka brunetka mój partner niebieskooki blondyn w wyglądzie różni nas wszystko ;) podobni jesteśmy pod względem wrażliwości, optymizmu życiowego, silnych charakterów, poglądów...spojrzenia na świat ogólnie :) Podobieństwo nie dotyczy wyłącznie cech zew a może wcale ich nie dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiem, że moja teoria"- to nie tylko twoja teoria . Takie powiedzenie fukcjonuje od X lat . Nawet bardzo starzy ludzie tak mowia . Skads sie to wzielo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×