Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nadżerki żołądka.Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim. Zaczynajac od poczatku w grudniu wymiotowałam fusami, jak sie później okazało bylo to krwawienie z nadżerki. Mieszkam za granica, lekarze to zbagatelizowali i przepisali mi paracetamol. Dopiero w lutym poczułam bóle żołądka i okropne mdłości po zjedzeniu czegokolwiek. Przyleciałam do Polski żeby zrobić badania ponieważ bardzo chudłam, z powodu tego, że nic praktycznie nie mogłam jeść. Na gastroskopii wyszedł refluks, i nieliczne nadżerki w części przyoddźwiernikowej. Przewlekłe zapalnie żołądka z nadkwasotą. Od końca lutego przyjmuję rano tabletkę zmniejszającą wydzielanie kwasu żołądkowego i jest dużo lepiej ponieważ w końcu mogłam jeść. Piję również od 2 msc. siemie lniane rano i wieczorem. Jednak wciąż odczuwam żołądek, na czczo najbardziej, czasami pojawiają się mdłości, ciężko w nadbrzuszu. Trzymam diete, jem reguralnie, już mam tego dość, że tak długo się to za mną ciągnie.Ile trwa leczenie takiego zapalenia żoładka, może ktoś miał podobną przypadłość? Do tego wszystkiego mam nerwice lękową i somatyczną.. chory żoładek napewno mi w wyleczeniu tego nie pomaga..już nie wiem co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×