Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dałam nieznajomemu chłopakowi mój numer

Polecane posty

Gość gość

Zrobiłam totalną głupotę i dałam kolesiowi mój numer. Zaczęło się od tego, że jechałam sobie rowerem, wiedziałam że jakiś koleś za mną jedzie, ale jest ścieżka i kto mu zabroni xD W pewnym momencie dogonił mnie, powiedział cześć i jakieś pierdoły, że zobaczył dziewczynę na rowerze, a on nie ma z kim jeździć i czy nie byłabym chętna na wspólne przejażdżki. Wydawał się ok, normalny chłopak, nie żaden zboczeniec, więc. chwilę jechaliśmy, pogadaliśmy o jakichś głupotach, no i gdy miałam skręcić w swoją stronę, to on znowu o tej przejażdzce i spytał o nr telefonu. Ja jako osoba mało asertywna, nie wiedziałam co zrobić, to mu dałam ten numer. Dostałam już 2 smsy, pierwszy "hej, fajnie cie poznać" (nie odp), a niedawno wieczorem "hej, jest tam kto" zastanawia się mam w kulturalny sposób odp, żeby dac mu do zrozumienia, że jednak nie jestem zainteresowana tymi przejażdżkami ani nim? Nie mam za dużego doświadczenia z chłopakami, także poradźcie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisz np.: "Córka poszła do koleżanki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam mu napisać...mi też miło cię poznać, ale jednak nie jestem zainteresowana, przepraszam? czy może jakos inaczej..no masakra xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, to napisz "sorry ale mam chłopaka i nie chcę żeby był zły i zazdrosny. pozdrawiam i pa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może daj mu szansę co Ci szkodzi a nuż coś z tego może będzie , jak zainteresowany to dobrze lepiej ze on gania za tobą niż Ty za facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bym mu to powiedziała wtedy, a ja głupia dałam numer a musze go jakoś spławić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to "klasycznie" zbywaj go że dziś nie możesz, jutro nie mozesz, odpisuj z kilkugodzinnym opóźnieniem, zdawkowe pojedyncze słowa "aha, tak, nie, no". Raz dwa mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było dac zmyslony xd ja tak robię xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za brzydki byl pustaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chę teraz mieć żadnych chłopaków, w ogóle o tym nie myślę...o żaden wygląd nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne jakby wyglądał jak mlody Bóg to bys sikala po majtach ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten zaś prowokuje ,że to o wyglad chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chodzi, znam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*uja znasz, masz 26 lat i nigdy nie miałes nawet dziewczyny, nie całowałeś się a robisz z siebie eksperta. Ta twoje wiedza opiera sie na czytaniu babskich portali gdzie wszyscy pieprzą byle głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio mam w d***e wygląd! napisze, że jednak nie jestem zainteresowana, wtedy mnie zaskoczył i pierdykne na końcu pozdrawiam żeby to zakończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:11 Akurat jestem kims innym. Człowiekiem którego olala kobieta, bo zachorował i gorzej wyglądał. I nie była gowniarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×