Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Niemowlę drze mordę cały dzień

Polecane posty

Gość gość

bez powodu. Już mam tego po dziurki w nosie. Straciłam gdzieś całą empatię do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie jest chore, zaniedbane, głodne itp. to pewnie po prostu masz pecha. W jakim wieku jest dzieciak? Zazwyczaj po pół roku jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miała taki egzemplarz do 8 miesiąca życia. Może to brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiące. Kolki za nami więc to nie brzuch. Lekarz twierdzi, że zdrowe i nic mu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolkami to nie do końca jest tak, że do 4 miesięcy, a potem spokój. Zrobiłabym posiew moczu i kału. Może tu jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z kolkami to nie do końca jest tak, że do 4 miesięcy, a potem spokój. Zrobiłabym posiew moczu i kału. Może tu jest przyczyna. X Dzięki za radę, przycisnę lekarkę żeby zleciła jakieś badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 4 miesiecy i spokoj? Pocieszaj sie. Najlepsze sie zacznie jak pojdzoe do szkoly i trafi w towarzystwo alkonow, cpunow i palaczy. Dlatego nie chce i nigdy nie bede chciala bachora. A wy sie uzerajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja te badania robiłam prywatnie, bo prywatnie wzywałam lekarza klinicznego. Moja pediatra jest średnio rozgarnięta. Wyszyły mi bakterię i musiałam dziecko przeleczyć antybiotykiem. Po tym zrobiło się dużo spokojniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi sąsiedzi tez mieli takie dziecko. Płakało całymi dniami. jeżeli na schodach była cisza, to znaczyło, że dziecko jest na spacerze i drze się na podwórku. Współczuję z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbuj załączać suszarkę. U nas to pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój się drze ale tylko z rana a później jest spokój i w nocy też spi. Ale akurat rano jest najlepsza pora na spanie wtedy kiedy on sie drze a później juz mi sie nie chce spać i tak chodzę nie wyspana bo w dzień juz nie zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy na szczęście śpi dobrze i się nie drze ale w ciągu dnia nie chce spać wcale i non stop ryczy. Suszarki i inne odkurzacze nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze czopki albo krople viburcol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moze czopki albo krople viburcol X Kupię i spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w ogóle można napisać, że niemowlę ma MORDĘ??? No jak? I to pisze matka? Współczuje dziecku takiej matki :( Idź do pediatry, zmień mleko, może to kolki, a może ząbki, może ma mokrą pieluszkę, albo nie interesujesz się nim i płacze, bo brak mu bliskości? Powodów może być mnóstwo. Daj Viburcol i idź z dzieckiem do lekarza! Uwaga konkurs Viburcolu: http://www.spokojdziecka.pl/konkurs.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pewnie byla zdesperowana. I tak napisala. Pamietaj ze w tym momecie dziecko jednak moze cierpiec moze go cos boli albo co... czasem mleko nie pasuje i jednak ten brzuszek sie gazuje dla niemowlaka to jest bol. Czasem nietolerancja. Naprawde moga byc rozne przyczyny. Musisz mu okazywac czulosc bo wtedy sie uspokaja czuje ze nie jest samo. Kladz na brzuszek. Moze popierdzi sobie albo cos. Lekarz widzi dziecko przez kilka sekund a wtedy nie musi miec brzucha wzdetego albo twardego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włącz jakąś muzę spokojną, ktora cię relaksuje i tańcz z nim. Ja z moim przy mantrach wiruję. Od razu przestaje jęczeć :) a często zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, bo autorka napisala morde. Starszne naprade to od razu oznacza, ze jest zla matka. Mam dwie corki. Jedna 4 lata, druga wlasnie 4 miesiace. Ostatnimi czasy tez jest nie do zniesienia, ale nie sadze by jej cos dolegalo, bo w nocy tez by dawala w d**e, a dokazuje tylko w dzien. Dziwnym trafem bole jej przechodza jak jest na rekach albo ciagle sie do niej gada. Chwilami jestem bez sil. Chodze, placze bo nie moge nic zrobic w domu. Z toalety nie moge skorzytac jak czlowiek. Wszystko w pospiechu, bo mala juz marudzi, drze sie jak opetana. I tez powiem czasem do mamy, meza ze ciagle drze ryja, ze mam jej dosc, ze najchetniej bym zostawila wszystko i wyszla by tylko od nich odpoczac i to mnie czyni zla matka? :-D moje dzieci sa zawsze zadbane, czyste, najedzone. Nie tluke ich, nie glodze, nie zaniedbuje w zaden sposob. Kocham je nad zycie, ale jestem tylko czlowiekiem i mam prawo byc zmeczona, bezsilna, a nawet w****iona wiecznym placzem i wiecznym "mamo chce..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała, że drze mordę, bo pewnie dzieciak drze mordę. Nie posrajcie się z oburzenia, idealne mamuśki. Każdy ma prawo mieć dość. A zwłaszcza matka, która dzień w dzień po kilka czy nawet kilkanaście godzin nie słyszy nic oprócz tego wrzasku. Moja też drze mordę. Nieraz nie można jej uspokoić. A człowiek głupieje z bezsilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drze morde, bo morde ma po matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 00:26 Idz spac, bo niczego konkretnego nie wnosisz do tematu dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja mam psa i kota, kota mam starego a pies nigdy nie darl mordy, nawet jak byl niemowlakiem to tylko piszczal, ze chce wyjsc albo bawix sie, a moja siostra wlasnie ma taki sam koszmar jak autorka bo jej się bachor wiecznie drze i ona marzy o powrocie do pracy i normalności, a tu lipa, bo trzeba siedzieć w smrodzie, glodzie i krzyku. Po co wy to sobie robicie, hę? Bo na filmach i reklamach pampersow bachor wygląda tak słodko i bezproblemowo? To poczytajcie o Rakowiskach. Wy sobie mozecie zyly dla bachora wypruwac a ten moze za pare lat poznac jakas pryszczata grubaske i was zaciuka nożem. Jakkolwiek dobrze byscie go nie wychowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem tyle kobiet ma depresje poporpdowa i baby blues bo widzi ze bachor to nie lalka baby born a koszmar 24h, później takie miss chodza zaniedbane, nie maja czasu zjeść, umyć sie, umalowac, bo maly dyktator drze jape, niektóre mają szczescie dostac od losu spokojne normalne dziecko, które troche pomarudzi, zje, zalatwi sie i spi dalej, ale to mniej niz 20%jest takich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda u niemowlaka, jest OK. Drze ryja też ok. Jak was peezda jak was łeb napiertallaa albo u dziecka peezda szczypie też ok. Napluć wam w mordę, też ok..... Żaden normalny człowiek nie używa takich słów, zwłaszcza do osoby którą się kocha. Matki gimbusiary patchopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sobie kupiłam laleczkę ,dwa razy przebrałam ,popatrzyłam i fajnie,jak niemowlak,zaspokoiłam swoją potrzebę,jest bardzo ciche ,jak kiedyś poczuje coś to sobie kupie kolejną lalkę ,spokój najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mordke chyba.. wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwójkę małych dzieci (9 miesięcy i 4,5 roku), pracuję zawodowo, ogarniam, dom, chodzę na siłownie i basen, piorę, sprzątam i gotuje, bo nie mogę liczyć na babcie. Mam zaplanowaną KAŻDĄ godzinę od godziny 5 rano do godziny 23 w nocy. Często jestem zmęczona, ale NIGDY nie powiedziałam i nie powiem, że dziecko drze mordę! Najwięcej narzekają laski, które mają jedno dziecko, nie pracują, mąż zarabia na dom i rodzinę, a te plaszczą dup...sko i narzekają jak im jest ciężko. Do roboty idźcie, dziecko do żłobka albo wynajmijcie nianie - wtedy dopiero zobaczycie jak naprawdę wygląda prawdziwe życie i, że czym więcej człowiek ma obowiązków, tym jest lepiej zorganizowany! Na wyciszenie Viburcol + pediatra + okazywanie dziecko uczuć! Tylko tyle i aż tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest twoje dziecko i nie mów ani nie pisz o nim źle. Niemowlęta tak mają z natury że płaczą. Kiedyś ten płacz minie a póki co zajmuj się nim i kochaj. https://www.mamaibobasy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jak tak można napisać o własnym dziecku? To jest człowiek, księżniczko.Życzę Ci, by za kilkanaście lat dziecko nie powiedziało o Tobie:"Moja stara drze mordę bez powodu!" Zacznijmy od tego, że dzieci sygnalizują płaczem różne potrzeby.Nie tylko ból czy głód i pragnienie, ale i samotność, zmęczenie, strach, przegrzanie.Ty nie jesteś bardziej rozdrażoniona w upał? Druga sprawa.Niemowlętom udzielają się emocje dorosłych.Jeśli sama jesteś wiecznie wściekła, przemęczona-to i dziecku się to udziela.Spróbuj się wyciszyć, odpocząć.Po trzecie, niemowlęta potrzebują naprawdę dużo czułości, bliskości.Po czwarte, może problem jest natury fizycznej-kolka, ząbkowanie, potówki,alergia, zbyt hałaśliwe otoczenie?Moje nigdy nie płakały "bez powodu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, od razu zlinczujcie kobietę, bo napisała "drze mordę"! naprawdę dramat, odbierzcie dziecko... wy idealne matki polki cierpiętnice pracujące, gotujące, sprzątające i chodzące na siłownię i basen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×