Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy przedszkola w wakacje tez sa czynne?czy ktos wie?

Polecane posty

Gość gość

Czy moje dziecko muszę posyłać do przedszkola tez w wakacje.?czy mogę od lipca mieć je juz w domu?pytam na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. W ogole nie musisz dziecka posylac do przedszkola 2. Jakie wakacje? Przedszkola sa by rodzice mogli pracowac. Od kiedy caly kraj ma latem wakacje i nic nie jest czynne, co ty za bzdury wymyslasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz posyłac dziecka w wakacje do przedszkola. Ale zorientuj się jak są dyżury, bo przeważnie przedszkola są czynne miesiąc w wakacje, a drugi miesiąc zamknięte i dyżur przejmuje inne przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa przedszkola państwowe mają dyżury 2 tygodnie. My dostaliśmy sie na dyżur do swojego na 2 tygodnie do pozostałych nie. Czad. Chyba się z roboty zwolnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole to nie jest przechowalnia. Jak będziesz miała dziecko w I klasie to co z nim zrobisz w wakacje? Samo zostawisz w wieku 7 lat? Przedszkola mają dyżury, poza tym są prywatne placówki, które zapewne czynne są cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, przedszkole nie jest przechowalnia, Ale Qrwa co mam zrobić z dzieckiem w wakacje??? I weź tu pracuj w tym kraju. A prywatne przedszkola to już przechowalnia? PS. Wszystkie przedszkola prywatne obok mnie to czesne w wysokości 2000+wpisowe 1000. Co zrobię z dzieckiem 7letnim? Wyślę do babci. Dobrze że mam znajomego pediatre. 4 tygodnie opieki, 2 urlopu i 2 dyżur i jakoś przetrwamy. Szkoda tylko że Trzeba kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×