Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje kontakty z synem...jak to rozwiazac

Polecane posty

Gość gość

, mam 36 lat, mam 16 letniego syna, jestem niezamężna i nie mam powodzenia u mężczyzn. Raz tylko miałam stosunek z jednym chłopakiem, który wówczas zaliczył chyba każdą dziewczynę z mojej klasy, akurat tak się złożyło, że zrobił mi dziecko a on nawet nie wie o jego istnieniu. To był mój pierwszy i jak dotąd ostatni seks w życiu. Tak więc jestem sama i bardzo jest z tego powodu źle. Syn mi powiedział ,że nie będę się żenił tylko będę zawsze żył ze mną aby mi smutno nie było. Powiedział mi również, że mnie bardzo kocha i nie pozwoli mi cierpieć całe życie ponieważ według niego nie zasługuję sobie na to, żebym żyła w przyszłości samotnie, że bardzo docenia to, co ja dla niego w życiu zrobiłam i że pomimo tego, że nie może być moim mężem to będzie dbał o mnie, zawsze ze mną mieszkał, jeździł ze mną na wakacje, wykonywać za mnie obowiązki domowe i również to, że będzie nam cudownie. Powiedział mi również, że uważa mnie za piękną dziewczynę, że uważa, że mam dobre serce i, że nie rozumie dlaczego nie mam powodzenia u mężczyzn. Kiedy to usłyszałam, to tak się wzruszyłam, że się ze szczęścia rozpłakałam, że mam tak cudownego syna. To było takie piękne i takie wspaniałe usłyszeć tyle ciepłych słów od swojego syna. Cieszę się, że docenia to co dla niego robię i że wie, że wychowywanie dziecka bez ojca jest strasznie trudne. Zawsze chciałam go wychować na szarmanckiego mężczyznę. Koleżanki ze szkoły bardzo lubią mojego syna i nie ma takiej dziewczyny, która by o nim złe słowo powiedziała, wszystkie mówią, że jest dżentelmenem. Jestem z niego na prawdę bardzo dumna, że wie jak postępować z kobietami. Nigdy go nie biłam, parę razy krzyknęłam lub dałam małego i lekkiego klapsa, chociaż i po tym miałam wyrzuty sumienia. Zawsze tłumaczyłam mu spokojnie co wolno a czego nie wolno robić. Powiedzcie mi jak waszym zdaniem powinnam mu się odwdzięczyć, na prawdę chciałabym mu zrobić miłą niespodziankę za to co mi obiecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze to prowo...bo tego sie czytac nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze widać że syn jest bardzo do Ciebie przywiązany zżyty z Tobą . Może jeszcze zmieni zdanie i znajdzie sobie kogoś w końcu jest jeszcze dzieckiem. Pozwól w przyszłości synowi ułożyć sobie życie. I pamiętaj, że takie przywiązanie też nie jest za dobrze w przyszłości namawiaj go na założenie rodziny bo jak on nie założy sobie rodziny a Ciebie zabraknie to on się załamie popadnie w depresje i odbierze sobie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super będzie miał kto Ci pampersy na starość zmieniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu,a tos pojechała z tym prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to prawda to nigdy nie oczekuj tego od syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie oczekuje tego od niego ale sam mi to zaproponował...nie chce mu łamać serca i odmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo, nie ma aż tak głupich kobiet, które w dodatku by się tym chwaliły. Jeśli jest tak jak piszesz, to ja na twoim miejscu rwałabym sobie włosy z głowy, bo to świadczy nie o dobrym sercu, a o tym, że chłopak jest poważnie zaburzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale w normalnej relacji matka jest najważniejsza do pewnego momentu ale kiedyś musi ustąpić miejsca innej kobiecie, układ, który zaproponował Twój syn jest toksyczny, przykro mi, ja mam syna i modlę się żeby znalazł sobie żonę. Wiem że kiedyś nie zostanie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to faktycznie prowo albo ten kto to napisal ma jakies problemy psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jedno i drugie . Jeśli to nie prowo to ty musisz być jeszcze niezłą młodą laską . O chce po prostu się z tobą kochać fizycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet chociaż raz miał stosunek z matką i nie jest to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tacy faceci którym matka nie pokazała jak to się robi i wtedy taki gość wstydzi się kobiet i jest prawiczkiem do końca świata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×