Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pecha.Kolejny raz się rozczarowałam.Mam dość wszystkiego

Polecane posty

Gość gość

Jestem już bliska załamaniu, depresji. Mam cholernego pecha,jestem chyba skazana na niepowodzenia. Ilekroć ktoś mi się spodoba okazuje się że albojest zajęty, albo nie podobam mu się,nie zwraca na mnie uwagi, albo mnie spławi, nie napisze/nie odpisze, da mi kosza. Nie jestem jakaś desperatka,nie szukam faceta na siłę i nie lecę na każdego.Mówię o osobach które faktycznie mnie jakoś zainteresowały tyle że zawsze wszystko kończy się w jednakowy sposób. Podam przykład,miałam znajomego,widywaliśmy się,od początku mi się podobał w końcu zaprosiłam go na piwo sam na sam nie w towarzystwie, oczywiście odmówil, mogłam się tego domyśleć że tak będzie, później urwał kontakt. Innym razem poznałam na imprezie kogoś, czekałam ale się nie odezwał. Na stronie internetowej napisałam do kogoś-zlał mnie totalnie. Kolega mojego kumpla raz mnie widział, wzial od niego mój numer, podobno mu się spodobałam i co? i nic.. minęły 2 tygodnie i cisza. Takich sytuacji było wiele, mogę powiedzieć że są cały czas, nie zliczę ich jużnawet. Ale za to lgną do mnie tacy którzy mi się nie podobają, bez pracy lub po rozwodzie, lub z dzieckiem lub lekko ograniczeni umysłowo,lub bez ambicji itp można dużo wymianiać. Nie wybrzydzam nie jestem bardzo wymagająca,chodzi mi o przeciętną osobę, a nie nieudacznika a takich adoratorów mam dużo! Dlaczego skoro jestem jeszcze młodą osobą, wygadaną, zadbaną, szczupłą? Dlaczego lgną do mnie sami bezrobotni,karani,wulgarni, z wiesniackimi zachowaniami...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam to powiedzenie i nie zgodzę się z nim, gdyby tak było nie pisałabym tutaj. Mam ambicje,gdybym ich nie miała nie byłabym na tym etapie życia co teraz. Mam dobra pracę, kupiłam mieszkanie-a przecież mogłam żyć na stancji w wieku 30 lat, mam samochód- a przecież mogłam poruszać się wszędzie pieszo lub autobusami twierdząc ze tak jest dobrze i po co to zmieniać. Mam znajomych jestem lubiana przez ludzi z otoczenia, lubię podróże, dużo czytam, jestem towarzyska, większość czasu spędzam poza domem w gronie przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam bogatych rodziców.Nikt mi nie dał ani złotówki na nic. Nikt mi nigdy nie pomagał, do wszystkiego doszłam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takjestnnn
Ciagniesz do ladnych oni Cie odrzucaja. Z kolei Ty odrzucasz przecietnych. Rownowaga zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może podbijasz nie do swojej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:53 przeciętni? gdyby ciągneło do mnie przeciętnych byłabym szczęśliwa. Póki co przyciągam samych najgorszych. Dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nie rozumiecie o co mi chodzi. Nie wybrzydzam w przeciętnych. Podrywają/zapraszają/piszą do mnie bezrobotni, nieroby, lub z dzieckiem, starsi o 20 lat, wulgarni, zaniedbani, śmierdzący. A nie przeciętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko może jeszcze nie czas?I nie daj sobie wmówić, że cos tobą nie tak. Posłuchaj rady starszej kobiety, miej wymagania bo inaczej wejdziesz w związek byle jak i z byle kim, z wdzięczności, że zwrócił na ciebie uwagę. Trzeba być optymistą i robić coś z chęcią a nie na sile. Niestety spotkasz jeszcze wielu mężczyzn, którzy będą ci wmawiali, że ciągnie swój do swego, dlatego przyciągasz samych nieudaczników, albo, że czekasz na księcia z bajki. Nie wierz im, to mężczyźni, którzy wiedzą, że u żadnej nie mają szans.więc odbijają swoje niepowodzenia na innych. Z doświadczenia powiem Ci , że jednaktoś warto mieć te swoje wymagania i czekać na tego księcia. Bo księcia żaden dworzanin nie zastąpi; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci bardzo za ten wpis. Czy jeszcze nie czas? no nie wiem, mam 30 lat a nadal jestem sama, są ludzie którzy tak jak niektórzy na tym forum mówią ze coś ze mną nie tak. Np moja rodzina poważnie zastanawia się nad tym czy aby na pewno wolę męzczyzn niż kobiety. Sama się nawet nad tym zastanawiałam. Dlaczego tak jest ze niektórzy poznają bez preblemu kogoś a ja nie mogę? Bo ciągle albo ktoś się nie odezwie ,nie napisze, nie zagada, nie odpowie itp... może TAKI JUŻMÓJ LOS :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo sie znajdzie lepiej tak od niechcenia,naturalnie jak bedziesz szukac na sile nic z tego nie bedzie i do tego wyjdziesz na desperatke ,ktora musi kogos miec bo jak nie to.....faceci to czuja .Wiecej luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak piękne rady jej dajecie. Ona będzie coraz starsza i wtedy niby ma się pojawić książe? To tak jakby facet zarabiał coraz mniej na przykład najpierw 5000zł., aż w końcu 1000 zł na miesiąc i czym wtedy ma imponować tym 1000zł.? Ona będzie mieć zaraz 35, potem 40 i wtedy niby się zjawi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro olewali Cię Ci, których chciałaś, to znaczy że mieli do wyboru inne lepsze, tak to jest że fajnych facetów jest mniej i oni mają do wyboru do koloru. Musisz jednak obniżyć wymagania, wziąć kogoś zwykłego, podajesz że faceci są albo 1. atrakcyjni 2. totalnie zjeby, a ja znam masę zwyczajnych, nie jakiś rąbniętych. Sęk w tym, że tacy do Ciebie nie podbijają, ani Ty do nich. Ty podbijasz do atrakcyjnych, którzy mają Cię w Du..., a do Ciebie zjeby. Rusz się i poznaj kogoś zwyczajnego, a nie jakiegoś przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ... taki los kazdej brzyduli... nie wmawiaj sobieze jestes ladna jak jestes brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktojestniestety
Jestes kobieta wiec odrzucasz kazdego, ktory nie jest ładny. To głeboko zakorzenione w Was. Liczy sie tylko wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam wyraźnie że szukam zwykłęgo i nie mam wysokich wymagań ale 40 letni facet z dzieckiem, ważący 150 kg lub zaniedbany smierdzący lub bezrobotny mieszkający z rodzicami na ich utrzymaniu 30 latek to nie jest partia dl amnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktojestniestety
Warto dac szanse normalnym mężczyznom. 30 lat to mlody wiek jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 0000
Miałam tak samo jak ktoś mi się podobał to coś mu we mnie nie grało, znów mnie podrywli sami "wariaci", ale jakoś specjalnie się tym nie przejmowałam , wolałam być sama niż sobie życie zniszczyć. I co ? poznałam GO. Po jednym dniu wiedziałam że będzie moim mężem!!! Serio. Wszystko w końcu grało. Jesteśmy razem 12 lat jest cudownie. Więc nic na siłę taka moja rada bądź szczęśliwa ciesz się każdą chwilę faceci nie lubią desperatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz kogo szukasz a ja Ci powiem czy to realne wzr/kg pensja stan majtkowy wiek samochod marka itd wymien sama czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po jej wpisie już widzę że to jest mało sympatyczna osoba. Poza tym jak kobieta może zaprosić faceta na piwo, przecież to k******a wali desperaca na kilometr. Co więcej to nawet nie desperacja ale jakimś feminizmem. Po twoich wpisach mam mniej więcej taki twój obraz. "Dobra kur×wa stary, jestem ładna ty też, mam kasę, chce juz faceta bo się starzeje. Decyduj się i termin rezerwujemy. I weź się k*****a nie ociągaj, żadne tam miłości i inne bo czas leci. W pracy mi powiedzieli ze w 2019 mogę iść na macierzyński więc sam widzisz ze nie ma na co czekać. No weź się k*****a zdecyduj bo ci p*********le".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tylko tacy do mnie podbijają. Naprawdę. skakałabym z radości zeby podbił do mnie ktos ZWYKŁY. nie szukam przystojniakow. sęk w tym żę normalni zwykli kolesie się mną nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w parku miejskim nie szuka się prawdziwków, a tam, gdzie szukasz, nie znajdziesz prawdziwego faceta. Zrób się na atrakcyjną dla atrakcyjnego faceta, może na kursie francuskiego takiego znajdziesz, albo gdzieś, gdzie on realizuje swoje pasje. A tak, atrakcyjność, to nie wypindrzenie się, ułożenie kilku warstw materiału. To też piękno wewnętrzne, może tego ci brakuje, skoro po dokładniejszym poznaniu cię, każdy ocenia, że to jednak nie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 57 ok wzr/kg przecietne pensja ,kazda byle nie 1500 i praca jako ochroniarz w galerii handlowej, jesli 1500 to choc jakies ambicje na zlezienie fajniejszej pracy stan majtkowy nieistotne wiek zblizony do mojego ok 30 samochod marka nieistotne moze byc 15letni itd wymien sama czego chcesz- napisalam wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 0 konkretow podejrzewam ze masz wieksze wymagania i nie chcesz pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jak kobieta może zaprosić faceta na piwo, przecież to k******a wali desperaca na kilometr xxxx DLACZEGO? "Dobra kur×wa stary, jestem ładna ty też, mam kasę, chce juz faceta bo się starzeje. Decyduj się i termin rezerwujemy. I weź się k*****a nie ociągaj, żadne tam miłości i inne bo czas leci. W pracy mi powiedzieli ze w 2019 mogę iść na macierzyński więc sam widzisz ze nie ma na co czekać. No weź się k*****a zdecyduj bo ci p*********le". xxxx ja też mam juz Twoj obraz, i sądzę że nie powinieneś się więcej wypowiadać. Nie napisałam nigdzie że szukam męza, czytaj uważnie ze zrozumieniem . Problem który poruszam na forum to: 1.poznałam kogoś ,czekałam ale się nie odezwał. 2.ktoś wziął od kogoś mój numer, znajomy znajomegoktory widzial mnie np raz , ale si enie doezwał. 3. na portalu zero odpowiedzi od PRZECIĘTNYCH za to pełno wiadomosci od starszych okolo 40-50 lat, ostatni byl z dzieckiem po rozwodzie, z jednym sie spotkalam 20 kg za duzo i smierdzial, ostatnio tez napisal do mnie zajety po slubie, kolejny 40latek napisal ale zapraszal na seks, inny bezrobotny zyjacy tylko piwkiem, mieszkajacy z rodzicami ,taki z patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie gosciem 170cm / 66kg wyplata 2500 gardzisz i szukasz kogos 15tys wyplaty i ze 190cm i bog wie co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też piękno wewnętrzne, może tego ci brakuje, skoro po dokładniejszym poznaniu cię, każdy ocenia, że to jednak nie to? xxx właśnie nie. jeśli ktoś mnie widzi, nie zdazy poznac i juz ma mnie ocenic? to po co bierze numer? nie mowie o sytuacjach gdzie spotykam si e zkim s apo 3 randkach on mowi nie. mowie o tym ze nikt nie ma ochoty mnie nawet poznac tzn ma ale nie ta partia. dlaczego wiec uchodze za osobe bardzo pozytywna mila sympatyczna wesola? tak jak napisalam na poczatku. problemem jest ze przyciagam mase facetow, MASĘ ale nikogo zblizonego wiekiem do mnie, zainteresownaiami. zawsze to jest ktos duuuuzo starszy po przejciach, z dzieckiem, zonaty, ktos kto chce mnie przekupic na kase lub ze skrajnej patoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:16 twój problem polega na tym że cię nie chcą, a nie chcą cie bo mają taki twój obraz jak opisałem. To ty narzucasz tempo, warunki itp. Faceci tego nie lubią. Gdzieś to wyczuwaja i dlatego cie nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×