Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Umowa na okres próbny a ciąża

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam problem związany z umową na okres próbny. Tak więc, umowa zawarta była na 3 miesiące, po tym czasie uległa rozwiązaniu. W momencie ustania stosunku pracy (na okres próbny) byłam w 4. miesiącu ciąży. Zasiłek chorobowy otrzymuje 100%. Ale zastanawiam sie jak to bedzie z zasilkiem macierzynskim z ZUS? Czy bede otrzymywac tyle ile zarabiałam czy mniej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przy Twojej umowie sie nalezy zasilek macierzynski? ja jestem w podobnej sytuacji z ta roznica ze mam umowe na zastepstwo, i mi zaden macierzynski juz nie przysluguje, ale mozliwe ze przy umowie na okres probny jest troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nawet bezrobotne będą dostawać 1000zł przez rok. Więc i tak obie będziecie miały i tak kosiniakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przysluguje zasilek macierzynski ale nie wiem wlasnie jak on bedzie wygladal. Czy dostane tyle ile zarabialam czy jak gosc wyzej napisal 1000 zl kosiniakowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastnawiam sie tez nad tym iz pracodawca wreczyl mi swiadectwo pracy a podobno umowa automatycznie powinna przedluzyc sie do dnia porodu. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×