Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 28 lat i jak do tej pory nigdy nie byłam w żadnym związku

Polecane posty

Gość gość

Zwątpiłam, że kiedykolwiek spotkam kogoś dla kogo będę ważna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 kg, jeśli cię to interesuje. Nie jestem brzydka ani garbata, po prostu stale trafiam na dupków, którzy rujnują mi psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to samo, z tym że 28 i pół. Nie wiem co z tym zrobić. Na ulicy raczej trudno kogoś poznać. W celu poznania kogoś ostatnio chodziłam na długie spacery, bo lepsze to niż siedzenie po pracy w domu. Oprócz spojrzeń w moją stronę, nikt nie podszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiej ulicy można Ciebie spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat na brak powodzenia nie narzekam. Mogłabym mieć kogoś, gdybym chciała. Tyle, że nie chcę. Większość mężczyzn, jakich spotkałam na swej drodze, chciała się ze mną po prostu zabawić. Stąd moja awersja do płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Poznańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak, ale jednak to przykre żyć w poczuciu, że żaden mężczyzna nigdy nie myślał o tobie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jest coś co wywołuje to, że z jedną facet będzie długo i na poważnie, a inną będzie traktował jako przelotną znajomość. Tylko to chyba nawet nie jeden czynnik, a kilka złożonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 57 kg, jeśli cię to interesuje. Nie jestem brzydka ani garbata, po prostu stale trafiam na dupków, którzy rujnują mi psychikę. x Nie trafiasz tylko wybierasz... Mam taką koleżankę w wieku 27 lat. Też marudzi a klei się do każdego patola... Normalnych Facetów omija szerokim łukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ci moi na początku też wydawali się normalni. Prawda wyszła później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdzie pomieszkują te wszystkie rzekomo dość atrakcyjne ale samotne panie z kafe. Jakoś w realu ciężko spotkać takowe egzemplarze.Piszę absolutnie serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach Krakowa chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że ciężko spotkac? Jak idą ulicą, to przecież nie wiadomo czy zajęte czy wolne. Ja idę ulicą , jestem wolna i pewni obok mni przechodzą inni wolni , a nic póki co nie wychodzi. Raz na pół roku ktoś na ulicy odwazy sie podejśc, a jestem ze stiolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jednak wole z mezczyznami pozostawac na stopie kolezenskiej:)lepiej dogadujemy sie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa..... będę zaczepiał kobiety na ulicy, świetny pomysł. Już to widzę jak jakaś zgodzi się na wyjście wieczorem taa..aha. Na 100 % pomyśli: desperat/znowu ktoś się naoglądał trenerów podrywu na youtube/ale frajer/co on sobie myśli widział się w ogóle w lustrze? Wasze miny i spojrzenia wprost "zachęcają" do podrywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widzę sensu porwać obce kobiety na ulicy. Nie lecę na wygląd tylko na wnętrze, a o obcej kobiecie nic nie wiem poza tym jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×