Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż wychował się w 2 pokojach z siostrami i mnie namawia na 2 dziecko

Polecane posty

Gość gość

Mamy mieszkanie 50 metrów w bloku na parterze, z dużym balkonem i oddzielną łazienką i toaletą. Duży pokój jest nasza sypialnią w nocy i salonem w dzien, drugi pokój jest córki i dodatkowo jest jeszcze kuchnia. Mąż wychował się w tym mieszkaniu z mama i 3 siostrami (teść ich zostawił). Teściowa miała duży pokój, a on z siostrami pierw spał w 2 pokoju, a potem teściowa zrobiła sobie małą kuchnię w przedpokoju- tzw. aneks, a w miejscu kuchni zrobiła mojemu mężowi pokój. Ja tak nie chcę, bo chcę mieć kuchnię z oknem i ze stołem gdzie można usiaść, a nie zagospodarować przedpokój. Oczywiście można 2 dzieci umieścić w 1 pokoju, ale nie jest bardzo duży i nie da się go podzielić, a poza tym brak mi przez to chęci na 2 dziecko. Mąż nalega i uważa, że się pomieścimy. Oczywiście maluch najpierw spałby z nami w pokoju, ale starsza córka ma 8 lat i nie chce dodatkowego lokatora w pokoju. Ulec mężowi, bo jak nie teraz to już nigdy, czy lepiej sobie darować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uważasz. Ja miałam brata w pokoju do 10 roku życia, brat 5 lat ja 10 to był jakiś koszmar. Na szczęście potem przeprowadziliśmy się do większego mieszkania i kazde miało swój pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to mieszkanie to jakieś więzienie? Nie możecie się przeprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×