Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szybka gotówka opinie

Polecane posty

Gość santel
Kredyty chwilowki :) Sa rozwinieta firma (ponad 200 lokali w PL) opinie maja dobre, dlatego skorzystalem z ich uslug w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannazet
"Szybkiej gotówki" nie znam, ale za to od dawna pożyczam w Feniko i polecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijuuu
Szybka gotowka jest w kredytach chwilowkach - mozna zlozyc wniosek online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LoanMe ma bardzo dobre opinie. Złożyłam dziś wniosek - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lireca
W Feniko jest pozyczka rozlozona na 4 miesiace... Skorzystalam i spokojnie splacilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkoterminowe pożyczki do 10 000 zł - https://vk.cc/73QRaW Udało mi się wszystko ładnie spłacić, oni też problemów nie robili, żadnych niemiłych niespodzianek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jeśli potrzebujesz większej gotówki i na dłuższy okres czasu to od siebie mogę polecić zaufaną firme, u której mam już 3cią pozyczkę bez problemu, wystarczy wypełnić formularz na stronie: formularz25.pl Nigdy nie było problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarom098
Dobry kredyt zawsze opłaca się wziąć. Dostalatałęm w raiffeisen 4 koła bezprocentowej pożyczki na 2 lata. Musiałem tylko zapłacić prowizję bankową nie całe 3 proc. Nawet nie specjalnie potrzebowałem tej kasy ale jak się trafia taaka okazja to grzech nie skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest do wyboru wiele firm, które mają w ofercie chwilówki. Dzięki temu można poszukać jak najbardziej korzystnej oferty. Jeśli nie wiecie, na jaką postawić, to zerknijcie na: https://www.totalmoney.pl/chwilowki . Znajdziecie tam najciekawsze z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusznewaw33

Jak potrzebujesz szybko gotówki to może warto coś zastawić w lombardzie? Nic przecież nie stoi na przeszkodzie aby wrócić po zastawiony przedmiot, a może obejdzie się bez pakowania się w chwilówkę. Sam kilka razy korzystałem z lombardu www.lombardkrakow.com i przyznam szczerze, że nie raz uratowali mi sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

Obczaj sobie ich przez Sprint Casha o ile jeszcze tego nie robiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Alek Sprint Cash to podstawa, teraz dużo osób tam siedzi, sprawdza, porównuje, spoko opcja, nie ma co się dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2017 o 12:46, Gość szybka gotówkowa bez bik napisał:

A szybka gotówkowa bez bik? sprawdzają w bik czy nie?

Dzień dobry!
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Szybka Gotówka sprawdza historię kredytową swoich klientów w BIK. Jednak wniosek każdego klienta jest rozpatrywany indywidualnie, a decyzję podejmujemy po ocenie różnych kryteriów. Więc nawet jeżeli się posiada wpisy w BIK warto złożyć wniosek o pożyczkę Szybka Gotówka  http://bit.ly/2oqLfMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Firma Szybka Gotówka udziela pożyczek naprawdę BARDZO szybko, korzystałem z ich usług kilkakrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Brak jakichkolwiek formalności, składasz wniosek online, a po 15 minutach masz już kasę na swoim koncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Firma Szybka Gotówka udziela pożyczek naprawdę BARDZO szybko, korzystałem z ich usług kilkakrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Brak jakichkolwiek formalności, składasz wniosek online, a po 15 minutach masz już kasę na swoim koncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Firma Szybka Gotówka udziela pożyczek naprawdę BARDZO szybko, korzystałem z ich usług kilkakrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Brak jakichkolwiek formalności, składasz wniosek online, a po 15 minutach masz już kasę na swoim koncie.Firma Szybka Gotówka udziela pożyczek naprawdę BARDZO szybko, korzystałem z ich usług kilkakrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Brak jakichkolwiek formalności, składasz wniosek online, a po 15 minutach masz już kasę na swoim koncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Polecam serdecznie, firma godna zaufania, zawsze można skorzystać w trudnej sytuacji życiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×