Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1Ewa

KAMERZYSTA I FOTOGRAF ŚLĄSK CZĘSTOCHOWA

Polecane posty

Witam, szukam zarówno kamerzysty jak i fotografa z Częstochowy bądź okolic może być to w duecie bądź indywidualnie, ktoś ma coś godnego polecenia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często osoby wystawiające się tam mają lokalizację bliższą dalszą niż jeżeli Częstochowa (rejon świadczenia usług) na czym już spędziłam dużo czasu wybierając ciekawe oferty z miejscowości odpowiadającej mi... szukam osób które mogą się wypowiedzieć na temat miejscowych ciekawych kamerzystów/fotografów zajmujących się tą tematyką może tych mniej znanych, często słyszę iż ci najbardziej znani i zapracowani na których długo się czeka są już schematyczni co prowadzi do tego że młodzi nie są zadowoleni z ich pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szada Fotografia
Zapraszam www.szadafotografia.pl Napisz do mnie przez formularz na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zobaczenia naszego portfolio - Nowoczesny filmslubny : www.teledysk-slubny.pl . Pakiet foto-video z godzinnym filmem , Działamy od 5 lat - uznana marka w małopolsce i na śląsku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał Wojtaszek z Radomska !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam piękne zdjęcia ślubne wykonały panie z http://fotografki.com.pl Jestesmy z nich bardzo zadowoleni, bo nie dość, że to profesjonalistki, to jeszcze niezwykle miłe osoby. potrafią podpowiedzieć, doradzić, a atmosfera na sesji jest bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/ w sekcji FotoVideo. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×