Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnitaMalesinska

Slimunox opinie, kto stosował Slimunox na odchudzanie?

Polecane posty

Gość AnnitaMalesinska

Hej dziewczyny, czy któraś z Was stosowała Slimunox na odchudzanie? Zastanawiam się nad zakupem tego, ale wcześniej chciałam poznać opinie. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamierzałam stosować slimunox, ale przy analizie składu okazało się, że nie ma tam nic takiego, co mogłoby skutecznie zwalczyć tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na stronę http://rtno.pl, tam internauci głosują na najbardziej skuteczne preparaty odchudzające, są też recenzję różnych suplementów, dowiesz się czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikkawr
Stosowałam Slimunox przed dwa miesiące, większego efektu nie zauważyłam, ale nie zmieniałam w tym czasie nic w diecie, ani nie ćwiczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam slimunox, dla mnie to dobre wspomaganie odchudzanie, może efekty nie są ogromne, ale czułam różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
No i właśnie spowodowałyście, że na preno nie kupię African, a Slimunox awansował do grona środków gdzie poważnie rozważam jego zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta Nana
Ja stosowałam reklamowane w radiu Liporedium i jestem bardzo niezadowolona. Sporo czasu i wysiłku włożyłam w to odchudzanie, bo zaczęłam biegać rano co drugi dzień, zredukowałam kalorie i jadłam regularnie. Efekt - 1,5 kg w miesiąc, baaaaardzo słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta 27
Samanto, może powinnaś zwiększyć intensywność treningów i nie tylko biegać? Do tego wydaje mi się, że suplement też nietrafiony, widziałam sporo komentarzy na temat Liporedium i nie były zbyt pozytywne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra89
Ciężko, żeby dziewczyny pisały o liporedium pozytywnie, skoro powoduje tyle skutków ubocznych. Swoją drogą dziwie się wam, że nie czytacie opinii przed zakupem, on jest strasznie hejtowany na każdym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe, ten slimunox chyba nie jest za bardzo reklamowany, a sporo jest o nim dobrych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z nadwagą którą miałam nie czułam dobrze sama ze sobą.Strasznie przeszkadzały mi te niechciane kilogramy.Poradziłam sobie z tym dopiero jak zdecydowałam się na branie Slimunox .Stopniowo z tygodnia na tydzień kilogramów ubywało a ja wracałam do wagi z przed ładnych paru lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy stosoawniu diety i ćwiczeniach dodałam jeszcze Slimunox, wszytsko dało łacznie bardzo fajny efekt bo w przeiciągu 3 miesięcy schudłam 11 kilogramów, polecam ten preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy stosoawniu diety i ćwiczeniach dodałam jeszcze slimcea, wszytsko dało łacznie bardzo fajny efekt bo w przeiciągu 3 miesięcy schudłam 11 kilogramów, polecam ten preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam stosując tabletki Slimunox na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa właśnie Slimunox. Sama stosuje i również sobie chwalę. 4kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anita
Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Stosowałam go przez 3 miesiące i pozbyłam się całej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowane tak dla Slimunox.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nieocenione właściwosci ma wyciąg z jagody acai. Spotkałam się z tym cudem w produkcie Acai Berry Extreme, który kupiłam na stronie http://nplink.net/pInmLwQg i jestem pod wrażeniem tego, co zrobiło ono z moim ciałem. Nie dość, że wspomaga odchudzanie, bo w jednej kapsułce zawiera aż 5000 mg jagody acai, to dodatkowo pomaga odnaleźć w sobie pokłady energii bez której nie ma mowy o odchudzaniu! Polecam gorąco, o jagodzie staje się coraz bardziej głośno i nic dziwnego, bo naprawdę działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich dziewczyn które są w trakcie odchudzania albo dopiero je zaczynają .Musicie wieżyć w siebie stosować się do zasad i brać regularnie Slimunox i na pewno osiągniecie to o czym marzycie czyli spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niestety na samej diecie niestety nie dawałam radę schudnąć.I gdyby właśnie nie Slimunox to pewnie do dzisiaj borykałabym się z problemem wielkiej wagi.A co do składu nie widzę w nim nic co było by sztuczne same naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox. W końcu udało mi się osiągnąć, to co jeszcze nie tak dawno uważałam za niemożliwe. Pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jak dla wielu innych ludzi skuteczny okazał się Slimunox.Spokojnie mogę powiedzieć że dzięki niemu znowu poczułam się atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama na sobie się przekonało o skuteczności Slimunox .Na początku założyłam sobie że chcę schudnąć 10 kg i będzie dobrze.Po trzech miesiącach schudłam 13 kg efekt jo-jo się nie pojawił więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam Slimunox z różnych powodów.Ale z wyboru tych tabletek jestem na dzień dzisiejszy zadowolona.Do końca jeszcze trochę czasu ale już mieszczę się w rozmiar XL a mój cel to M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niestety na samej diecie niestety nie dawałam radę schudnąć.I gdyby właśnie nie Slimunox to pewnie do dzisiaj borykałabym się z problemem wielkiej wagi.A co do składu nie widzę w nim nic co było by sztuczne same naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Slimunox zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na Slimunox zrzucić 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×