Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnitaMalesinska

Slimunox opinie, kto stosował Slimunox na odchudzanie?

Polecane posty

Gość Zwykla

Witam. Może znajdzie się ktoś kto napisze normalną opinie o tym specyfiku a nie tylko reklamy. Przeczytałam wszystkie posty połowa z nich jest pisana przez tą samą osobę. Sorki mnie nie przekonał ten produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polcia

Również czekam na bardziej rzetelne informacje, a nie pisane przez jedną osobę odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polcia

Zdecydowałam się i zakupiłam Slimunox. Zobaczymy czy działa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia

Ja swoich 10 kg pozbyłam się z pomocą Slimunox w dwa miesiące.Kolejnego opakowania już nie potrzebowałam.Więc myślę że jest to indywidualna sprawa każdego człowieka ile czasu potrzebuje jego organizm na to aby pozbyć się niechcianych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola

Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Slimunox.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Slimunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Z tą ostatnią deską ratunku to bym nie przesadzała, nie mniej sama dosyc długo zastanawiałam się nad tym jaki sposób będzie dla mnie najlepszy oraz jakim suplementem wpomagac proces odchudzania i u mnie tez wybór padł na Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Stosowałam Slimunox przez trzy miesiące na początku wcale nie myślałam że one będą aż tak skuteczne.W sumie schudłam 16 kg o dwa kilo więcej niż zamierzałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Ja próbowałam już wielu tabletek i najlepiej póki co działają Slimunox. Mają taki skład, który najbardziej mi odpowiada. Nie mam ochoty na słodycze, wieczorem spokojniej zasypiam, a w dodatku mam trochę więcej energii i lepiej się czuję. Póki co stosuję miesiąc, jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

gabrysia ile schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najplespszych środków wspomagających odchudzanie. Wreszcie pozbyłam sie najgorszej zmory mojego życia. Nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja też zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox podczas odchudzania i nie żałuję tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja z nim schudłam 89 kilo w 3 miesiace ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o suplement na odchudzanie to Slimunox,dzięki niemu w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, chyba tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju suplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Ja próbowałam już wielu tabletek i najlepiej póki co działają Slimunox. Mają taki skład, który najbardziej mi odpowiada. Nie mam ochoty na słodycze, wieczorem spokojniej zasypiam, a w dodatku mam trochę więcej energii i lepiej się czuję. Póki co stosuję miesiąc, jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no i juz wiemy, ze CHAMSKA REKLAMA

jednorazowe wpisy tylko imiona sie zmieniaja

chcecie walic scieme robcie to madrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Baziu, parówo grubaśna, tobie i tak nic nie pomoże. Choćbyś schudła te 30 kg co masz do zrzutu, i tak zostanie ci gęba neandertalskiego trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

50 i wiecej 😘 a najlepiej to setke 😉

still better than noxelia 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevada

Jeść wtedy kiedy czujemy głód, najzwyklejsze jedzenie jakie jadało się za komuny a waga napewno spadnie ! żadnych terażniejszych wymysłów daniowych !! jeść to co rośnie w promieniu 100 km od naszego miejsca zamieszkania ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są obecnie dostępne na rynku. Stosowałam Slimunox trzy miesiące i pozbyłam się calej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

Ja kupiłam, dzisiaj pierwsze tabletki. Się okaże. Chciałabym żeby to pomogło no schudnąć jest naprawdę ciężko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna39
Dnia 10.01.2018 o 13:21, Gość gość napisał:

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efekrtu. W końcu pozbyłam się nadwagi

U mnie podobnie po 3 miesiącach stosowania tych tabletek na wadze 12 kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania32

Zamówiłam kurację na 3 miesiące i termin do 11.2019, zwróciłam produkty miałam otrzymać nowe opakowania plus jedni gratis od 4 tyg cisza ani produktu ani zwrot pieniędzy…. Nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda

Najgorszw to te reklamy jakiegoś ślimanoxu. Natychmiast zapala się światełko, nie kupi tego, bo to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×