Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niestety, ale nigdy nie spotkalem romantycznej kobiety.

Polecane posty

Gość gość

To jakis mit kobiety nie sa ani troche romantyczne. Jak zyje takiej nie widzialem. Kto powiedzial ze one sa wrazliwe :O? Nigdy takiej nie widzialem. Czesciej spotykam takcih mezczyzn. Wspolczesne kobiety sa o wiele gorsze niz mezczyzni. Mam juz 29 lat i nie mam zadnych watpliwosci, kobiety sa bezwzgledne, okrutniejsze niz faceci i bardzo interesowne. Wspolczesna kobieta jest materilistka, dla ktorej liczy sie przygodny seks, klamczucha i osoba ktora idzie po trupach. Ehhh faceci sa o wilele bardziej emocjonalni i uczuciowi chyba latwiej maja Ci co zostaja gejami. Znam takich dwoch i naprawde sa mili i mozna im zaufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insidelook
Dla mnie liczą się pieniądze, wygoda i przyjemność. Niekoniecznie musi to być seks. Ale ja nie twierdzę, że jestem romantyczką. Za to mój mąż jest i nawet to lubię. Na początku mnie to denerwowało, ale teraz zaczęłam doceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danie du** to z pokolenia na pokolenie mniejszy problem.. Podstawowe wartości tona na dnie morza. Technologia pędzi do przodu nie bez żniwa. Na wrażliwość składa się więcej cech a zachowania u ludzi idą raczej w stronę szybciej, więcej, lepiej, łatwiej. Ogólnie jest zle i bd gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna ja dodaj jeszcze coś od siebie.. podsumuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może skoczymy na kawę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z gościem - wybornie :D ja właśnie pije i próbuje nie zwrócić zbyt obfitego obiadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ciekawość mnie kiedyś wykończy, ale co tam zaryzykuje :) Jaka kobieta według ciebie jest romantyczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myslales? ogol sie na lysko i wiecej przeklina bo widac ze jestes zyyppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam romantyczna, kiedyś. Ale faceci wyleczyli mnie z tej romantycznosci skutecznie. Teraz jestem zimna i lubię się bawić facetami. Nie potrafię już żadnego pokochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka kobieta według ciebie jest romantyczna ? X Na prawdę trzeba takie rzeczy tłumaczyć ? Wujek Google pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne jesteś mężatka po rozwodzie z dzieckiem i jak masz wolne to jakiś typek przyjedzie Cię puknąć od czasu ;D Wielka buntowniczka z wyboru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna to nie było do Ciebie ... tylko do tej co się bawi facetami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość romantyczna – określa wielkie i wspaniałe uniesienia serca, odrywające od rzeczywistości świata, uczucia piękne i głębokie. Dla romantyków jednak miłość stanowiła gwałtowny żywioł, niszczący człowieka. Podstawową zasadą romantyzmu było uważanie za wielką wartość samo doświadczenie miłości, niezależnie czy przynosi ono szczęście, czy też dostarcza przykrych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:14 I super :) 17:59 To nie wujek Google jest autorem tematu :) I pewnie, ze trzeba a ty jesteś pewna, ze o ten rodzaj romantycznej "kobiety Yeti" chodzi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna Kobieta
A ja romantycznego mężczyzny... Same wybrakowane pragmatyczne samce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna Kobieta
Przyjdzie osiwieć w cnocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to prawda, że kobiety nie są romantyczne, kiedyś myślałam, że jestem, ale jednak nie jestem. Mam za to romantycznego męża i bardzo to jest wspaniałe i ulubione przeze mnie. Dlatego jestem wierną żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłam b rozmantyczna. Ale kilku s*****li skutecznie mi to wybiło z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo trafiałeś na kretynki i tyle w temacie .Po za tym zgodze się z tym,że Świat jest bardzo okrutny i bardzo trudny i ciężki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×