Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego zazdrościcie 500 plus, a nie zazdrościcie dzieci?

Polecane posty

Gość gość
ja pieprzę, i to" łucone" po kilku fakultetach dają się tak w balona pisowcom robić, litości, co za "wyłucone" głąby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto by roboty przy bachorach zazdrościł, ty pieprznięta czy co, lecz sie babo na nogi bo jak widać to na leczenie rozumu u ciebie to już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam dzisiaj 2 tys netto podwyżki i potężną roczną premię, sram wam do ryja y****a nędzo z pincet plus. Trzeba było sie uczyć, a nie yebać kiedy tylko pierwsza cieczka nastała z tymi swoimi nierobionymi kundlami, a potem: daj. I tak zdechniecie w nędzy, gorszy sorcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te pieniądze baranie dostałaś bo inni zapieprzają na ciebie za 1500 zł, oby ci te 2 tys. i premia gardłem wyszły idiotko, bo to krzywda innych pracujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:56 - błysnęłaś kretynko jak g****o w przeręblu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej ci miot wyzdycha niż komuś bokiem wyjdzie forsa na która ciężko pracował skretyniała dupodajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co za patologia. Powinna się tobą zająć opieka społeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobą już sie zainteresowała opieka, kiło przetrwała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii frankowych kredytów rząd nic nie zrobi - poszukajcie sobie Moi Drodzy wypowiedzi Prezesa Kaczyńskiego... Sam powiedział że trzeba w sądach walczyć a ustawa spredowa to jest pic na wodę - tzw. fotomontaż. 500+ nie ma nic wspólnego z frankami. Banki nas nabiły w butelkę, dali niezgodne z prawem umowy do podpisania, spłacamy dwa trzy razy większe raty i teraz musimy się sądzić. Polecam Wam wrocławską kancelarię Primus, zadzwoniłam do nich i mi bardzo pomogli. Sprawdzili umowę, znaleźli abuzywne klauzule, te niedozwolone i podjęli się sprawy. Niedługo trafi na wokandę. Dla wszystkich zainteresowanych podaje nr Pana Mazura, który przyjał moją sprawę - 530 731 501. Walczcie bo warto, banki przegrywają w sądach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego zazdrościcie 500 plus, a nie zazdrościcie dzieci?

A czego tu zazdrościć.Dziecko kosztuje trochę więcej jak 500zl miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

do gość wczoraj - cholerny patafianie, małpo pioruńska, ...o, emeryci jak dostaną to swoje pieniądze, bo oni pracowali na to po 30-40 lat i odkładali, gdzie ich cholerne katolickie pieprzone pisowce okradli i dali wam za pieprzenie sie i rozmnażanie te 500+, bo emeryci wcześniej jak mieli dzieci to zapieprzali na nie. Ja codziennie się modlę o to aby szlag trafił pisowców za te 500+. Jak ci nie odpowiada to jestem za tym aby rząd oddał mi moje zaoszczędzone pieniądze prze 40 lat pracy i się odwalił odemnie i przestał dalej mnie okradać. Także baranie jak napieprzyłeś dzieci to do pracy, a jak ci się nie chce pracować to się nie robi dzieci. Proste chyba ...o.

W wielu sprawach masz racje, tylko troche niespojnosci.Jedziesz na katolikow wrzucajac wszystkich do jednego wora ale twierdzisz ze sie modlisz ale aby trafilo pisiorow.Tak wiec jestes wierzacy, nie znosisz katolikow, modlisz sie o "szlag" (czyli jakies nieszczescie a nie odsuniecie od wladzy) to jakby potrojne zaprzeczenie.I slownictwo wulgarne i chamskie, ale racje w sprawie 500+ masz.Nic nie jest czarno-biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×