Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sprawdzić czy ta dziewczyna na serio mnie kocha ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, że od 5 miesięcy mam dziewczynę, problem polega na tym, że ja nie jestem przekonany czy ona jest ze mną z miłości do mojej osoby, czy bardziej dla pieniędzy. Czasami mam wrażanie, że to co jest między nami dzieje się bardzo bardzo szybko, dziewczynę poznałem tak naprawdę przez internet i dosyć szybko się umówiliśmy, dosyć szybko poszliśmy do łóżka, no bo po 3 miesiącach, a teraz ona proponuje, żebyśmy zamieszkali ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....a potem szybki ślub i przepisz mi mieszkanie:D trochę przykręć kurek z kasą to się przekonasz. Jak będzie robiła ci jazdy że jesteś skąpy, albo strzeli fochem to masz odpowiedź. Uważaj, żeby jej dzieciaka nie zrobić, też może mieć taki cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 952
Dlaczego uważasz, że dla pieniędzy? Kupujesz rzeczy bezpośrednio dla niej? Tzn nie mam na myśli płacenia za jedzenie czy kino, ale czy naciąga cie na zakupy ubraniowe, kosmetyczne etc? Szybkie pójście do łóżka nic nie znaczy, ja z moją poszedłem na pierwszej randce po miesiącu znajomości online (jesteśmy już 4 lata razem). Wspólne mieszkanie sam zaproponowałem dość szybko i spontanicznie, po jakimś pół roku. Szybkość nie zawsze wychodzi na złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:49 Niczego jej przepisywać nie będę, po drugie jaki dzieciak ? Ja jestem zawsze zabezpieczony, ona mówi, ze też się zabezpiecza tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
952 Ja nic takiego nie uważam, po prostu pytam się, bo mam wątpliwości. Prawda jest taka, że nie zawsze byłem bogaty, wręcz przeciwnie jeszcze 7-8 lat temu byłem bardzo biedną osobą, no, ale teraz się dorobiłem, wtedy żadna nawet na mnie nie spojrzałaby, a teraz od razu się znalazła. Prezenty kupuje z własnej inicjatywy, nie ma z jej strony naciągania na nic na razie, dużo rzeczy sama sobie kupuje, szczególnie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 952
Ja bym próbował, kto nie ryzykuje ten wiadomo ;) Wynajmijcie coś razem na próbę. Spędzanie razem czasu 24/7 to często próba nie do przejścia w związku, wychodzą wtedy wszystkie mankamenty na wierzch. Plus zobaczysz, czy się dokłada, czy dba o dom, czy tylko będzie chciała leżeć i pachnieć a ty masz zapiertalać za dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
952 Po za tym łóżko było tak naprawdę w 100% jej inicjatywą, to ona urządziła kolację z winem, to ona później ubrała się bardzo seksownie, to ona wszystko zrobiła, a od kiedy dziewczyny chcą tak szybko ? To raczej domena facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zawsze zabezpieczony, ona mówi, ze też się zabezpiecza tabletkami. x Na to co mówi to patrz z przymrużeniem oka. Gumek pilnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:59 Raczej nie jest możliwe, żeby być ze sobą 24/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 952
Jak wspomniałem - moja chciała na pierwszym spotkaniu. Byliśmy z różnych miast, sama zaproponowała noc w hotelu, sama zaczęła mnie jako pierwsza dotykać i zachęcać - twierdzenie iż to domena facetów.. kiedyś może i tak, teraz kobiety są coraz bardziej śmiałe - bo i dlaczego nie? Ma ochotę z kimś się przespać? To do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 O gumki się nie martwię, bo wiem, że zawsze mam i tylko ja mam do nich dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:02 u mnie się zdarza, ja aktualnie jestem na L4 a mój partner pracuje w domu wiec chcąc nie chcąc musimy się znosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej że masz długi i masę kłopotów. Zacznie się zachowywać jak na wykrywaczu kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
952 Na pierwszym spotkaniu to raczej żadne z nas nie chciało,każde z nas było mocno zdenerwowane, dopiero później było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15:01O gumki się nie martwię, bo wiem, że zawsze mam i tylko ja mam do nich dostęp. Uwazaj na nie też po wszystkim jeszcze bardziej niż przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 Nie rozumiem, dlaczego niby mam uważać po ? Wtedy to już nic nie może się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sobie daruj seks jak nie masz do niej zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:32 Tylko pisałem, że to ona lubi inicjować, a nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wykorzystać twój materiał genetyczny że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz tyle żelazowej woli żeby powiedzieć głowa mnie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, problem leży chyba w tobie i twoim przewrażliwieniu i braku zaufania do ludzi. Jak będziesz tak wszędzie szukał dziury w całym i widział wykorzystywanie, to zostaniesz starym kawalerem, bo nikt nie lubi być sprawdzany i podejrzewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jeszcze 7-8 lat temu byłem bardzo biedną osobą, no, ale teraz się dorobiłem, wtedy żadna nawet na mnie nie spojrzałaby, a teraz od razu się znalazła" Pewnie dlatego że dzieki kasie stałeś się bardziej pewny siebie i tym samym bardziej atrakcyjny. No chyba, ze się tym chwalisz na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że kobity doskonale wiedzą, że jak facet zacznie myśleć czym innym niż głowa, to przestaje głowy używać. A taka sytuacja jest wtedy, gdy się razem mieszka, i ... W to bym nie radziła wchodzić, dziewczynom też. Bo wtedy wszystko się widzi przez różowe okulary przyjemności i zauroczenia. Gorzej zaczyna być potem gdy trzeba brać odpowiedzialność za całą rodzinę. Przecież ostatecznie do tego wszystko zmierza, to tylko kwestia czasu. Naprawdę dopiero wtedy, w skrajnych sytuacjach wychodzi co naprawdę w człowieku siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:42 Nigdzie się tym nie chwalę. 15:38 Być może i nikt, ale pytanie ile osób lubi być z osobami, które są dla kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj jej trójkąt jak się zgodzi to nie kocha a jak ci zrobi jazdę to powiedz że chciałeś wiedzieć czy nie ma głupot na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dawala do fajnie bylo szybko brac a teraz sie zastanawiasz jakie miala intencje? Widac czym myslisz. A tak wogole, jesli masz jakies watpliwosci to pewnie cos jest nie tak. Gdyby bylo dobrze to bys ich nie mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak będziesz tak wszędzie szukał dziury w całym i widział wykorzystywanie, to zostaniesz starym kawalerem," - A jak nie będziesz sprawdzał zostaniesz okradzionym starym kawalerem. "bo nikt nie lubi być sprawdzany i podejrzewany." tak, a najbardziej oszuści i złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny pasożyt z wymionami - kopnij ją w de zanim wyssa cię do gołego cyca - teraz co druga taka,leniwa,obiadu nawet ugotować nie potrafi, jedyne co umie to leżeć i pachnieć i brać kasę na ciuchy/kosmetyki. Ocknij sie bracie nim bedzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3 miesiącach do łóżka,oooo matko to ja jestem chyba puszczalska :D poznałam faceta przez "przypadek" w necie,na jakiejś grupie o czymś pisaliśmy potem na priv,popisaliśmy 2 tygodnie,dużo rozmawialiśmy przez telefon i się spotkaliśmy :) i poszliśmy też do łóżka,jesteśmy już długo razem i mega szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:51 Ja bym tak szybko nie mógł, mało tego, myślę, ze te 3 miesiące to było za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×