Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zakochaniec23

Restauracja Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam na pierwszą randkę pizzerię Maxipizza mają tam na prawdę dobre pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żóko żuk
jedzonko pierwsza klasa jest w restauracji koło Factory na Ursusie, na nazywa się Ursus i specjalizuje się w kuchni polskiej, tradycyjnej. Organizują też imprezy okolicznościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Na Woli masz restaurację "w Weku". Fajne, klimatyczne miejsce. Obsługa bardzo życzliwa, nienachalna. Karta fajna - nie za długa, ale smaki różne. Trochę makaronów, danie mięsne, vege, sałaty :D Nie zbankrutujesz, bo ceny bardzo przystępne, a myślę, że spędzicie czas miło i smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlos88
Też polecam. Tu https://wweku.business.site/ ich menu i kilka fotek dań. Myślę, że to przekona Cię, że warto. A do tego faktycznie smacznie, świeżo i nie za miliony monet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joniii89889
W okolicach Warszawy jest również fajna restauracja http://naskrajnej.pl/ w której podobno serwują bardzo pyszne jedzenie, a szczególnie kuchnię polską. Nie miałam okazji jeszcze być, ale w najbliższym czasie na pewno się wybiorę, ponieważ odkładam to tylko z tygodnia na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto mieć zapisane kilka adresów z dobrymi restauracjami, w których podają pyszne jedzenie. Jedną z takich restauracji jest www.jajko.co na Krakowskim Przedmieściu. Spróbujcie jedzenia, które tam podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baya25
Na Krakowskim Przesmieściu jest naleśnikarnia PanKejk. Polecam. Mają placki ziemniaczane, pankejki, naleśniki - domowe jedzenie za rozsądne pieniądze. Kameralne miejsce, warto wpaść we 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka ulubionych miejsc w Warszawie, są to głównie restauracje, w których nie ma tłumów, za to te miejsca stawiają na przytulną i rodzinną atmosferę. Wiem, że spokojnie mogę wpaść do restauracji przy Łowickiej 37 i zawsze będzie tam na mnie czekał świeży obiad z sezonowych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię chodzić ze znajomymi do restauracji Zachodni Brzeg :) serio polecam, podają dania kuchni izraelskiej :D coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na randkę z kobietą polecam w Wawie restaurację Focaccia Ristorane (Senatorska 13/15). Mają bardzo dobrą, autentyczną kuchnię włoską. Blisko starego miasta, z otwartą kuchnią więc klimatycznie. W sam raz na romantyczny wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warta polecenia jest knajpa Nozomi Sushi - mają tam świetne sushi. Chodzimy tam często nawet całą rodziną, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyliowepole
Ej halo, muszę się z Wami podzielić moim nowo odkrytym miejscem w Wawie!! Mianowicie chodzi mi o Mango Vegan - jestem zachwyona - raj dla wegan jak nic! Byłam tam ostatnio z kumpelą i dawno tak dobrze się nie najadłam :D Vege burger - złoto! Falefele w picie - jeszcze lepsza! Była też pyszna zupa marchewkowa, a co do hummusu no to nie mam pytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepszym pomysłem byłoby wziąć ją na dobre sushi. Przy okazji pokażesz, że masz dobry gust jeśli chodzi o jedzenie! Sam swoją lubą zabrałem do Kanpai http://www.kanpai.com.pl/ na Białołęce, oszalała na punkcie tego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Smakowo dobrą pizzę piecze Maxi Pizza na Gocławiu, można zamówić ją online przez maxipizza.pl/warszawa,produkty. Jak na tę cenę to jestem mega zadowolony, nawet w segmencie premium można się załapać na niskie ceny, na pewno nie zapłacisz tutaj pięciu dych tak jak w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też polecam Maxipizze mają tam dobra pizze zwłaszcza pepperoni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miron21

Pod Warszawą, a dokładnie w Legionowie miałem przyjemność zjeść w restauracji Łasuch. Pyszne, tradycyjne potrawy bardzo poprawiły nam humor, nie wspominając o tym jakie były pyszne! Świeżutkie, świetnie się prezentowały. Gdy będę w okolicy to z pewnością znowu to wstąpię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsandrax

Zachodni Brzeg wyżej wspomniany jest bardzo smacznym i oryginalnym miejscem na mapie Warszawy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Instalacje Art Bistro 🙂 Bardzo fajna restauracja z pysznym jedzeniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Sushi Saska Kępa!Super knajpa!Mega smaczne jedzonko mają!Warto spróbować 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweokuniec

Też polecam PanKejk. Byłem tam kilka dni temu wraz z rodziną. Dzieciaki zajadały się pankejkami na słodko, żona sałatkami, ja plackami (faktycznie bardzo smaczne). Przyjemne miejsce na mapie stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia64

Zdecydowanie Hagiel Bistro!! Najlepsze potrawy i kuchnia jaką jadłam w Warszawie, mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAgda

Na randkę spokojnie mogę polecić Ci www.elladasouvlakibar.pl. Wyśmienita kuchnia grecka. Miła i klimatyczna knajpa ze super obsługą. Serwują wspaniałe danie greckie. Bardo lubimy tam chodzić z moim chłopakiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na śniadania biznesowe proponuję ckoberza.pl. Smaczne, dużo i klimat jest bardzo fajny. Jak masz poważniejszą grupę to oddają do dyspozycji salkę VIP. Według mnie jedna z najlepszych w Warszawie i wcale nie taka droga, jak porównasz inne restauracje. Ta restauracja nastawia się wręcz na obsługę większych grup. Ciekawa specjalizacja i moim zdaniem tym się wyróżniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Ja również polecam wybrać się do Sushi Saska Kępa. Mega miejsce na randkę! Japońskie jedzonko najlepsze w stolicy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miterka

wszystko zależy od tego jaką kuchnię się lubi, ale jeśli mam coś polecić to zdecydowanie Prime Cut z Twardej. Jadłam u nich najlepsze pierogi ever 🙂 z dziczyzną,gruszką i masłem tymiankowym - niesamowite połączenie i fajnie to wszystko razem współgrało. Jadłam też u nich goat cheese burger i też bardzo dobry. Bardzo smaczna bułka i nieziemska wołowina 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Jeśli jesteś vege i akurat jestes w Warszawie, to na Twojej liście restauracji powinien się znaleźć Mango vegsn street food. Sprawdźcie sami, jak dla mnie 5/5 gwiazdek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Na randkę z dziewczyną, czy z chłopakiem warto wybrać się do pięknej i pysznej przede wszystkim restauracji, a jedną z takich jest Zachodni Brzeg. Specjały kuchni bliskowschodniej na pewno zasmakują każdemu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za ciekawą restauracją podającą pyszne jedzenie w Warszawie polecam wybrać się do www.bartsburger.pl Jest to bar z Burgerami, który znajduje się na Ochocie. Tam na pewno dobrze zjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×