Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Konto na facebooku i problem z usunięciem

Polecane posty

Gość gość

Dwa tygodnie temu usunęłam konto trwale na facebooku, pokazał mi się komunikat że muszę odczekać 14 dni, w tym czasie się nie logować a wtedy jak się nie zaloguje do 10 czerwca 2017r. to moje konto zostanie nieodwracalnie usunięte. Przeczekałam te 14 dni, wczoraj był 10 czerwca oczywiście się nie zalogowałam, dziś jest już 11 czerwca a mi dalej pojawia sie na facebooku przy sprawdzaniu czy nadal moge się zalogować że moje konto jest w trakcie dezaktywacji i że jak nie chce go stracić i chce przerwać usunięcie to by się zalogować do 10 czerwca, a 10 czerwca już minął a mi dalej to pisze. I wtedy odrazu wyszlam z strony, nie analując usuwania konta logowaniem, w ogóle przez te dwa tygodnie się nie zalogowałam, dlatego ciągle jest ten komunikat że konto jest w trakcie procesu usuwania tylko czemu ten proces dalej trwa skoro już minął 10 czerwca a moje konto nadal jest i.nadal jest możliwośc mojego zalogowania się tam, a powinno nie być takiej możliwości już po 10 czerwca..a dziś mimo 11 czerwca, ta możliwośc jest. Nie bardzo wiem co zrobic, bo nie chce się zalogowywać na tego facebooka, a bez tego nie mam jak zgłosić problemu do nich bo mi powiedzą że przecież się zalogowałam to jak mieli mi konto usunać, tyle że się przez 14 dni nie logowalam, a konto dalej jakby w procesie usuwania jest a powinno już nie być go i nie powinnam mieć możliwości wejścia na nie, i to właśnie sprawdzam a cały czas ta możliwośc jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×