Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mniej bolesne miesiaczki po porodzie

Polecane posty

Gość gość

jestem po cc, dzis dostalam pierwszy okres niecale 3 m-ce od cc, bol o wiele mniejszy niz przed ciaza, przed ciaza bralam ok 10 tabletek ibuprofen pierwszego dnia okresu, a teraz wzielam paracetamol chyba tylko 3 tabletki 500 mg co 4 godziny, wczesniej paracetamol byl za slaby dla mnie, mysliscie ze tak juz teraz bedzie, ze okres bedzie mniej bolesny, jak to teraz u was wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez tak mam . tez jestem po cieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 2 cc . Nigdy nie miałam bardzo bolesnych miesiączek ale teraz to w ogóle mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pocieszacie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku też miałam mniej bolesne a teraz ból gorszy i inny. Nie taki typowo miesiaczkowy tylko jakby ci obciaznik do pipy przyczepili. Ciągnący i uciążliwy. Tabletki nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 tabl ibuprofen na dzień??? Masakra! To lepiej wziąć jedną porządną na receptę ...naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po sn i przed porodem ból przy okresie dosyć mocny, a po porodzie żadnego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przed okropny bol pamietam kiedys byl vegantalgin do kupienia i on mi pomagal ale teraz po cieciu nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po pierwszej ciąży, też zakończonej cc, miałam dużo mniej bolesne i obfite (to był duży problem u mnie od zawsze) miesiączki. Po drugim cc bóle wróciły , choć nie jest źle, za to krwawienia to po prostu rzeźnia. Aż musiałam udać się do hematologa , który mnie trochę podleczył, takiej niedokrwistości się nabawiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po sn, przedtem bolalo okropnie, teraz nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×