Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ekipa remontowa Warszawa

Polecane posty

Gość gość
złota rączka 24 h. Są bezbłędni! Co 3 - 4 lata biorę ich do malowania, remontu. Nigdy nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfect Construction - maja mnowstwo zadowolonych klientow co potwierdza tylko jaka dobra robia robote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remontu nikt nie lubi, ale jak za to zabierze się firma z ulicy Francuskiej 52, to wszystko robi się ok. Szybko i dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojciech Mianowski Firma Budowlano-Inwestycyjna to oszust i partacz. Oszukuje na materiałach, zawyza ich ilości, remont z 4 miesięcznym opóźnieniem, niszczy materiały inwestora, glazura położona krzywo a w łazienkach brak hydroizolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaqm najlepszą ekipę. Podaję do nich namiar 577 249 325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli na prawdę chcesz szybko i sprawnie się uporać z remontem to polecam ci skorszystać z usług Perfect Construction. Mają fach w ręku i szybko im idzie praca :) Łap stronkę :http://perfectconstruction.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U znajomych ostatnio remonto robiła z tego co sie orientuje ta firma www.remonty-gawel.pl/ . Cały remont skonczył sie bardzo szybko, a jak ostatnio bylismy u nich na imprezie to na prawdę świetnie to wszystko wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zdecydowanie polecam firmę, która nie zdziera za bardzo a robi remont dobrze i jest to firma Złota Rączka 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaagda
Dnia 4.08.2018 o 21:02, Gość gość napisał:

Nie ma to jak samemu wyremontowac mieszkanie. jak to się mówi pańskie oko konia tuczy!

Nie każdy ma takie umiejętności. Dla mnie firma Złota Rączka 24h była wybawieniem, bo remont wykonali bardzo dokładnie, a też nie przepłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina71

Total Sec oferuje kompleksowe remonty biur w Warszawie. Na ich stronie są szczegóły oferty. Nie da się ukryć, że jeśli zależy nam na czasie, to warto zdecydować się na realizację fit out . Jedna firma robi wszystko, a my mamy problem z głowy. Nie trzeba szukać wykonawców, pilnować ich i koordynować terminów kolejnych prac. Proste? Proste! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika

Ooo jak ja niecierpię romontów. Na szczęście raz na 3 0 4 lata korzystam z firmy Złota Rączka 24 h. Nie zawiedli mnie n igdy i w dodatku mają ciekawe pomysły wykończeniowe. Nie wiem co bym bez nich zrobiła. Dla samotnej kobiety taka firma jest jak znalazł, przecież remont to nie tylkomalowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

znam doskonale tą firmę.Fajna bo dogadałem się i Złota Rączka 24h poza Warszawę tez dojechała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masza
Dnia 14.08.2018 o 17:05, Gość tamaraaaaaaa22 napisał:

Zdecydowanie Perfect Construction jeśli zależy Ci na tym by było to zrobione porządnie w rozsądnych pieniądzach. Poleciłam swojej siostrze która jakiś czas nosiła się z zamiarem remontu kuchni, łazienki oraz salonu. Wybredna z niej kobieta więc jak ona jest zadowolona to i Ty będziesz :)

Serio?? U mnie niestety się nie sprawdzili a oprawkach po nich musiała firma z ulicy Francuskiej 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Mnie nie stać na drogą ekipę remontową. Zresztą to co droższe, to nie zawsze jest lepsze. Czasem wprost przeciwnie. U mnie remont robili panowie ze Złotej Raczki 24 h. Nie było z nimi żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
Dnia 11.07.2019 o 12:22, Gość Renata napisał:

Mnie nie stać na drogą ekipę remontową. Zresztą to co droższe, to nie zawsze jest lepsze. Czasem wprost przeciwnie. U mnie remont robili panowie ze Złotej Raczki 24 h. Nie było z nimi żadnego problemu.

Właśnie Złota Rączka poprawiała u mnie połozenie panieli, które nie zbyt dobrze położyła inna firma.Złota Rączka ze swojego zadania bardzo dobrze się wywiązała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
Dnia 5.09.2019 o 09:10, Gość Asia napisał:

Właśnie Złota Rączka poprawiała u mnie połozenie panieli, które nie zbyt dobrze położyła inna firma.Złota Rączka ze swojego zadania bardzo dobrze się wywiązała.

A czy z montowaniem kabiny tez sobie poradzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
Dnia 3.10.2019 o 12:07, Gość Iwona napisał:

A czy z montowaniem kabiny tez sobie poradzą??

Na 100% tak! Miesiąc temu u mnie zakładali kabinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Chmielnej 27 jest firma remontowa i proponuję z tą firmą się skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na Chmielnej 27 jest firma remontowa i proponuję z tą firmą się skontaktować.

firmy remontowe przrz kilka miesięcy będą bez roboty, zakład? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas mieszkanie wykańczała firma Hamster. Naprawdę solidni fachowcy, zresztą o tym wiedzieliśmy, bo dostaliśmy namiar na nich od znajomych. Ich mieszkanie oglądaliśmy z każdej strony i byliśmy pod wrażeniem, jak wszystko jest precyzyjnie wykonane. Glazura położona super równo, estetycznie zafugowana, malowanie też zrobione perfekcyjnie, generalnie każda jedna rzecz zrobiona tak jak ma być. U nas również prace poszły wzorowo. Jak ktoś szuka ekipy z Warszawy, naprawdę polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2018 o 20:04, Gość gość napisał:

jak remont to zaraz ekipa remontowa musi być. Kidyś ekip nie było i ludzie radzili sobie!

A jak ktoś nie ma umiejętności, to co ma zrobić?? Wtedy lepsi są fachowcy tj złota rączka 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma umiejętności, to zdecydowanie lepiej skorzystać z fachowców. Znam takich z ulic] Chmielnej 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×