Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile mial wasz niemowlak jak pierwszy raz poszliscie z nim na spacer?

Polecane posty

Gość gość

Kiedy można wziąć takiego maluszka na spacer?boje się ze się zakrztusi śliną albo cos mu będzie..i co zrobię jak będę z nim sama na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mial 5 dni. A sama w domu sie nie boisz, ze sie zakrztusi? Troche nie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj do 18 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodzilam w mrozy w lutym. wyszedl po 4/5tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaaaaaaaaaaa
Urodziłam w lutym 6 dni byliśmy w spzitalu pierwszy spacer jak córka miała 8 dni ( na dworze było - 5 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój miał z 2 tyg.Co prawda urodzony w czerwcu Ale źle z nioslam cc.A że mąż od rana do wieczora w pracy to tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam w niedziele w następna już byliśmy na spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po około . Tygodniach bo przestało w końcu lać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4dni :-) kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhhjj
Urodziłam w lutym a spacer po 2tyg gdyz wczesniej zle sie czulam i obawialam ze zaslabne. Spacer trwal 2 minuty bo malej ulalo sie i szybko szlam przebrac. Kolejny spacer 5 min bo zaczela plakac, nie moglam jej uspokoic. Pozniej wypracowalam sobie sposob na moja malutka i spacerowalismy codziennie po 2 godz gdy spala w wozku ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My po tygodniu ze szpitala jak wychodziliśmy to trochę pochodziliśmy po szpitalnym ogrodzie, a właściwie mama która mnei odbierała z nią pochodziła. Jak rodziłam była piękna pogoda, okna na sali pootwierane. Potem tydzień deszczu i tylko balkon, zresztą byłam słaba po porodzie a mąż akurat miał wtedy pracę do wieczora, takie bardziej regularne spacery zaczęliśmy jak miała 2 tyg. Przy starszym w czwartą dobę bo byłam wcześniej w domu, był śnieg ale pogoda ładna. Nie rozumiem obaw autorki- z jakiego powodu dziecko miałoby się raptem zacząć krztusić śliną akurat na spacerze? Już nie mówiąc o tym że nie widziałam jeszcze noworodka krztuszącego się śliną, już prędzej się to zdarzy jak mu się uleje, ale co ma spacer do tego? Tak samo może się przecież zakrztusić w domu, moim zdarzało się to nieraz przy przewijaniu mimo że starałam się za bardzo bioderek nie podnosić. I jak to- co zrobisz z nim sama na zewnątrz? To samo co zrobisz sama w domu. A jak masz jakieś obawy, to polecam kurs pierwszej pomocy dla niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja urodzilam w mrozy w lutym. wyszedl po 4/5tyg xxx Ja urodziłam w styczniu, tez były mrozy i byliśmy po paru dniach na spacerze. Także nie do końca rozumiem autorkę postu, wystarczy dobrze ubrać, dwa kocyki i na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
około miesiąc ale dwa pierwsze córeczka spędziła w szpitalu (wcześniak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1sze dziecko ok 2 tygodnie ( 10 dni w szpitalu- zoltaczka ), drugie dziecko po około 1.5 tygodniu ( luty) ale tylko dlatego że moja mama mi pomagała bo miałam MEGA przeziębienie i nie miałam siły . Lezalam w łóżku jak wrak. tak więc każdy wychodzi jak chce ,w zależności od pogody ,samopoczucia ,byleby nie przeginac w żadną stronę:) z 3 dniowym noworodkiem na dwór w mróz bym nie wyszła ale kisic w domu miesieczniaka też sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój był pięciodniowym noworodkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc bo bylo zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tygodniu, dziecko z czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×