Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy w związku

Polecane posty

Gość gość

Od 10 lat jesteśmy razem . Mój mąż jest dużo młodszy ode mnie. Przez prawie całe te lata byłam dla niego najważniejsza. Od kilku miesięcy nasze wspólne życie bardzo się zmieniło . Mój mąż zaczął uprawiać sport, poznał nowych ludzi , jego wcześniejsze wartości uległy ogromnej zmianie ; sport, on, a gdzieś po drodze ja.Nasze małżeństwo wisiało na włosku , mąż miał się wyprowadzić ; traktował mnie jak powietrze , nie istniałam dla niego ,nie chciał rozmawiać ,było mi bardzo ciężko .Czułam się okropnie. W dniu jego wyprowadzki zaczęliśmy pierwszy raz od prawie miesiąca rozmawiać. Rozmowa trwała bardzo długo -wyjaśniliśmy sobie wszystko ,oczyściło to atmosferę . Spędziliśmy niesamowite dwa dni. Czułam się szczęśliwa, kochana, i że jest jak dawniej .Obiecaliśmy sobie że będziemy ,rozmawiać i więcej czasu spędzać razem .Trzeciego dnia czar prysł - z cudownych dwóch dni zostało tylko cześć kochanie - i koniec . Pytając co się zmieniło twierdzi że nic, nie chce rozmawiać. Nie wiem co o tym sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Myślałaś o tym, że może kogoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonaj go do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilenlsy eynosi roznica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on naprawde do Ciebie czuje, co myśli, czego pragnie, co zrobic aby skleic związek, napisz do mojej różki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem moze tutaj byc wlasnie to ze zmienil on troche środowisko, a ty jednak nie . On zaczal robic nowe rzeczy i przestał dbac o to bo moze poczul ze to co teraz jest to coś fajnego. Moze tutaj ty sprobuj też cos podzialac , znaleźć sobie jakies hobby, moze nawet żebyście cos robili razem. Przelamcie rutyne. ;) pokaz mu ze ty tez potrafisz . Wychodz ze znajomymi. A w szczegolnosci sklon go do rozmowy . Moze zostala tutaj zaburzona rownowaga uczuc. On poczul ze tu tez sie starasz i odpuscil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań sądzić :) znajdź jakaś pasje w życiu i się w niej realizuj. Będą nowe tematy do rozmów, papużkowanie bywa męczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duża różnica wieku w związku,to tez duży błąd Mój ex był ode mnie starszy o 9 lat.Na początku było fajnie,ale szybko zaczął dziadziec i przestał za mną nadążać pod każdym względem mam nadzieję,ze u Ciebie nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×