Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Karta dużej rodziny. Gdzie się przydaje tak realnie?

Polecane posty

Gość gość

Ktoś ma i korzysta? Czy w ogóle do czegoś to się tak realnie przydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10% lub 15% na zakupach to nie jest mało, ale nie każdy punkt jest partnerem karty niestety. Np. nie ma Biedronki, Ikei, Tesco, Aldiego. Ale chyba jest Lidl i Spar z tych tańszych. Markety budowlane typu Leroy są, więc opyla się remontowiczom i budującym. Dzieci w wieku szkolnym i studenci którzy dużo jeżdżą komunikacją też na tym trochę oszczędzają. Jakieś stacje benzynowe też chyba dają zniżki, ale nie mam pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann też nie uczestniczy w programie. Czyli ogólnie mimo, że partnerów jest bardzo dużo, to mało jest wśród nich praktycznych miejsc gdzie najczęściej się kupuje ze względu na to, że jest najtaniej. Bo jak się ma ze 4 dzieci do bez sensu iść do Carrefoura albo Simply gdzie po rabacie zapłaci się więcej niż w takim Aldim, albo Biedronce na przykład. Z ciekawostek: partnerem jest Alab i LuxMed, więc to akurat trochę przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesco, Smyk i H&M by się przydał ze względu na tanie ciuchy na wyprzedażach. Niestety mają tylko Pinokio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Reserved czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie szybszy zwrot podatku,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kino Helios wiem ze ta kartę respektuje. Wzięłam raz z moimi dziecmi trzech bratanków do kina .mieli ta kartę dużej rodziny i przy kupnie im biletów dostałam zniżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dosyć, że rodzinne, 500+, ulga w podatku to jeszcze karta, nic tylko sie rozmnażać, co za cholerny kraj, niedługo nas będzie jak w afryce, będziemy sobie kromkę chleba z rąk wydzierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie rodzinne? :D Od 30 lat nie ma nic takiego hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co pieprzysz, że nie ma rodzinnego https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/swiadczenia-rodzinne/rodzaje-i-wysokosc-swiadczen-rodzinnych-kryteria-uzyskania-/test-zasilek-rodzinny-oraz-dodatki/zasilek-rodzinny/ zasiłek rodzinny Strona główna Wsparcie dla rodzin z dziećmi Świadczenia rodzinne Rodzaje i wysokość świadczeń rodzinnych, kryteria uzyskania zasiłek rodzinny oraz dodatki zasiłek rodzinny Wysokość zasiłku rodzinnego wynosi miesięcznie: 1) 95,00 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 124,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 135,00 zł na dziecko w wieku powyżej 18 roku życia do ukończenia 24 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze jak się d******py wszystkim naokoło i napieprzy bachorów gdzie każde ma innego ojca to fundusz alimentacyjny płaci po 500 zł alimentów na każdego bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i teraz jak czytam, że samotna matka z kilkorgiem bachorów żyje w biedzie i potrzebuje wsparcia to jest nieprawda, bo ona ma więcej na te bachory za darmo jak nie jedna osoba pracująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie im spokoj. jak cos sie stanie dziecku w tych patolach to wzdychacie na wiadomosci ale tutaj to je od bachorow wyzywacie . hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinnego to chyba nie dostanie przeciętnie zarabiająca osoba, jest jakieś kryterium dochodowe. Jeśli się mylę, oświećcie mnie, to złożę wniosek :) W życiu nie miałam rodzinnego, wiem tylko, że to w Urzędzie Miasta się załatwia, a nie u siebie w pracy. I o jakiej to patologii niektórzy piszą? Karta dużej rodziny jest od trojga dzieci, a to są normalne rodziny. U mnie na osiedlu widuje takie, wszystkie są na poziomie. My sami także staramy się o trzecie dziecko :) Troje dzieci to fajna sprawa, a nie żadna patologia. Są tacy, którzy chcą mieć jedno i są tacy, którzy chcą mieć toje. PS No właśnie... tu wyzwiska od bachorów, a jak się coś stanie to zaraz och, ach, biedne dziecko. Hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj sa anonimowe to pokazuja swoje oblicza. Ja lubie dzieci, a z rodzin patologicznych szkoda mi ich szczegolnie. Start maja przerabany i ciezki. Nie maja latwego zycia juz jako niemowleta. Jestem ciekawa w ogole co dzieje sie z Igorkiem z Łodzi, ktorego pobil ojczym. Podobno trafil do ojca biologicznego bez sprawdzenia przez mops i kuratora. Z tego co wiem ojciec biologiczny od ojczyma inteligencja i poziomem nie odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Ja skorzystałam w tym roku przy zakupie wycieczki w Rainbow - dostałam 2% rabatu. Niby niewiele, ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Lista zniżek karty dużej rodziny https://yousave.pl/artykuly/karta-duzej-rodziny-lista-znizek/241
W sklepie Carrefour 10% zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jol
Dnia 15.06.2017 o 20:39, Gość gość napisał:

nie dosyć, że rodzinne, 500+, ulga w podatku to jeszcze karta, nic tylko sie rozmnażać, co za cholerny kraj, niedługo nas będzie jak w afryce, będziemy sobie kromkę chleba z rąk wydzierać

Żeby otrzymać rodzinne to trzeba nie pracować albo naprawdę mało zarabiać i mieć dużą rodzinę. 

Nie obrażaj tych co pracują i chcą mieć dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinea
Dnia 16.10.2019 o 01:42, Gość Dana napisał:

Ja skorzystałam w tym roku przy zakupie wycieczki w Rainbow - dostałam 2% rabatu. Niby niewiele, ale zawsze coś.

Taaaaak?  Ale ze Figlokluby czy tak po prostu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubył

Na Orlenie.Masz zniżkę 8 gr.na litrze Ja tankuje zawsze za 250 zł.wiec zniżka nie jest taka mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta

Mając kartę dużej rodziny jest zniżka  40% na śmieci.Bynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszko
Dnia 17.10.2019 o 19:05, Gość Jol napisał:

Żeby otrzymać rodzinne to trzeba nie pracować albo naprawdę mało zarabiać i mieć dużą rodzinę. 

Nie obrażaj tych co pracują i chcą mieć dzieci. 

Niezupełnie bardzo mało zarabiać,bo rodzinne przysługuje jeśli dochód na osobę nie przekracza 680 zł. Nie wlicza się w to 500 plus.Jeśli masz np.3 czy 4 dzieci to niemal pewniak że złapiesz się na rodzinne, bo dochód dzieli się na wszystkich członków rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Carrefour na jedzenie dla dzieciaków, Krakvet na jedzenie dla zwierzaków 😄 no i zniżka na benzynę również fajnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tańsze bilety pkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektórych sklepach internetowych z zabawkami dla dzieci mają stałe zniżki dla posiadaczy karty, np w sklep-nenu.pl maja -8% zniżki na cały asortyment z kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×