Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba znudziłam sie mężowi jak to zmienić?

Polecane posty

Gość gość

Jestem z mężem od 6 lat w tym 4 po ślubie , mamy 3 letniego synka i problem tkwi w tym że maz nie zauważa mnie. Sypiamy bardzo rzadko, głównie z mojej inicjatywy , na słowo seks on się denerwuje , kiedyś bardzo często robiłam mu kłótnie i to wyzywalam i prosiłam. W ciąży przytylam 25 kg , miałam ciążę zagrożona i praktycznie zero ruchu w tym zaraz po porodzie 12kg mniej . W ciąży nie kochalismy się w ogóle , on nie chciał i po porodzie to już była równia pochyla. Nie wiem co mogę zrobić żeby ratować małżeństwo, schudłam 30 kg po ciąży ale kilka kg wróciło bo zajadam stres związany z tym że on mnie nie chce . Rozmawiałam z nim wielokrotnie ale mówi że wyglądam dobrze i jest po prostu zmęczony albo coś tam . Mam dosyć wycia po nocach i zastanawiam się nad odejściem , mam depresję przez to wszystko . Do tego mam się nie przelewa , nie mam za bardzo kasy na kupowanie ciuchów bielizny - Może to dlatego.. jestem załamana, niby źle nie wyglądam mogłabym zrzucić kilka kg ale buzie mam ładną, biust spory nie mam pojęcia co zrobić jak lepiej zadbać o siebie . Włosy myje co 3 dni depilacja raz na 3,4 dni , prysznic co dzień ale paznokci nie mam Tak porobionych . Muszę wyglądać na tip top żeby facet się nie znudził po kilku latach ? Jak to jest u was? Dodam że on ma przedwczesny wytrysk kilka ruchów i już, czasem trochę dłużej , do tego seks raz na miesiąc, dwa i po kilku *****ch ja już nie potrafię ukryć zażenowania. Może dlatego on nie chce sie się kochać. Najlepsze jest to że seks nie bardzo bo już trzeba się wysilać a loda już Tak, placówki zrobić nie umie ja nie czuje podniecenia ale normalnie to mnie rozwala od środka. Nie jestem w stanie dłużej tak żyć: -(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wcześniej jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku się starał, rewelacji nie było ale był o wiele bardziej czuły niż teraz i seks był dłuższy i częściej może 2,3 razy w tygodniu . Żyjemy jak lokatorzy , ciągle odmawia jak już do czegoś dojdzie to słyszę już dochodzę albo coś tam i mam tego dosyć. On problemu nie widzi ale ja chodzę wiecznie zła, nie mogę się odstresowac . Teraz wyszedł z kolegami na piwo to zasugerowalam żeby nie wracał późno to bo chciałabym się pobawić wieczorem to westchnął tylko . Jak już coś jest to robi to od niechcenia i byle szybko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie ma na boku kochankę, a ty jak chciałaś mieć dziecko i się utuczyłaś to teraz siedź i niańcz, chłop musi się rozerwać raz na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam że schudłam po porodzie ,nie pracuje w biurze ma pracę fizyczną, wraca "zakurzony" i jak się pytałam czy może ma kogoś bo mną nie jest zainteresowany to się wkurzył bo on z pracy brudny wraca a nie z biura i jak miałby do kochanki jeździć jak wraca z pracy do domu . On mówi ze tyle nie potrzebuje :_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz na tym forum bo to dno. jest takie forum brak seksu w malzenstwie na gazeta.pl tam napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 ja 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz mu się znudzilas to raczej tego nie odkrecisz.Bo co,zmienisz fryzurę i zalozysz nowa kieckę? aprzeciez i tak będziesz ta nudna stara Grażyna nic nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli postrzegana swoją atrakcyjność dla męża tylko przez pryzmat wyglądu, bielizny itd to faktycznie jesteś nudna. W dodatku to co napisałaś że kiedyś klocilas się o seks....to dopiero żenada. Jesteś agresorem seksualnym, prawdopodobnie stracił totalnie ochotę na ciebie. Przykre. Myślę że faceci mają ochotę na delikatne, zmysłowe, uśmiechnięte itd a nie nabormuszone matrony, które tylko wymagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko smutne jest to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij ty go olewać, przestań prosić o seks wręcz przeciwnie, zajmij się swoimi sprawami, zacznij wychodzić i z niczego mu się nie tłumacz.. zacznij się uśmiechać.. jeśli to go nie ruszy to pozostaje odejść, jeśli i na to nie zareaguje to może tak będzie lepiej.. bo albo ma dosyć albo może też ma jakies inne problemy? ale jak jest związek to też powinien ci o nich powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:21 a jak wyobrażasz sobie sytuację kiedy on Ci odmawia , potem przez 2 tygodnie jest spokój jesteś miła ciepła a on mówi nie bo zmęczony i czekasz kolejny tydzień na ruch z jego strony ? Mimo rozmowy on się nie zmienia nie inicjuje seksu a jak chce to ja korzystam bo nie wiem kiedy będzie następny , po minucie jest koniec a mnie rozwala od środka i czuje się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze nie masz silnej woli autorko wiec nic z tego testu nie będzie. Wystroisz się wyjdziesz gdzieś zaciekawiony zmiana twojego zachowania mąż cie wybzyka a ty rzucisz mu się na szyję i wrócisz do punktu wyjścia i dalej będziesz stekac ze mąż się znudził. Niestety ale musisz zmienić się na zawsze. Widać po tym co piszesz ze to Ty bardziej kochasz męża a on jest zwyczajnie obojętny . I jesteś i zawsze będziesz na straconej pozycji. Musisz z tego wyjść bo wpadniesz w depresję i jemu będziesz wiecznie urządzać awantury. Musisz się uwolnić zajmij się sobą dobrze ci radzę chyba że chcesz się męczyć płakać. Nie myśl ciągle o nim daj sobie spokój nie bądź bluszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłop ma rację, kto by upasionej bab tj. słoniny sie czepił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem sama .Może ja już mu się nie podobam . Kilka razy mu powiedziałam że jak mnie nie kocha czy mu się nie podobam to żeby mi powiedział bo problem jest nie rozwiązany, żeby był ze mną szczery . Jeśli to moja wina to po prostu się ja mu nie będę czasu zabierała a on mi a on że znowu wymyślam. Po 2,3 tygodniach jak słyszę odmowę i jestem smutna to ma mi za zle ze mam Focha, znowu sobie coś uroilam i ze sama robię sobie problemu bo on nie widzi problemu . Na koniec ze jak ma mieć na mnie ochotę jak tak się zachowuje . ... no ale kuzwa miał dużo czasu żeby mógł się wykazać. Już myślę żeby mu zacząć odmawiać całkowicie bo zabrałam mu cześć męskości bo seks inicjuje tylko ja , żeby miał szansę wykazać się ale nie wiem czy wytrzymam . Czuje się nic nie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ty się go pytasz czy mu podobasz ... kobieto ty nie masz szacunku do samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:58 rzadko wychodzę z domu , chciałabym się jakoś zmienić. Może kupię sobie karnet na siłownię ale z drugiej strony on chodzi do pracy i nie mam komu dziecka podrzucić. Zawsze jest bardzo zmęczony i z reguły idzie spać wcześniej chyba że idzie z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:04 jak nie chce sie ze mną kochać to może już mi się nie podobam . Jeśli tak to według mnie nie ma sensu zawracać sobie głowy i marnować cudzego czasu . Po porodzie dowiedziałam się że kobieta w ciąży nie jest atrakcyjna dla faceta i dla niego też zresztą. Szkoda ze mi i o tym nie powiedział jak nie chciał się kochać jak byłam w ciąży. Do 6 miesiąca mało co przytylam waga 62 kg wtedy i też nie miał ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale moim zdaniem masz po prostu faceta z bardzo niskim libido, a seks zawsze był kiepski, tylko byłaś zakochana i jakoś tam jeszcze to kulało. Pewnie twój pierwszy albo jeden z pierwszych facetów, bo jesteś bardzo młoda jak na matkę. Wzięłaś co się trafiło i teraz płacz. Gość jeszcze sporo starszy, a w dzisiejszych czasach juz faceci ok 35 mają dysfunkcje seksualne, erekcje na pół gwizdka i inne atrakcje. Możesz stawać na głowie, chodzić na siłkę nawet codziennie, latać wokół księcia na paluszkach i cackać się z jego humorami, ale guzik to da. Mogę się mylić, ale taka moja diagnoza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wygląd to nie wszystko. Widocznie w głowie też nie masz za wiele co widać po twoich wpisach. W dodatku zrzedzisz jak stara baba więc się je dziwię, że facet traci ochotę. Odpowiadając na twoje pytanie. Nie, ja tak nie mam. I nie muszę machać tyłkiem czy ubierac wymyślnej bielizny żeby mąż chciał uprawiać seks. Tyle, że my się sobą nie nudzimy. Ja mam swoje zainteresowania, mąż swoje, rozmawiamy, wymieniamy doświadczenia. Nie zrzedze mężowi, nie susze mu głowy non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci raz próbuje z tym postem-może teraz się uda. Też jestem zdania,ze on taki już nier***ający był,jest a bedzie tylko gorzej.To nie twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super nie było ale seks trwał 15 minut , była gra wstępna, bliskość była na co dzień. Na początku miałam bardzo duży temperament potem jakoś się dogralismy . A teraz ma wszystko w duuupie . Myślałam że może za mało dbam o siebie może powinnam mieć zawsze włosy zrobione paznokcie ciało w jak najlepszej kondycji i w domu wysprzatane zawsze obiad a mi już nie chce się tego robić bo dla kogo jak on tego nie docenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie chociaż maz nie ma przedwczesnego wytrysku. U nas powodem jest to, ze chcieliśmy się starac o dziecko na co mój maz się zgodzil. Jednak teraz nie chce zebym zaszla w ciaze ( on tego nie powiedział ale przyznal mi racje kiedy zrobiłam awanture) od 3 miesięcy jestem nietknieta :O Dostaje swira ale nie narzucam się mu ani o sex nie proszę. Uprawiam masturbacje żeby sobie ulzyc bo nie wytrzymuje już napiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje zainteresowania mam i pracę też mam . Ale mam też męża który nie spełnia obowiązków. To już się ciągnie od 3 lat , rozumiem kryzys , zmęczenie ale temat jest walkowany już długo i on nie chce już tego słuchać. Nie zależy mi na nie wiadomo jakim seksie ale raz w tygodniu zupełnie by mi wystarczyło. Szukam wyjścia z tej chorej sytuacji . Wygląd to nie wszystko no ale wygląd ma dużo do rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co mi zostaje to nie wspominać mu nic o seksie , nie inicjowac go i odmawiać sukcesywnie jakiś czas żeby poczuł co to znaczy brak seksu . Jak nie zacznie się starać to pozostaje mi tylko odejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jesteś nudna z tym swoim zrzedzeniem. Jakby mi ktoś po raz kolejny narzekal nad głową miałabym z tym problem tak jak twój mąż. No ileż można. Sa w życiu inne rzeczy, wez poczytaj dobra ksiazke, zainteresuj się czymś, zaangazuj w wolotariat, rekodzielo, cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:49 uważasz że moja gadka jest bez sensu i jak maz nie chce sie ze mną kochać to wszystko w porządku jest tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sie przejmujesz? ja bym sie cieszyla ze w koncu sie ode mnie odczepi. moj maz mnie obrzydza i odrzuca jednoczesnie unikam go jak ognia. fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamazona
U nich znajdziesz dużo preparatów, które mają takie właściwości https://refform.pl/pl/396-potencja-i-libido. Ty przy okazji też możesz wybrać coś dla siebie, bo jest z czego. Może też jakiś fajny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×