Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taamalgoska

zakupy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Ja przez internet zamawiam wiele rzeczy, wszystko sprowadza się do kwestii znalezienia odpowiedniego sklepu któremu można zaufać. Polecam www.E-kwiaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfizyczka
Ja w internecie szukam dobrze opracowanych podręczników do fizyki. I córka i syn maja z nią spore kłopoty. Znalazłam http://www.taniaksiazka.pl/seria/swiat-fizyki Są tu rożne podręczniki i zeszyty do ćwiczeń z tego przedmiotu. Co mi się spodobało są dopasowane do możliwości ucznia. mam nadzieję, ze dzięki nim skończą się problemy z fizyką. Chociaż muszę sie przyznać, ze dla mnie ten przedmiot był utrapieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez Internet kupuję masę rzeczy, ponieważ są one dużo tańsze oraz znacznie wyższej jakości. Ostatnio szukałam balsamu dla niemowląt i trafiłam na markę Johnson's Baby. Ogólnie polecam serdecznie, mają w ofercie całą masę produktów pielęgnacyjnych dla maluszków. Świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmara
Ja ostatnio robiłam zakupy w Teletorium, bo znalazłam tam idealny prezent dla mojego brata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często kupuję w internecie leki i suplementy dla dzieci. W aptekach stacjonarnych często są kolejki, a w sieci tego nie ma. Wczoraj zamówiłam dicofer junior, który uzupełnia niedobory żelaza w organizmie i dziś już przesyłka była u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne buty można znaleźć na schaffashoes, teraz mają noc zakupów do -70% i darmowa wysyłka, do jutra rano trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowe konto bankowe BGŻ BNP Paribas http://e-m2m.pl/5a6dd5797a4df 0 zł za prowadzenie konta 0 zł za kartę debetową 0 zł za wypłaty z bankomatów BGŻ i Planet Casch Do 400 zł zwrotu rocznie na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze sklepów internetowych to lubię chmielna20, eobuwie i militaria.pl zawsze zamawiam w militariach prezenty dla faceta i dla siebie tez gadżety do ASG na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazikojoj1
Kocham zakupy przez internet! nawet jak mam coś wydrukować to korzystam z www.viperprint.pl drukarni internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie trochę bałam się zakupów internetowych, wiadomo, zawsze ryzyko że coś nie będzie leżeć jak należy, że kurier się spóźnia, ze jednak rzecz nie spełnia naszych oczekiwań. Ale ostatnio chłopak namówił mnie na zamówienie od militaria pl książki o survivalu i musze pwoiedzieć że jestem bardzo miło zaskoczona ! Paczka była u mnie juz następnego dnia, zawartośc zgodna w 100 % także chyba zacznę zamawiać ceciej online :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już dłuższy czas zamawiam ubrania i buty na renee albo multu często mają duże wyprzedaże, także mój portfel mocno nie cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam https://www.magnavita.pl/ gdzie zamawiam suplementy diety oraz kosmetyki, w szczególności do włosów. Naprawdę warto, mają atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusss
Uwielbiam robić zakupy przez internet, to chyba moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu <3 Najczęściej decyduje się na ubrania w takich sklepach jak born2be.pl czy renee :) Czasem również skusze się na perfumy na iperfumy.pl :) No i na oleole, jak potrzebuje sprzętu do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka83
Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy sklepik internetowy z kosmetykami dla alergików, zrobiłam pierwsze zamówienie i bardzo szybko je zrealizowali. https://hipoalergiczny24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałwserniku
Dziewczyny, a jeśli chodzi o spodnie, a konkretnie jeansy - warto zamawiać w internecie czy lepiej jednak stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipka785
moim zdaniem zawsze warto zamawiać przez neta bo jest wybitnie taniej. tylko dużo naciągaczy z tego korzysta wciskając ludizom buble więc to muszą być raczej sprawdzone miejsca, takie w których wiadomo, że sie nie natniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie są sprawdzone z tematów około dżinsowych moje drogie? muszę się zaopatrzyć a mam niestety słabe wyczucie jeśli chodzi o wybór miejsc kupna bo zawsze trafie na jakiegoś sprzedawcę z piekła rodem :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tylko sklepy internetowe, ale wszystko. Niektórzy zadowoleni a niektórzy niezadowoleni. Czasami też mi się zdarza, że coś nie tak przy zakupach online, ale to nie jest spowodowane tym, że to sklep internetowy, ale po prostu się tak czasami zdarza. Czasami nawet w zwykłym sklepie powstają różne problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata1981
Ja nigdy nie chwalę czegoś wątpliwego. A zakupy przez internet to super sprawa, ostatnio kupowałam w ten sposób pufy do pokoju dzieci i nie zawiodłam się, opis produktu dokładny, dostałam dokładnie to co zamówiłam: http://www.ecopuf.pl/p,Pilka-Koszykowa-Mix,125.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promocje są zawsze spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsarra
jeśli o spodnie chodzi to www.fabrykajeansow.pl bo bardzo dbają o klienta, wysyłka jest dobrze spakowana, szybka. i kontakt bezproblemowy czy przed czy po zamówieniu. nie wiem jak reklamacje bo nigdy mi się nie zdarzyło natomiast raz wymieniałam bo poprosiłam o przysługę chłopaka i niedopilnowałam że źle kliknął model przy zamówieniu - nie było żadnego problemu, wszystko sprawnie załatwione bez jakiegoś robienia łaski jak to się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe late 93
zamawiałam tam ostatnio wysoki stan przed świętami i bałam się czy nie za późno, bo mogły nie dojść. okazało się właśnie, że wysyłka była błyskawiczna bo wysłali spodnie jeszcze tego samego dnia. i pasowały bez problemu więc jestem bardzo zadowolona i na pewno zamówię tam coś jeszcze oby z takim samym wrażeniem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić www.Martoys.pl mają wiele ciekawych zabawek dla dzieci w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są promocje i noce zakupowe, np na http://schaffashoes.pl właśnie trwa, jeszcze tylko 12 godzin, wiec trzeba się spieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bieliznę codzienną typu rajstopy oraz eleganckie szpilki kupuje w sklepie Kokietki. Tak szybkiej wysyłki to nigdy nie miałam . Mają zawsze aktualne stany czyli kupujesz to co mają w magazynie i wysyłają natychmiast. Jak wydaje pieniążki to nie po to aby czekać tydzień na zamówienie. Adres sklepu to https://kokietki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×