Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Układ z kochanką

Polecane posty

Gość gość

Kilka tygodni temu stałem się kochankiem dziewczyny w której podkochuje się od kilku lat. Ona ma faceta i małe dziecko, mieszkają razem. Jej facet pracuje, ona zajmuje się dzieckiem i domem, no i od pewnego czasu także mną. Z uwagi na to, że przyjaźnie się z nią od kilku lat, moja obecność w ich mieszkaniu nie jest dla jej faceta niczym dziwnym. Choć i tak staram się aby nie wiedział jak często odwiedzam jego kobietę. Przechodząc do meritum, układ w który się wplątałem jest dla mnie bardzo przyjemny, ale dziwi mnie podejście mojej kochanki do naszych zbliżeń. Raczej rzadkością podczas naszych zbliżeń jest seks. Zazwyczaj nasze zbliżenie polega na tym, że ona robi mi dobrze. Natomiast gdy ja chcę się odwdzięczyć to jest niechętna. Zazwyczaj klęka przede mną gdy siedzę na kanapie i robi mi loda. Zaprasza mnie po to by mnie zaspokoić. To wydaje mi się dziwne, z czego to może wynikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa Łza
Nie lubi obcego dotyku a swoje ciało traktuje jak relikwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toż to zwykła k****a jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiałeś z nią szczerze? Jakoś to wydaje mi się, że jest to "ukryta zemsta " wobec męża. Nie zależy jej na seksie z tobą ale stałeś się narzędziem "psychicznego odegrania" na jej mężu - może stresu. Może nakryła także męża z kochankiem. Sprawia mi to wrażenie jakiejś gry. Lepiej przypatrz się temu układowi bo może być to jakieś wkręcanie Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej jest tak jak napisałam wcześniej. Może być też,że nie chce byś poszedł do innej to zrobi ci dobrze. Ona ma sex w związku i nie chce innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej jest tak jak napisałam wcześniej. Może być też,że nie chce byś poszedł do innej to zrobi ci dobrze. Ona ma sex w związku i nie chce innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L********g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lahociong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHahaha
Zamiast ryzykować przyłapanie z kochanką jak nie chcesz stracić żony lepiej skorzystaj z profesjonalnego sex telefonu, np. taki: http://ero69.pl :) Oczywiście nie dzwoń przy niej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze się "Lac‪hociąg" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po francusku La-pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×