Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna wstydzi się pokazać piersi podczas sexu.

Polecane posty

Gość gość

Część ! Mam sprawe, wygląda to następująco jestem z dziewczyną od 2 lat i od 2 lat kiedy się kochamy nie widziałem jej piersi. Wiem że jest to dziwne ale zawsze mówiła że następnym razem i że się wstydzi. Teraz minęły nam dwa lata i od tego czasu przeprowadziła się do mnie a ja myślę o oświadczynach. Ale po takim czasie chciałbym żeby przestała się wstydzić, wydaje mi się że wstydzi się rozmiaru. Nawet przez biustonosz widać że są nie duże jeśli miałbym strzelać to wydaje mi się że nie jest to nawet rozmiar B . Mi to nie przeszkadza ale widać że ona bardzo się tego wstydzi . Macie jakiś pomysł jak ją przekonać żeby się przestała wstydzić ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi21
Musisz jej powiedzieć ,ze gdybyś szukał biustu typu Katarzyny Figury to szukałbyś dalej,nastepnie powiedz to co tu napisałeś,że odpowiada ci jej biust ,bo ty takie lubisz .Nie ustępuj ,zdejmij jej biustonosz a potem powiedz ,że ma śliczne piersiątka. Dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćina
Troche długo sie wstydzi. Może komplementuj jej, że małe jest piękne, że chciałbyś dać buziaczka cycuszkowi, że Twój paluszek pragnie dotknąć suteczka, że tyle czasu się znamy i chciałbyś zapoznać się z piersiątkami, że kochasz je takie jakie są itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze jakie zdrobnienia takie cos zabija pozadanie Nie dziwię się ze się wstydzi jakbym byla deska to tylko push up i zero seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:57 jakie przeslodzone az sie niedobrze robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze znam dwie osoby , dwie dziewczyny , ktore robuly to samo . Peenie cie to nie pocieszy , ale jedna robila to samo po slubie . Druga mowila , ze nigdy nie zdjela t- shirta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:57 facet to ma być brutal a nie pizzdeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko autor zna dziewczyne i on będzie wiedział jaki stopien słodzenia będzie skuteczny. Dałam tylko przykłady. Na mnie by podziałały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brutalowi bym nie pokazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:12 okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za rady ;) Spróbuję z nią pogadać może się przełamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:14 zamiast kogoś krytykować sam/a coś doradź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×