Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atavish

Sportowe ubrania z Colorshake

Polecane posty

Gość Atavish

Czy ktoś z Was zna markę colorshake? Ostatnio znalazłam w necie ich ubrania i zastanawiam się czy wypróbować. Szukałam leginsów i bluzy i bardzo mi się spodobały ich printy. Znalazłam na przykład leginsy w arbuzy, flamingi czy krewetki (mój hit! :D ). Do tego oni są polskim producentem co również bardzo mnie przekonuje. Nie mniej jednak miło by było poczytać jakieś opinie o nich przed zamówieniem, bo trochę kasy zamierzam wydać na nowe ciuchy :P Np jaka jest ich jakość, jak tam z zamówieniami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxz
Niestety nie znam ich, ale zaintrygowały mnie te krewetki hehehehe. Możesz pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam również. Bardzo ładne, bardzo drogie. Nie na moją kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosenka
Ja już od dłuższego czasu zamawiam u nich ;) Jeśli chodzi o jakość to jestem od dawna już bardzo zadowolona. Tak jak zresztą pisałaś, jest to polski producent, całość produkcji i dystrybucji jest w Polsce i te ciuchy są naprawdę wysokiej jakości. Nic mi się z nimi nie dzieje w praniu czy przy codziennym noszeniu. Poza tym nie wiem czy doczytałaś, ale oni mają bezterminową gwarancję na szwy i kolor ;) Ja śledzę ich kolekcje na bieżąco i to co mi się też u nich podoba to unikalność ich produktów, dzięki krótkim seriom. Nie mają ciągle tych samych wzorów przez ileś tam lat i nie nosi ich potem pół miasta :P A co do zamówień to trzeba tylko zwracać uwagę czy to co chcesz zamówić maja aktualnie na stanie. Bo jeśli nie, no to wiadomo, że wtedy będzie trzeba trochę poczekać. Ale innych jakiś problemów przy zamawianiu nie miałam. ps. a te krewetki to mam i ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atavish
Dzięki za tak szczegółową odpowiedź Hosenka . Tak pomyślałam, że zacznę od zamówienia tych leginsów i bluzy. Przetestuję i zobaczę czy wszystko będzie mi pasowało. Ktoś też napisał, że drogo. W moim odczuciu ceny mają takie w sam raz jeśli jakościowo są faktycznie dobrzy. Za jakość się płaci nie/stety. Ja osobiście wolę wydać więcej, ale mieć i nosić coś dłuższy czas. Nie cierpię jak wydam kasę (nawet mniej) i po kilku praniach rzeczy nadają się do noszenia tylko po domu, albo na szmaty. W każdym razie przetestuję i wtedy ocenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros_milagros
Mnie to najbardziej interesuje jak po praniu się to ma. bo kiedyś zamówiłam leginsy z jakiejś firmy i byłam bardzo zawiedziona jak mi kolory wyblakły i lekko się skurczyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosenka
No ja już pisałam wyżej na temat prania :P Jak prałam swoje rzeczy z colorshake to nic mi się nie działo ani nie kurczyło. Może te poprzednie swoje leginsy, źle prałaś? Np niezgodnie z tym co na metce? Może w za wysokiej temperaturze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros_milagros
Dzięki za odpowiedź. Ja się zakochałam w piórkach na leginsach. I teraz nie wiem czy piórka czy arbuzy :P A z tą temperaturą to akurat możliwe, że źle wcześniej prałam, bo nie zwracałam na to uwagi :P Ale teraz jak kupię to będę już na to patrzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×