Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna wstydzi sie przy mnie ale przy innych juz nie

Polecane posty

Gość gość

Witam, jest cos co nie daje mi spokoju, mianowicie, moja dziewczyna wstydzi sie (ubiera sie skromnie, i sama mowi ze sie wstydzi, tlumaczac to kompleksami) przy mnie, za to przy innych nie, tzn. Przy znajomych moze byc skąpiej ubrana i jej to nie przeszkadza. Niepokoi mnie to i nie wiem co mam o tym sądzic, chce podrywac innych? A moze bardziej martwi sie moja opinia i boi sie ze jej sie nie spodobam? Nie wiem, moze ktos potrafilby to wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tak mają, coś pod deklem niehalo, jak kochają to obowiazkowo unikają, mówią mu że nienawidzą, a jak ktoś im się niepodoba to z nim chodzą, nogi rozkładają automatycznie, a później wychodzą za niego, no i zakładają tematy jak odzyskać tego którego kochająnienawidzą i żeby je rypał na boku i jeszcze mąż się nie dowiedział :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zwłaszcza polek jest zacofanych! Idzie do obcego faceta ginekologa wypina cipkę i z nim ma intymność szok , a partnera wstydzi się przy badaniu jego obecności! Ja zawsze przy każdym badaniu cipki i porodach mam partnera. Intymność to ja i partner a nie ja i ginekolog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...podczas badania mój partner zawsze wali konia i nie obchodzi mnie czy to się ginowi podoba czy nie, bo z partnerem jestem blisko a nie z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co mam zrobic? Awanture za to? Chce podrywac innych facetow? Co o tym sądzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze bardziej martwi sie moja opinia i boi sie ze jej sie nie spodobam? x hahahahahahahhaha :D nie pokręciłeś tutaj czasem czegoś ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mowi, nie wiem ile w tym prawdy... Co ma o tym sadzic pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boi sie ze jej sie nie spodobam x serio ? dokładnie tak mówi ? coś ewidentnie z wami jest nie tak jak trzeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma kompleksy, mowi ze po prostu zalezy jej na mnie i sie wstydzu a opinie ibnych ma gdzies, nwm z jedej strony to logiczne z drugiej w to watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur!a mac, prowo to jestes ty ja sie po prostu pytam o co tu chodzi mam problem i staram sie go wyjasnic jak nie chcesz pomoc to idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za często ja dymasz, lubi się ubierać sexy i przy innych jest bezpieczna, jak by się tak ubrała dla ciebie dymanie 3 x częściej, a ona już ledwie wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robie tego z nia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze troszke bardziej merytoryczna wypowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczery ja bym się ku temu debilowi skłaniała :D kolo zarzeka się jednak że to nie provo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze troszke bardziej merytoryczna wypowiedz? x hahahhahaha to mnie do debila całkowicie przekonało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dobrze opisałeś swój problem, to moim zdaniem dziewczyna lubi się skąpo ubierać i być może prowokować mężczyzn, ale przy Tobie z jakiegoś powodu gra całkiem inną osobę. Być może w nadziei, że w skromnej dziewczynie zobaczysz materiał na partnerkę i żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie robię tego z nią" no to masz odpowiedź, nie dymasz jej to kobitka ubiera się sexi jak gdzieś wychodzi by ja ktoś poderwał i porządnie wygrzmocił. Dla ciebie nie ma sensu i tak się za nią nie zabierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde czlowieku to nie wiek na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubiera sie bardziej skromnie i otwarcie twierdzi ze ma kompleksy i nie chce zeby mi sie nie spodobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nam gimbusie gitarę zawracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcialbys byc ciazy majac 18 lat prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zamkniecia, dzieki za "pomoc" czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×