Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakim cudem szwagierka tak szybko schudła

Polecane posty

Gość gość

Szczerze przyznaje że zazdrość mnie zżera. Zawsze była taka trochę przy kości i figura trójkąt tzn duży biust, szerokie ramiona, sadło i mała dupa. Wczoraj pojechaliśmy do nich na chwilę, ta była akurat w basenie w bikini i aż mi szczena opadła. Biust mniejszy ale wciąż większy, sadła zero i ten tyłek przy tym taki krągły się zrobił. Masakra jak ona schudła. Pytam się jej co zrobiła a ta twierdzi że nic. Jedyne co to tabletki zmieniła. Twierdzi że nie trzyma diety i nie ćwiczy. Mój mąż też stwierdził że bratowa to ooo się wyrobiła. Co można zrobić żeby tak szybko schudnąć. Wyglądam przy niej jak słonica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jakieś tabletki na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamie krowa ze nic.pewnie nie zre i cwiczy jak wsciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosta odpowieć twoja szwagierka uprawia dobry ses:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to ja założyłam wczoraj ten temat. Normalnie w kompleksy wpadłam i cały czas o tym myślę. Za niedługo mamy wesele w rodzinie i będę wyglądać jak baleron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zrobiła operację zmniejszenia żołądka lub odessała tłuszcz na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wez tyle nie maridz tylko na silownie i bierz sie za cwiczenia albo jakis aerobik a nie myslisz i marudzisz. Nie wierze ze schudla ot tak nic nie robiac kurde no czarow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się schudnąć bez ćwiczeń i mieć wciąż fajne ciało. Więc albo Ty masz niskie wymagania i sflaczałe ciało uznajesz za z******te, albo ona kłamie. Szczególnei, ze ma się konkretny typ budowy - jak ktoś całe życie miał płaski tyłek to magicznie mu nie urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się szwagierka ma możliwa najbrzydsza kobieca figurę, duży biust, szerokie ramiona, wąskie biodra i zero wzięcia w tali, do tego szczupłe nogi, lepsza juz pulchna klepsydra niż szczupły bezksztaltny trójkąt, lizak czy jabłko czy jak tam nazywają te figurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie którzy cudownie chudną ot tak a nie którzy poprostu odstawiają chleb i tłuste potrawy i chudną...a jeszcze inni ćwiczą po kryjomu 3 razy w tygodniu po 40min i jedzą same warzywa i piersi z indyka czy kurczaka i chudną opcji jest dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×