Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiki10

kurator sadowy

Polecane posty

Gość wiki10

Witam w tamtym tyg,bylam w pracy,moj maz mial urodziny,wypil z kolega po 3 piwka w domu,opiekowal sie malutka,a moja wredna siostra ktora sie msci i nie nawidzi mojego meza,naslala policje na niego ze wypity,mojego syna buntuje,15 letniego,moj syn oklamuje ze maz jego bije wspolpracuje z siostra,u siostry libacje ma faceta alkoholika,o jest ok,byl u nas dzisiaj kurator sadowy mamy przechlapane,i co dalej?bedzie sprawa jeszcze w sadzie?czy pismo z sadu?i jesli dadza kuratora to na jak dlugo bedzie przychodzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze pomozcie jestem zslamana,tutaj zadnej nie ma patologii,siostra moja buntuje mojego syna z pierwszego zwiazku,dala jemu klucze od domu zeby jej codziennie z psem wychodzil,syf ma straszny na chacie,widzialam i pelno puszek po piwach,alkoholi,sama miala problem z sasiadami w lutym,bo mieszka na mamy mieszkaniu,a tam libacje i w ogole sie ponoc dzialo,mama za granica,boli mnie to jak mogla cos takiego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktos mi cos doradzi,wczoraj byla u nas kurator,wsrod sasiadow mamy dobra opinie,siostra toksyczna,nie ma szacunku do ludzi traktuje przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem załamana bo planowalismy z mezem i dziecmi wyjechac za granice,a tutaj rodzina sioatra strasznie toksyczna ,wredna,zachowuje sie czasami jak psychiczna,robi nam problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologii zabrania się wyjeżdżać za granice. Już lepiej niech robią gnój w kraju - co prawda większy smród, ale mniejszy wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś patologia? Z mężem pijakiem i kuratorem na karku? Z dziećmi, z których każde ma innego ojca? I ty śmiesz twierdzić że nie jesteś patologia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z synem kłamczuchem, który łazi po pijackich melinach i psy wyprowadza za cukierka? TY NIE JESTEŚ PATOLOGIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic nie wiesz głabie z ta sytuacja zwiazana ,wiec lepiej sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie wiem? Wszystko tu opisalaś i ja wszystko przeczytałem i ja wszystko wiem. I nie awanturuj sie tu, ty menelio, ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×