Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest ze niektórzy mają taką szczegółową wiedze?

Polecane posty

Gość gość

np historycy znają wszystkie szczegóły i daty jak oni to robią ze nie zapominają? Jak w ogóle uczyć się na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle ćwiczą pamięć, więc nie zapominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się nauczyć na stałe. Dany materiał trzeba co jakiś czas powtarzać. Jak ktoś jest np. zawodowym historykiem, i dana data przeplata mu się w kółko po 100 czy 1000 razy, to pamięta zawsze. Ale to nie jest tak, że nie można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ćwiczą,po prostu ich to pasjonuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwiczim kutacha na dimiwej silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
jeżeli coś Cię interesuje, fascynuje, to samo się pamięta widze po sobie, że kocham ogrody, przyrodę ogólnie, rośliny ogrodowe szczególnie mnie interesują znam pewnie kilka tysięcy nazw roslin i oczywiście kojarzę, które to są mimo, że nigdy się tego nie uczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Ewa Oczywista sprawa. Raczej nie da się zostać np. zawodowym historykiem, jeżeli nie fascynujesz się historią i cię ona nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale jeszcze trzeba mieć inteligencję aby to wszystko łączyć, zapamiętywanie to nie wszystko u historyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem taką osobą że w pewnych tematach mam wiedzę dość rozległą i niestety ludzie często kpią że jestem taka wszystkowiedząca a to nie tak po prostu jak coś wiem to mówię. W dzisiejszym świecie jak ktoś ma w głowie coś więcej niż 2 pracujące szare komórki to jest outsiderem. A mnie po prostu interesuje świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×