Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aranżacje wymiana doświadczeń

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich Jestem właśnie w trakcie kolejnego remontu i chciałam się Was podpytać czy lubicie sami projektować swoje wnętrza, czy wolicie to zlecać profesjonalistom? Jakie są Wasze ulubione style i czy podoba Wam się na przykład styl skandynawski? Na taki właśnie chyba się sama zdecyduję i ciekawa jestem jak inni na niego reagują i czy podoba się Wam tak samo jak mi Czy może wolicie bardziej fikuśne style i zdobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styl skandynawski podbił serca Polaków. Coraz częściej jest tematem artykułów w magazynach wnętrzarskich i designerskich. Styl skandynawski króluje na salonach i nie zanosi się, by miał odejść do lamusa. Północna aranżacja ma bowiem wielu zwolenników. Największym zainteresowaniem cieszy się u tych ceniących sobie minimalizm i porządek. W stylu skandynawskim dominują naturalne barwy. Spotkamy się z bielą, szarościami, delikatnymi odcieniami różu czy niebieskiego. Dodatki w takiej aranżacji to istna zabawa fakturą i deseniem. Dopełnieniem całości są drewniane elementy (podłogi, sufity, meble) i naturalne tkaniny (mięsiste dywany, poduszki o grubym splocie). Wnętrze urządzone w stylu skandynawskim to wnętrze z klimatem, aż tętni w nim dobrą energią. Jeśli taka aranżacja podbiła i Twoje serce to nie ma na co czekać! Nie bój się wprowadzania zmian i kieruj się własnym gustem! Powodzenia! Ekspert Dekoral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym, co z moim salonem wyczarowali http://dontworry.pl nie mam wątpliwości, że warto stawiać na profesjonalistów. Aranżacje to taka dziedzina za którą nie ma co brać się samemu, gdyż możemy sobie zepsuć a nie polepszyć salon. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wnętrze w stylu rustykalnym jest numerem jeden. Wnętrza takie są ciepłe i pełne dekoracyjnych drobiazgów. Sama mam taką swoją własną kobiecą przestrzeń w sypialni. Chciałam urządzić ją tak, aby panował w niej odprężający klimat. Ściany pomalowałam na delikatniutki wrzosowy kolor, do tego postawiłam na kwiaty – na bomm znalazłam śliczne wrzosy i lawendę. Od razu mi się dzika łąka przypomniała. Taka kobieca aranżacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×