Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odszkodowanie zus ile?

Polecane posty

Gość gość

Wypadek w pracy - złamana kość czaszki i twarzoczaszki (oczodół) groźnie brzmi, ale nie ucierpiałem. 3 tyg chorobowego i z powrotem w pracy. Na jaką kwotę orientacyjnie mógłbym liczyć, jeśli w grę wchodzą małe kwoty rzędu 200 - 500 zł nie ma co sobie zawracać głowy?? Wiem, że za rękę, nogę są to niezłe pieniądze, ale tu jest głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja jest uznaniowa,więc nikt ci tu nic do rzeczy nie odpowie.Moja rada: idx do Wydziału Orzecznictwa lekarskiego w ZUS-ie(nie wiem,jak toto teraz sie u nich nazywa),pogadaj z dziewczyną zza biurka (nie z kierowniczką),to może się czegos dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury. Jeśli to był wypadek przy pracy i mas z ubezpieczenie grupowe, to wszystko idzie przez zakład pracy. To oni wszystko załatwiają. Znam to z autopsji. Arecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy ile masz uszczerbku na zdrowiu.5lat temu za 3% dostalem z zus lekko ponad 2tys.ubezpieczenie grupowe to co innego.tam mialem za kazdy 1% -200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:48 zaklad pracy nie ma takiego obowiązku! W twoim przypadku zalatwili wszystko bo moze sie bali-bylo cos nie tak i pewnie mogles duzo wiecej wyciągnąc a oni jeszcze kary by dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,17...to był zawał serca. Zakład nie miał nic wspólnego z moim zdarzeniem. Zakład tylko trzymał papiery ubezpieczenia grupowego. Za pobyt w szpitalu i rehabilitacji, zabieg i procent utraty zdrowia dostałem ok.30 tys bez problemu i pośredników. Arecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×