Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróciłam do domu z zakupów a mój mąż masturbuje się oglądając quuen of poland

Polecane posty

Gość gość

siedział na kanapie i walił konia i mruczał pojękiwał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spotkalem kiedys takiego co był w samym płaszczu i pokazywał dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeczytałam ten post, to pomyślałam, ze to najbardziej kuriozalny wątek tematyczny jaki tylko można znaleźć na Kafeterii. Chwile potem uświadomiłam sobie, ze nie, bo przecież takie „trzepanie” na środku salonu tez się u mnie odbyło i to całkiem niedawno. W grudniu, tuż przed świętami Bożego Narodzenia odwiedził mnie mój niedźwiadek. Umówiliśmy się na wspólną herbatę i miłą, szczerą rozmowę, ale ten po wejściu zakomunikował mi, że będzie się masturbować na kanapie. Absolutnie nie przejął się tym, ze chociaż lubię z nim seks, to tego dnia zupełnie nie mam ochoty uczestniczyć w żadnych zabawach. Mówiąc w skrócie – Misiek stanął na środku salonu, rozpiął spodnie i zaczął trzepać przede mną to, co tam miał, zachowując się przy tym gorzej od małpy w zoo. Próbował zachęcić mnie do przyłączenia się do niego, ale ja zamiast chcieć rozkładać nogi, miałam ochotę rozłożyć ręce ze zdziwienia. Nie pomogły tu próby oderwania go od własnego sprzętu, zwracanie uwagi, proszenie żeby zaprzestał. Lekceważył wszelkie prośby, aby ubrał się i ze mną normalnie porozmawiał. Jedyne co mogłam zrobić, to cierpliwie poczekać, aż dojdzie i sam skończy. Niestety przy finale wydarzył się wypadek. W chwili uniesienia Misiek tak wystrzelił, ze całe nasienie wylądowało na kanapie w moim mieszkaniu. Gdyby to był fotel w jego bmce nie byłoby problemu, bo ze skórzanych tapicerek sperma ładnie się zmywa przy pomocy chusteczek nawilżających. W tej sytuacji tkanina była brązowa, sperma jak wiadomo jest biała i gdy wszystko wgryzło się w materiał, to zostały nieestetyczne ślady. Tak, bardzo się zdenerwowałam, bo meble były nowe. Plamę ze spermy próbowałam spierać przez dwa kolejne dni sodą i sokiem z cytryny, a następnie dość drogimi środkami, ale niestety zmechacenia po praniu pozostały do dziś. Zdecydowanie wole, gdy Misiek masturbuje się nie w salonie z udziałem publiczności, a sam w swojej łazience do umywalki. Nasienie od razu spływa do kanalizacji i nie ma kłopotu. Zdaje sobie sprawę, ze mam zbyt spokojny charakter przez co dałam sobie wejść na głowę, ale co zrobić, skoro mam w sobie cechy introwertyczki... Musiałam się gdzieś wygadać. ehhh

Edytowano przez P.and.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tacy już niestety są faceci. Najpierw taki pomoże w przeprowadzce, sam z siebie zrobi i zapłaci za zakupy, zaprosi do kawiarni, a potem... rzuci brudnymi chustkami ze spermą na podłogę, spuści się na kanapę, albo nawnosi błota do mieszkania i będzie czekać aż ktoś inny posprząta. Ehh ten romantyzm współczesnych mężczyzn :)))

Edytowano przez P.and.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×