Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Firma E natureslab ostrzeżenie

Polecane posty

Gość gość

Witam, ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z zakupów w firmie E-natureslab. Firma ta jest bardzo nierzetelna i jest oszustem. W listopadzie 2016 kupiłam produkt HALLUPRO (korektor na haluksy), który miał być produktem oryginalnym. Okazało się, iż jest to ordynarna chińska podróbka, oprócz tego nie otrzymałam żadnego dowodu wpłaty. Poniosłam koszty odesłania tego "wątpliwej jakości produktu", reklamacja niby została uznana, ale do tej pory nie otrzymałam (mimo wielokrotnych monitów) zwrotu pieniędzy !!!!!!!!!!!!! Łączę pozdrowienia Anna

Gość Nikodemsc
Witam! Ja również ostrzegam przed kupnem w firmie naturaslab. Po odesłaniu nieużywanego produktu, po wielu monitach niestety nie otrzymała zwrotu gotówki.

Gość gość
Witam, również przestrzegam przed tą firmą, jak to się mówi jaki stary człowiek taki głupi, przed zakupem miałam po 5 telefonów dziennie od nich, a jak odebrałam paczkę to telefony głuche. Pieniądze wydane w błoto

Gość gość
Cześć . A czy ktoś z was ma może numer telefonu do kogoś z ten firmy? Nie mogę nigdzie znaleźć . Ja również zamówiłam jedno opakowanie za które zapłaciłam po miesiącu chyba przyjechał kurier z tym produktem i żeby go odebrać muszę znowu za niego zapłacić... Chciałabym odzyskac zwrot pieniędzy za coś czego fizycznie nie dostałam. Jakieś rady ? Z góry dziękuje!

Gość gośćlucyna
+487993998o2 .Nie wiem co prawda gdzie mieści się firma która przysłała mi produkt , ponieważ pan z którym rozmawiałam w sprawie reklamacji odesłał mnie do strony internetowej firmy ,a on jest tylko pośrednikiem w sprzedaży .

Gość gość
Witam Zgadzam się w pełni z opiniami o tej firmie. Źadnych dowodów wpłaty,po kilku wykonanych telefonach nie ma możliwości uzyskania od nich jakiekolwiek faktury potwierdzającej zakup.Odradzam !!!!!! Pozdrawiam Aga

Gość Anna Szkopiak
Witam. Zwracam się do wszystkich osób które zostały oszukane przez E- natureslab. Ja również po odstąpieniu od umowy i zwrocie zamówionego produktu ( obecnie mija 34 dzień) nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Brak jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego z firma w celu wyjaśnienia zaniechania przez nich zwrotu pieniędzy. Widzę , że firma bazuje na tym , że poszkodowane osoby nic z tym nie robią a nasze pieniądze leżą w ich kasie . Czas ukrócić ten proceder i sprawę zgłosić do Prokuratury. Może wspólnymi siłami , pozew zbiorowy spowoduje , że firma ta przestanie okradać ludzi lub zakończy swoją działalność. Poszkodowane osoby proszę o kontakt na maila anna_szkopiak @o2.pl. Czas zrobić z tym porządek. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZAKUPAMI W TEJ FIRMIE!!!!

Gość Anna Szkopiak
Witam. Muszę podzielić się dobra wiadomością. W dniu dzisiejszym dostałam od firmy e-natureslab zwrot wpłaconej gotówki z odstąpienia od umowy. W co prawdę mówiąc nie wierzyłam że się uda po dobroci. Anna Szkopiak

Gość gość
Witam, proszę pomóżcie mi odebrałam paczkę za którą zapłaciłam i nie mam żadnego potwierdzenia ani wpłaty ani rachunku, co to będzie?

Gość Luna44
Ja także należę do naiwnych i oszukanych przez tą firmę.Po odesłaniu preparatu i uwzględnieniu reklamacji pieniędzy nie odzyskałam pomimo ciągłych monitów.Firma nie wystawia rachunków .Nie dajcie się naciągnąć oszustom !!!

Gość Gość09
Czytam to wszystko i straciłam wiarę że uda mi się odzyskać swoje pieniądze. 01 listopada zamówiłam hallupro, niestety zapłaciłam przelewem. Zależało mi na dobrym produkcie a okazuje się że trafiłam na szans

Gość gość
Witam wszystkich, jestem osobą która założyła ten wątek. Po ponad roku walki z firmą ostatnio w e-mailu (przerwa w ich kontaktach wynosiła kilka miesięcy) stwierdzili, że nie dostali ode mnie odesłanego Hallupro i żeby w ramach weryfikacji przysłać im dowód , wklejam e-maila: "Witam serdecznie, Szanowna Pani bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety nie otrzymaliśmy od Pani żadnej przesyłki, czy posiada Pani potwierdzenie bądź numer nadania w ramach weryfikacji?" Szczęśliwie zachowałam potwierdzenie nadania, które im przesłałam - oczywiście do dnia dzisiejszego nie ma odpowiedzi. Ciekawe, co następnego wymyślą. Pani Anna Szkopiak, która otrzymała zwrot pieniędzy widocznie ich wystraszyła groźbą pozwu zbiorowego, więc pewnie dlatego otrzymała pieniądze, tym bardziej, iż podała na forum swoje namiary. Ja coraz bardziej dojrzewam - na serio - do zawiadomienia prokuratury, rzecznika praw konsumenta , pewnie zbiorowo byłyby duże szanse na ukrócenie oszustw tej firmy. Myślę, że brak dowodu zakupu, którego nie przysyłają z towarem nie jest przeszkodą. W sumie nie chodzi nawet o pieniądze, bo te ze strony każdego pokrzywdzonego nie są aż tak duże, ale sam fakt oszukiwania ludzi i bezkarnego działania. Ale wszystkie osoby pokrzywdzone musiałyby wykazać też tą determinację i się zjednoczyć, a to wymaga dużego wysiłku, a także czasu i chęci nie tylko ze strony jednej osoby. Przypuszczam, że nawet gdyby ktoś z nas zdecydował się poprowadzić tą sprawę w imieniu wszystkich, czy kilku nawet osób i tak zostałby sam ze wszystkim. Firma pewnie na to liczy. Anna

Gość Gość09
Ponieważ nie wysłali mi jeszcze produktu anulowałam zamówienie. W poniedziałek spróbuje zadzwonić i dowiedzieć się kiedy dostanę zwrot przelewu. Nie wierzę że można tak bezkarnie oszukiwać ludzi!!! Powinni dostać nauczkę!!!

Gość gość
Takze ostrzegam przed kontaktami z ta firma!!!!!!Telefon jakis trefny-kier. podkarpacie.,a firma podobno działa pod Warszawa.Telefon ,i kontakt e-mailowy zupełnie zawodzi. Ja namówiona do zakupu w promocji i po telefonie ze rezygnuje .z zakupu zostałam straszona windykacja!!Całe szczescie ,ze nie zrobiłam przelewu i zakonczyłam kontakt z nimi.To jest sprawa dle prokuratora!!Wszyscy pisza ,ze nie ma faktur wewnatrz paczki,czyli brak dowodu.To trzeba wyjasnic na policji

Gość ADAM 1976
Witam wszystkich . Proponuję założyć pozew zbiorowy bo widzę , że nie jestem jedynym który został tak potraktowany.Od miesiąca czekam na przelanie pieniędzy mimo , że raeklamacja została uwzględniona.Niestety nie ma z kim porozmawiać na temat zwrotu, ponieważ pod telefonami są tylko konsultanci z firmy zewnętrznej. Podam mój adres mailowy jeśli są chętni do założenia pozwu to proszę o kontakt adam.dziwon@vp.pl Dla jednej osoby to nie jest strata majątku, natomiast w skali krajowej to już są poważne pieniądze.

Gość gość
Witam, Jest coraz wiecej oszukanych osób.Ja proponuje ,aby kazda z osób pokrzywdzonych poszła do miejscowej prokuratury i zlozyla pisemne zawiadomienie o popelnianych oszustwach .Ja zamierzam tak uczynic .Wiecej sygnałow w sprawie firmy mysle ,ze spowoduje zainteresowanie organow scigania.

Gość Stanisław Jama
Ja też przyłączam się do pozwu zbiorowego.Nie otrzymałem zwrotu gotówki, gdyż po rozeznaniu z towaru zrezygnowałem

Gość gość
Jak wyglada procedura skladania pozwu zbiorowego ?Kto miałby sie tym zajac? Sadze, ze propozycja ,by kazdy najpierw sam zlozyl doniesienie do prokuratury jest sensowna. A ta trefna firma to kretacze i naciagacze.Swoja droga nadal udaje sie im naciagac tak zwanych naiwnych.

Gość gość
Witam ja zamówiłam od nich za platnoscia kurierska i teraz się boje po tych opiniach czy mam na ta paczkę czekać czy zapłacić im czy jej wgl nie brać najwyżej nie odbiorze kurierska jest za darmo i napisane było ze w ciągu 24h zamawialam w sobotę to powinnam otrzymać ja w poniedziałek jak nie otrzymam to nie odbiorze pozniej

Gość gość
Witam, ja w powyższej firmie zamówienie złożyłam 16.11.2017 r. po czym po głębszej analizie firmy czy też sprzedawanych przez nich specyfików stwierdziłam, że chce anulować swoje zlecenie. Czytając regulamin owej firmy miałam do tego pełne prawo. Anulowałam zamówienie 17.11.2017 korzystając z formularza kontaktowego. I tu zaczyna się problem... otóż wypełniając formularz kontaktowy zaznaczając jasno i wyraźnie w jakim celu do nich pisze, zaznaczając nr zamówienia podając nr tel ect. - dzwoni do mnie Pani i chcąc w miły sposób przekonać mnie, że robię błąd rezygnując ze wspaniałego specyfiku i w tak promocyjnej cenie, że taka okazja może się nie trafić itd. Ja twardo twierdząc, że nie chce i sądząc, że Pani zrozumie i odnotuje gdzieś, że anuluje zamówienie słyszę słowa proszę napisać e-maila tam gdzie Pani składała zamówienie ( nasuwa mi się pytanie, a pani od czego jest? od namawiania? ), ale myślę sobie ok, napisze to kwestia formalności. Napisałam, wysłałam cisza. Wczytując się bardziej w regulamin jest zaznaczone, że rezygnacji dokonuje się poprzez formularz kontaktowy w formie oświadczenia ( które dodam jest w regulaminie) ale w żadne sposób nie da się go umieścić poprzez formularz. Myślę sobie, ok najwidoczniej nie jestem na tyle kumata, oświadczenie prześle e-mali. I po chwili dostaje informacje zwrotną - czytając tytuł a było to " anulowanie zamówienia" mówię no super udało się. Po czym wchodząc w wiadomość czytam, że Twoje zamówienie jest w realizacji, skontaktujemy się z Tobą gdy zostanie nadana przesyłka itd.... ok wiadomość została wygenerowana automatycznie. Pytanie brzmi po co babeczka mówi mi o pisaniu e mail do mam wrażenie robota, a ona od czego jest? od namawiana i przekonywania o słuszności wyboru, a w momencie ostatecznej decyzji o rezygnacji ona nie jest w stanie pomóc? tym bardziej, że to z nią kontaktuje się poprzez formularz kontaktowy... więc... no więc moim zdaniem powyższa firma ma ogromne uchybienia. Działa na zasadzie, a złapmy klienta i już koniec albo trudności z rezygnacją albo jakimikolwiek zwrotami. Mam nadzieję, że zamówienie zostało jednak anulowane szkoda jedynie, że nie mam informacji o tym co daje do myślenia....

Gość Stanley8491
Na dzień dzisiejszy mogę potwierdzić wiarygodność adresu mailowego adam.dziwon@vp.pl z którym się kontaktowałem i myślę, że niech na początku będzie adresem spinającym Potwierdzam raz jeszcze , że jeżeli czujesz się oszukana(ny) musisz to zgłosić na milicję która Twojemu zgłoszeniu numer. Po tym fakcie konieczność będzie założenia jakiegoś blogu np. na facebook-u do wymiana informacji i działań wspólnych.

Gość gość
Zerknijcie na adres firmy. Zrozumiecie w jakie kłopoty sie wpakowaliscie, choć proponuje nie odpuszczać.

Gość Stanley8491
Krótkie sprostowanie odnośnie Pani Ani. Osoba która o niej źle się wypowiedziała niech sprawdzi dokładnie jej adres ponieważ jak się go wkleja to on ustawia się w podwójnych górnych znacznikach. Należy to sprawdzić. Ja osobiście mam z nią kontakt z zapewnieniem ,że jak dojdzie do do nagłośnienia sprawy to Ona powtórzy to do czego miała dostęp. Część tych informacji już mi udostępniła jako kopie. Ja sam jutro zgłaszam to na policje. Jak oni to zakwalifikują nie wiem ale chciałby,żeby moje zgłoszenie zarejestrowali. Proponuję wszystkim zrobić to samo a zwłaszcza tym którzy maja zły towar bez jakichkolwiek dokumentów. W moim przypadku ja odmówiłem dostarczenie zakupionego produktu i po wysłaniu dokumentu odstąpienia od umowy czekam już prawie 2 miesiące na zwrot pieniędzy. Wszakże dostałem od nich maila , że moja sprawa jest skierowana do księgowości jeszcze niczego nie zmieniła bo jak pieniędzy nie było tak nie ma. Moim zdaniem są to cwaniaczki którzy ciągle myślą, że na takie kwoty nikt nie będzie stwarzał sobie problemów. W moim przypadku się pomylili i zachęcam wszystkich do podobnego podejścia. Również rozmawiałem z Panem Adamem który udostępnił swój adres mailowy. Jest tak sama zdeterminowany jak ja i myślę, że powinniście swoją aprobatę potwierdzić do niego mailowo..Tylko w mnogości osiagnie się skutek.Faktem jest,ze firma ma swoja siedzibę w Gibraltarze ale nic nie szkodzi, żeby doprowadzić do tego by więcej nie oszukiwała. Apel do tych co mieli większy z nią kontakt tj. ważne są namiary listów przewozowych i ich pośredników czyli numerów telefonów oraz ich imiona i nazwiska - jeżeli oczywiście są prawdziwe. Powodzenia.....

Gość gość
pisalam juz ze sprawe zglosilam na policje i za namowa arganow scigania radze zrobic to samo.Dostalam takze maila od naszej "UKOCHANEJ FIRMY"ze moja sprawa zostala przekazana do ksiegowosci ale zwrotu pieniedzy ni ...........! Pnia Anie przeprosze i wszystkich innych urazonych jak dostane zwrot pieniedzy .Dla mnie nadal to osoba podstawiona zeby tak pisac bo kontaktu z nia nadal nie mam.Pogodzilam sie juz ze pieniedzy nie odzyskam ale chodzi mi glownie o to zeby dalej nie zerowali na cudzej -NASZEJ krzywdzie !Jezeli nie policja nie prokuratura to moze Urzad Skarbowy dobierze im sie do ........! W piatek miniony w Radiu Zet podano informacje, ze Parlament Unii Europejskiej pracuje nad ustawa , ktora bedzie nakazywala blokowanie stron internetowych firm , ktore oszukuja klientow wlasnie w taki sposob jak E-natureslab i to nie tylko firm , ktorych siedziba jest na terenie UE ale rowniez tych , ktorych siedziba jest zrejestrowana gdziekolwiek na swiecie! I TO JEST SWIATELKO W TUNELU ZE W KONCU TAKIM OSZUSTOM DOBIORA SIE DO ........!.Mamy okazje dolozyc swoja mala cegielke do tej sprawy zglaszajac sie na policje! TO NIC NIE BOLI !!!!!!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować