Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Firma E natureslab ostrzeżenie

Polecane posty

Gość lokus
OSTRZEGAM PRZED E NATURSLAB!!! Zakupiłam korektor Hallu Pro dwa dni temu (14,02,2018) i wpłaciłam na konto(przedpłata).Dzisiaj przedstawiciel podał się za podologa i namawiał na drugi korektor na haluksy za 50 zł. A gdy odmówiłam ,stwierdził że robię błąd i zaśmiał się że za błędy się płaci.Dzwonił z numeru 83 354 62 43 i przedstawił się jako Piotr Markowski. Temat do prokuratury. Oczywiście zero INFO o przesyłce.

Gość gość
Dziękuję za wypowiedzi ,uchroniliscie mnie panstwo przed kupnem produktu i oszustwem.Ladnie Pani mówiła że zarejestrowałem się na stronie i nie kupiłem produktu mogą mi zaproponować zniżkę na suplement ale muszę kupić odrazu na 3 miesiące,zgodziłem się i jak przyszedł meil z potwierdzeniem zamówienia i żebym zapłacił jak zacząłem sprawdzać to adres się nie zgadzał,kod pocztowy to wogole niewiem skąd się wziął (jestem za granica)edytowalem adres ,zapisalem a on znow sie zrobil bledny jak im odpisałem na meila do dzisiaj nie mam odpowiedzi.Dziekuje wszystkim za OSTRZEZENIE

Gość gość
Dzięki wszystkim za informację na temat tej pseudofirmy. Wczoraj zamówiłam produkt na zwyrodnienie stawów, ale z nieznanych firm zawsze zamawiam za pobraniem. Przez cały dzień miałam jakieś dziwne telefony i coś mi nie dawało spokoju, dlatego wieczorem pomyślałam żeby poczytać coś na ich temat. Dostałam ostrzeżenie od Was i po prostu nie odbiorę paczki. Dzięki

Gość gość
Witam wszystkich, jestem założycielką tego tematu. Od listopada 2016 walczyłam z tą firmą o zwrot pieniędzy za odesłany aparat na haluksy, który okazał się ordynarną chińską podróbką. Wczoraj, ku mojemu zaskoczeniu, pojawiły się pieniądze przysłane z banku z siedzibą na Gibraltarze. Po ponad 16 miesiącach !!!!!!!!!!!!! Myślę, że coś koło tej firmy - oszusta zaczęło się dziać. Po pewnie coraz liczniejszych zgłoszeniach na policję, do prokuratury, rzecznika praw konsumenta, a także (ja przynajmniej zgłosiłam sprawę) do Europejskiego Centrum Konsumenta O/W-wa firma zaczęła oddawać pieniądze. Oby także inni poszkodowani otrzymali zwrot (nie po tak długim czasie jak ja). Życzę wszystkim wytrwałości. I jednocześnie potencjalnych klientów ostrzegam jeszcze raz przed tą FIRMĄ OSZUSTEM. Pozdrowienia Anna

Gość Ania Maar
Ja normalnie odstapilam od umowy i po 4 dniach mialam zwrot, nie straszcie ludzi, jak nie umiecie napisac odstapienia od umowy to nie jest wina firmy

Gość gość
Komuś topik przeszkadza...Najlepiej zwalić na to że klient nie umie napisac odstąpienia....

Gość gość
Witam jeszcze raz Wszystkich! Jestem założycielką tego tematu, pisałam wczoraj i myślałam,że to będzie ostatni raz, ale po przeczytaniu wypowiedzi Pani Ani Maar zmuszona zostałam jeszcze raz do zabrania głosu. Śmiem twierdzić, że albo Pani: 1.nie czytała wcześniejszych wpisów, gdzie ludzie walczą z firmą bardzo długi czas - ja sama 16 miesięcy , albo 2. jest Pani podstawioną osobą, która ma poświadczyć, jaka to firma solidna. Ja jestem osobą gruntownie wykształconą i znającą solidnie podstawy prawa, potrafię napisać odstąpienie od umowy. PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ WSZYSTKICH DOTYCHCZASOWYCH POKRZYWDZONYCH KLIENTÓW. Z poważaniem Anna

Gość gość
Witam, Ja również złożyłam zamówienie, po czym za godzinę zrezygnowałam. Jedyny kontakt jaki był to formularz, złożyłam dwa. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi . Po kilku dniach przysłali mi zamówienie ale go nie odebrałam. Jest tylko informacja w regulaminie , że jeżeli odmówię poniosę wszelkie koszty. Jestem tym zmartwiona Nie wiem co robić. Nie można z nikim się skontaktować telefonicznie . To faktycznie nadaje się na policję albo do prokuratury .

Gość gość
Niestety jak wiele osób nie otrzymałam również zwrotu pieniędzy i dałam się nabrać jak jakaś nastolatka... Napisałam do firmy, że jeżeli nie dostanę zwrotu pieniędzy do końca tygodnia zgłaszam sprawę do Policję. Myślę, że wszyscy Państwo powinni to zrobić, nawet dla zasady. Ja to uczynię. Pozdrawiam, Andzelika

Gość nickTosia
Witam , na jaki adres mam odesłać ten preparat? Oczywiście w paczce brak faktury czy paragonu, żadnych danych adresowych, bo chyba nie wysyłaliście na Gibraltar? Z regulaminu ściągnęłam druk odstąpienia i zwrotu produktu no i zaczęły się schody. Nie posiadam ani numeru umowy, ani numer zwrotu Order ID, nie mam pojęcia o co tu chodzi. Przesyłkę dostarczyło po UPS, poza informacją które są na foli opakowania nie ma nic więcej. Czytając powyższe posty czuję, że moja stówka pójdzie w siną dal. Ale wysłać muszę,żeby mieć później dowód na Policji. Co to jest numer zwrotu Order ID i skąd mam wziąć numer umowy, nigdy nie dostałam jej na maila. Pozdrawiam

Gość niktosiak
Witam , na jaki adres mam odesłać ten preparat? Oczywiście w paczce brak faktury czy paragonu, żadnych danych adresowych, bo chyba nie wysyłaliście na Gibraltar? Z regulaminu ściągnęłam druk odstąpienia i zwrotu produktu no i zaczęły się schody. Nie wiem co stanowi i co nim jest tzw. numer zwrotu Order ID. Przesyłkę dostarczyło mi UPS są zdziwieni jak zadzwoniłam, że w środku paczki nie ma rachunku ani faktury, poza informacją które są na foli opakowania nie ma nic więcej. Czytając powyższe posty czuję, że moja stówka pójdzie w siną dal. Ale wysłać muszę,żeby mieć później dowód dla Policji. Co to jest numer zwrotu Order ID. Adres z jakiego to przyszło to Cabroz Logistics 717281378 00-137 Warszawa Elektoralna 13/121. W internecie jest info, że jest to adres Rapid sp.z.o.o. też to adres firmy Gabloty Romana, a w ogóle to jest adres Wirtualnego Biura -Vibiuro . https://vibiuro.pl/kontakt/wirtualne-biuro-warszawa Ktoś wcześniej pisał o Marszałkowskiej. Gdzie to cholerstwo odesłać??Pozdrawiam

Gość AnkA1131
Ja jak dzwonilam to kazali na elektoralna a numer zamowienia jest na tej folii na naklejce. Juz dzwonili ze dostali bo zapomnialam jednej cyferki w numerze konta wiec to znaczy ze adres jest dobry

Gość gość
Również zostałam oszukana. Formularza zwrotów nie da się do nich wysłać. Cały czas pojawia się info: nie udało się przesłać wiadomości, spróbuj później. Jak i gdzie odesłać odstąpienie od umowy i towar?

Gość gość
Mi wyslali to a nie zamawialam. Kinsultanci to cgyba pozamawiali. Napisalam pismo za potwuwrdzeniem odbioru.

Gość gość
Ostrzegam wszystkich to krętacze i oszuści ja dałem się nabrać niestety, zapłaciłem za przesylkę która doszła ina tym koniec ,a teraz dostałem e-maila że niby znów coś zamówiłem co za świństwo brak słów więc jeśli dalej tak będzie zgłoszę to na Policję lub Prokuraturę.Pozdrawiam i ostrzegam

Gość Basia1m
Witam. Zwracam się do wszystkich osób które zostały oszukane przez E- natureslab. Ja również po odstąpieniu od umowy i zwrocie zamówionego produktu Artroser ( obecnie mija 2 miesiące) nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Brak jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego z firmą w celu wyjaśnienia zaniechania przez nich zwrotu pieniędzy. Widzę , że firma bazuje na tym , że poszkodowane osoby nic z tym nie robią a nasze pieniądze leżą w ich kasie . Czas ukrócić ten proceder i sprawę zgłosić do Prokuratury. Może wspólnymi siłami , pozew zbiorowy spowoduje , że firma ta przestanie okradać ludzi lub zakończy swoją działalność. Poszkodowane osoby proszę o kontakt na maila basia1m@onet.pl. Czas zrobić z tym porządek. Mój kuzyn jest adwokatem i obiecał mi pomóc w napisaniu pozwu do sądu. Dobrzy by było, gdyby było nas więcej ? tzn. więcej opisanych historii oszustwa tej firmy. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZAKUPEM W TYM SKLEPIE!!!!

Gość Tomasz Agaterski
Witam.Widze ze nie jestem jedyny w tym temacie. Zamowilem ARTROSER na stawy i okazalo sie ze nie ma w miejscu mojego mieszkania.Zaproponowano Mi ze za doplata otrzymam wieksze opakowanie jesli zgodze sie na przesylke z Polski bo mieszkam w Niemczech.He he.Doplacilem ale i tak przyszlo do Mnie male opakowanie a na Email nikt nie odpowiada.Mam nadzieje ze ktos Kompetentny dobierze sie Im do tylka.

Witam wszystkich poszkodowanych, ja również zrobiłam zakupy -LashParade-serum (reklamowanego na stronie głównej onetu), na innej stronie, gdzie nie było niestety nazwy firmy, ale obsługiwaną jak się później okazało, przez E natureslab. Po zamówieniu i opłaceniu, z góry :-(, po kilkunastu minutach zadzwoniła do mnie Pani konsultantka z szeregiem pytań na temat kondycji moich rzęs i z zamiarem wciśnięcia dodatkowego opakowania. Zorientowałam się, (nie czytając Waszego forum wcześniej) co to za firma i zrezygnowałam telefonicznie z zakupu. Pani stwierdziła, że niestety nie mogę tego zrobić gdyż zamówienie jest realizowane. Następnie po moich mailach odnośnie numeru zamówienia, otrzymałam również link do śledzenia przesyłki, z której jak wspomniałam chciałam zrezygnować. Okazało się, że źle wpisali mój adres i koniec końców do mnie nie dotarła. Po kilku bezskutecznych próbach kontaktu telefonicznego z Panem podpisującym się pod wiadomościami i licznych mailach z ostrzeżeniem o wzięciu udziału w procesie zbiorowym przeciwko firmie, otrzymałam w sumie po około 14 dniach od zakupu swoje pieniądze.

Gość gość
Witam, proszę o info na jaki adres wysłać odstąpienie wraz z produktem? Cabroz Logistics -137 Warszawa Elektoralna 13/121 czy Cabroz Logistics 00-517 Warszawa Marszałkowska 80???? wysłałam odstąpienie przez ich stronę ale nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej na jaki adres mam odesłać produkt. Boję się że minie termin 14 dni na odstąpienie od umowy i nie będzie szans na odzyskanie poniesionych kosztów:-(

Gość gość BDG
Witam tez zamówiłam u nich hallupro, lecz dopiero dzisiaj przeczytałam opinie na temat ich firmy. Tak więc raczej nie odbiorę ich paczki bo wybrałam formę płatności za pobraniem. Napisałam im 2 e-mail formie anulowania zamówienia nie dostałam żadnego zwrotnego, tak że zostaje mi forma nie odebrania paczki.

Gość gość 135
Odstąpienie od umowy przesłałam na ten sam adres co przesyłkę z produktem czyli Warszawa ul Elektoralna13/121 według wskazań pracownika biura obsługi klienta i była to ostatnia korespodencja ze strony tej złodziejskiej firmy.Od miesiąca dzwonię regularnie co drugi dzień na wszelkie możliwe telefony z pytaniem kiedy otrzymam swoje pieniądze w odpowiedzi słyszę że to nie ich działka ,że przekażą sprawę do działu reklamacji do którego oczywiście nie mogą podać adresu mailowego ani telefonu.Dzisiaj uzyskałam informacje na "odczepnego" ze powinnam wysłać pismo na Elektoralną 13/121 w Warszawie.Z informacji uzyskanych wcześniej od ich pracownika wynika ze tam jest tylko magazyn do zwrotu towaru a nie dział zwrotów zajmujący się formalnościami związanymi z oddaniem kasy.Wiec wynika z tego że możemy sobie odsyłać gdzie tylko nam sie podoba i tak nikt nie bierze tego pod uwagę bo z założenia firma funkcjonuje na bandyckich zasadach i nie ma zamiaru nikomu tych pieniędzy oddać, nie wierzę że ktoś od zyskał swoja kase to ściema.

Gość TYLKOPIS
głosujcie dalej na pis i ich popleczników to bendom was zagraniczne firmy okradac na kazdym kroku ! odadza was raem z kamienicami jestescie juz sprzedani

Gość gość
Witam Wszystkich, jestem założycielką tego tematu i ja po raz pierwszy ostrzegłam Wszystkich przed tą firmą. Z żalem, po raz kolejny stwierdzam, ze niektórzy ludzie piszą nie na temat wtrącając przy tym wątki polityczne, niektórzy (nie chcę nikogo obrazić) nie czytają poprzednich wpisów. Odpowiadając poprzedniemu wpisowi (nie bronię wcale tej firmy, nawet nie liczyłam na zwrot, chciałam tylko ostrzec klientów i ukrócić ich działalność)) - ja po 16 miesiącach walki z firmą, po zgłoszeniu sprawy do Rzecznika Konsumenta, Prokuratury , na Policję oraz Europejskiego Centrum Konsumenckiego (oddział W-wa) po 16 miesiącach otrzymałam zwrot gotówki z banku z siedzibą na Gibraltarze. A więc to nie jest żadna ściema, nie jestem osobą podstawiona przez firmę. Wydaje mi się, że firma może zwraca pieniądze tylko tym osobom, które nie odpuszczają i walczą na wszystkich frontach. Pozdrawiam Wszystkich i życzę wytrwałości. Anna

Gość Stanley8491
Po miesiącu moje nieaktywności pragnę Wam wszystkim przekazać co następuje: zgłosiłem mój problem do prokuratury,Rzecznika Praw Konsumenckich oraz do Europejskiego Centrum Konsumenta. Wam wszystkich poszkodowanych zalecam zgłosić to na policji lub prokuratury zwłaszcza jak nie dostaniecie faktury lubparagony zakupowego ponieważ z marszu jest to przestępstwo karno skarbowe. Popieram propozycję Pani o pseudonimie Basia1m co do pozwu zbiorowego. Również podaje swój e-mail do kontaktu i weryfikacji piszących oraz zwarcia szeregów...exe@cz.onet.pl. Należy ukrócić ich nieuczciwą działalność. Pani Ani jak zwykle wielki szacun

Supreancko Wysłałem zwrot produktu który nie spełnił założonych efektów na adres z dostawy ... Marszałkowska 80.. po dwóch dniach paczka wróciła, bo firma nie istnieje. Zamówiłem kolejną dostawę przez net nie podając danych, oprócz telefonu, po godzinie oddzwoniła pani z propozycją kolejnych dostaw, ale mnie interesował tylko aktualny adres, bo w necie nigdzie nie ma. Pani po wielu próbach wciśnięcia kolejnych specyfików podała adres: Cabroz, 00-137 Warszawa ul. Elektoralna 13/121. Oczywiście kolejna ściema, ciekawe jak te infolinnie działają - prokuratura powinna tym się zainteresować. Od 24 stycznia bez odpowiedzi – to o czymś świadczy. Jedna wielka bzdura. Co ma pomóc na szumy uszne? miłorząb, magnez i cynk - życzę powodzenia wszystkim durniom. A dla pewności przetestowane na grupie osób z szumami usznymi - bez żadnego efektu miesięczna kuracja. Pieniądze w błoto. Na stronie Calminax jest napisane:..." jeśli produkt nie spełni twoich oczekiwań, odeślij puste opakowani a bez zbędnych pytań zwrócimy pieniądze..." Tylko jest jedno pytanie gdzie wysłać, ponieważ nigdzie nie ma podanego adresu pod jaki należy odesłać. Jedyny adres jak można po długich poszukiwaniach znaleźć to ... Giblartar !!!! I to by było na tyle. Jak kto naiwny niech kupuje ja nawet nie będę odsyłał po raz kolejny bo koszy przekroczą wartość towaru. OSZUŚCI !!!!!! gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować: ziz@rubikon.pl Pozdrawiam. Zbyszek

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.