Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Firma E natureslab ostrzeżenie

Polecane posty

Gość Stanley8491
Brawo za odwagę i stworzenia grupy na facebook-u. Gratuliję. Sam już tam jestem. A co do deklaracji "Basia1m". Czy nadal ja podtrzymujesz. Sam pozew to jeszcze za mało. Firma ma siedzibę w Gibraltarze. Jak będzie nas dużo to coś wymyślimy ....pzdr

Gość gość
za platformy to wiadomo kto kradł a teraz ? każda zagraniczna firma może nas okradać i wyzyskiwać. obiecująca cuda na kiju a ty płać

Gość gość BDG
Witam raz zamówiłam paczkę i nie odebrałam i cały czas teraz wysyłają paczki po podany adres co robić? Nic nie zamawiałam a nadal wysyłają, a w e- mail dostałam zwrotym abym nie odbierała to nie odebrałam a dzisiaj znów paczka jest podana kurierowi.

Gość gość
Witam, ja również ostrzegam przed firmą e natureslab. Zwykli oszuści, zamiast tabletek dostalam plastry, których nie da się używać. Dzwonią, naciskają a na stronie nawet numeru telefonu nie podali. Gdyby ktoś znalazł do nich numer tel proszę wpisać go na forum, ja niestety chyba usunęłam. Ostrzegam nie dajcie zrobić się w balona!!!

Gość gość
Jedyny sposób na kontakt... to ... złożenie nowego zamówienia. Nie trzeba nic podawać oprócz numeru telefonu. "Są tak inteligentni", że resztę wywróżą z fusów. A jak oddzwonią to wówczas można wszystkiego się dowiedzieć, ale też zależy czy dzwoni do Ciebie ktoś kto ma stopień x czy stopień xxx. Bo nie każdy jest "wtajemniczony" jak naciągać klientów.

Gość gość
Odesłałam towar na Elektoralną 13/121 i po trzech tygodniach do mnie wrócił. A firma w mailach zapewnia mnie, że reklamacja jest w toku.

Gość gość
Jeebaani oszuści kupiłem reklamowany na wirtualnej Polsce lek na obniżenie cukru.Dostałem witaminy B niacyne i jakieś wypełniacze po swiętach ide do prokuratury

Gość gość
Dodam jeszcze że zmienili adres na Warszawa ul.Elektoralna 13/121 moja strata 244 zł MOŻE SIĘ ZBIERZMY I DO PROKURATURY są w Polsce jacyś ludzie którzy to wysyłają.Jak sądzę pod tym adresem nikogo nie będzie a wynajmujący nic nie wie.

Gość Stanley8491
Ponownie witam! Wszystkich poszkodowanych odsyłam do bloga na facebookuoraz do mojego adresu mailowego. Dlaczego? Ponieważ jak sam wcześniej wspominałem tylko większa ilość poszkodowanych może ich dopaść. Oprócz tego osoby które chcą w tym uczesniczyć muszą się uwiarygodnić. Część osób między innymi ja przeszedłem cały proces zgłoszeniowy tego przekrętu więc mam dużo wiedzy w tym temacie. Jeżeli ktoś będzie chciał mieć dostęp do niej to wystarczy po nią sięgnąć i nie wchodzić oknem jeżeli są już drzwi. Włączcie myślenie. Bardzo często ktoś z tych pseudo sprzedających podszywa się do poszkodowanych i manipuluje naszą wiedzą. Tego chciałbym uniknąć.Ja ze swojej strony już moją stratę w wysokość 99zł przekazuję dla pozwu zbiorowego.

Gość gość
TO powinno wystarczyc jako OSTATNIE powazne ostrzezenie- "Entra Ltd. Suite 4, GX111AA, 4 Giro's Passage, GIBRALTAR !!! Tak samo, jak "firmy" na Cyprze, w Togo, w Ghanie i w innych czesciach Afryki, z kontami bankowymi na Kajmanach i innych "rajach" podatkowych. Zycze udanych potyczek o zwrot wplat. Ja sie zabezpieczam w ten sposob, ze zamawiam na skrytke pocztowa z oplata przy odbiorze.

Gość gość
Nie zawsze chodzi o to, że ktoś nie dostał towaru. Takie zabezpieczenie - płatność przy odbiorze to nic nie daje, jeśli towar jest "diabła" wart.

Gość gość
Ja kupiłam dostałam , świadomość jakości do ceny przyszła później ale tysiąc propozycji żeby coś dokupić , później również natarczywe proponowanie- wyjaśnianie co jest konieczne -niby ankieta -skończyło się na tym że stwierdziłam że przepłaciłam a pan może sobie wpisać co chce i koniec tematu. na razie cisza

Gość gość
Witam, ja również oczekuję od nich na mój produkt, oddzwoniłam na nr z którego do mnie dzwoniono żeby wcisnąć w promocyjnej cenie produkt Bioxyn - nr tel na który się dodzwoniłam to 0048 83 354 62 41. Pan zapewnił mnie że przesyłka już została nadana, zapytałam którą firmą kurierską i Pan podał UPC - no i po rozmowie otrzymałam potwierdzenie z UPC o nadaniu przesyłki, tyle że wygląda na to że przesyłka została nadana dziś..

Gość gośćlola
Witam również dałam się nabrać. Wszystko ładnie pięknie do momentu znalezienia forum. Jestem przerażona skalą ich oszust. Aktualnie czekam na paczkę i zastanawiam się czy ją wogóle odebrać (za pobraniem)

Gość Gośka1964
Jestem kolejną poszkodowaną. Zakupiłam preparat za 187 zł. Niestety dopiero po odbiorze poczytam o firmie i produktach. Po kilku rozmowach telefonicznych, za każdym razem z inną osobą i przeczytaniu regulaminu dowiedziałam się gdzie mam odesłać nieotwarty preparat. Zrobiłam to 27.02.2018 r. Do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Wysyłam kolejne zgłoszenia automatyczne, telefonuję bez skutku. Ostrzegam przed oszustami.

Gość gość
ja niestety nie potrafię w ogóle skontaktować się z ta firma złożyłam zamówienie zapłaciłam i przepadło

Gość gość
UWAZAJKCIE na ta firmę . Nie zwraca pieniędzy ale ja już dłużej czekać nie będę i zgłaszam sprawę na policję mam dość tych oszustów, pora żeby coś z nimi zrobić

Gość kolejny oszukany
Ostrzezenie !!!! Ostrzezenie !!!! Ostrzezenie !!!!!! Numer zamówienia 8FAB65ABD7 Data zamówienia: 2018-03-30 10:52:06 Potwierdzam wszystkie negatywne - SLUSZNIE negatywne !!! - opinie na temat tych naciagaczy i oszustow !!! Otrzymalem przesylke nie w terminie, w srodku mialy byc dwa opakowania po 15 sztuk a .....bylo jedno z napisem ze zawiera 30 sztuk a zawieralo 15 sztuk - w dodatku Bog wie czego, bo opakowanie bylo OTWARTE - mam na to swiadkow i zdjecia !!! Teraz mam problemy z odzyskaniem pieniedzy - chca, abym wyslam im na moj koszt i.....zachecaja do kupna oryginalnego opakowania za 148,00 zl. TUPECIARZE - sami KONSULTANCI !!! - nadajacy sie jak jeden czy jedna za KRATY - od NATYCHMIAST!!! Moja sprawa jest juz na POLIZEI (w Niemczech gdzie mieszkam) - nie moge sie od nich doczekac kopii mojego zamowienia na pismie. Kupowalem jedno opakowanie - 15 sztuk za jakas tam kwote a dalem sie nabrac, ze jak kupie dwa razy po 15 sztuk, to w TEJ CHWILI otrzymam dwa opakowania po 15 sztuk jako PROMOCJA trwajaca tylko jeszcze pare minut !!! Zlodzieje - zlodzieje - i ......jeszcze raz zlodzieje !!!

Gość gość
Ja zakupiłam u nich preparat CALOMINAL na szumy uszne, Pani z infolinii zapewniała mnie że daja gwarancję jakości produktu i jeżeli nie pomoże mogę odesłać puste pudełka i dostanę zwrot pieniędzy. Preparat oczywiście nie pomógł, odesłałam więc preparat ale zwrotu pieniedzy nie dostałam do dzisiaj! Pisałam wiele meili , za każdym razem dostaje odpowiedz ze dział reklamacji się tym zajmuje ale zwrotu jak nie było tak nie ma... na infolinii informuja że oni tylko sprzedają a reklamacje trzeba meilowo załatwiać, tylko że na żadne meile nikt nie odpowiada!!! Obdzwoniłam dzisiaj kilka instytucji i niestety nikt w naszym kraju nie może tego oszukańczego procederu ukrócić bo firma jest zarejestrowana na Gibraltarze więc ani Inspekcja Handlowa ani Europejska Inspekcja nic nie może pomóc,dowiedziałam się że żadna instytucja nic tu nie wskóra!!! Także ja też ostrzegam przed tą złodziejską firmą! Nie kupujcie tam nic bo to oszuści i złodzieje! Ja kupiłam na stronie REVITA-PHARM!!!

Gość gość
Prosze o kontakt wszystkich tych, ktorzy zostali oszukani przez firme Cabroz Logistics z siedziba w Warszawie ul Marszalkowska 80,00-517 Warszawa. Sprawa dotyczy preparatu Varisept, usuwajacego rzekomo zylaki, a ten preparat nie usuwa nawet najmniejszych pajaczkow, a reklamowany jest w ogolnopolskiej prasie za przelom w dziedzinie flebologii. Sama przekonalam sie, ze to jest jedno wielkie oszustwo i po prostu naciaganie ludzi z powaznymi problemami zdrowotnymi, o czym profesjonalnie uswiadomil mnie prof.dr n.med. Cezary Pszenny z warszawskiej kliniki TIME Clinic. Konsultanci firmy Cabroz Logistisc wmawiaja potencjalnym klientom , ze mozna ten preparat zamowic na probe, a gdyby nie zadzialal na dany organizm to mozna bedzie zwrocic puste opakowania i otrzyma sie zwrot poniesionych kosztow. To jest jedna wielka propaganda, bo klientom proponuje sie od razu niby sama kuracje na 3 miesiace, a w regulaminie maja mozliwosc zwrotu, ale tylko do 60 dni od dnia zamowienia, wiec klient nie ma mozliwosci zwrotu preparatu, gdyz musi go przyjmowac 90 dni, bo tyle kapsulek jest w 3 opakowaniach Variseptu, a niektorzy konsultanci wmawiaja klientom , ze cala kuracja moze trwac do 9 miesiecy, na co mam nagrania z rozmow z konsultantami tej firmy, bo dzwonilam wielokrotnie i nagrywalam rozmowy. Tym bardziej ze do przesylki dolaczaja ulotki ze te 3 opakowania Veriseptu to dopiero pierwszy etap oczyszczajacy, a jeszcze kazdego klienta czekaja 2 etapy leczenia i musi natychmiast zamowic kolejne opakowania tego Variseptu, bo sa zarezerwowane na jego nazwisko i w promocyjnej cenie i potem nie bedzie mozna tego preparatu odebrac. No to jest po prostu lancuszek sw.Antoniego i dlatego wzywam wszystkich tych ktorzy tak samo jak ja zostali oszukani przez ta firme i napiszemy pozew zbiorowy do sadu, bo najwyzszy czas polozyc kres tym oszustwom, bo ludzie wydaja duze pieniadze by sie leczyc a zostaja oszukiwani. Prosze o kontakt na moj adres Ewa Firaza ul. Boh Wrzesnia 13/12, 62-650 Klodawa

Gość gość
Fajnie to opisałaś Ewo, ale podając tylko adres do siebie niewiele zdziałasz, kto będzie pisał listy? Poprzednik założył bloga i też nic. ogólnie to brakuje jednej naprawdę konkretnej osoby - która dysponuje czasem i to wszystko poskłada i skontaktuje się ze wszystkimi pokrzywdzonymi.

Gość gość
Czytam wszystkie wypowiedzi i wszystko sie zgadza. Najpierw odpisują na reklamacje , @, pisząc wymijające odpowiedzi a po pewnym czasie nie reagują na żadne zapytania. Moja przesyłka nie dotarła, wymigującego odpowiedz” nie pełny adres” ( rzenada ). 214 zł . W dziale reklamacyjnym sa osoby, ktore podpisują się imieniem i nazwiskiem, kto rozpatruje reklamacje, można warto sie nad tym zastanowić ?

Gość gość
Nie zamawiajcie !!!.Pięknie tylko piszą. Niektórzy są zdesperowani i szukają pomocy a oni żerują na ludziach!!! Nie ufajcie tej firmie. Umieją się wypromować i pięknie zabić czujność licząc ze znajdą znowu jakiegoś kozła ofiarnego, a pieniążki sie mnożą na koncie !!!

UWAZAJ zanim kupisz. Dałam się jak dziecko namówić na Lash Parade. Opinie na nieszczęście przeczytałam po odebraniu przesyłki od kuriera, więc doszłam do wniosku, że odeślę preparat zanim go sprawdzę, czyli odstąpię od umowy w ciągu 14 dni. odesłałam towar 9 marca 2018r i do tego czasu nie mam zwrotu. Piszę emaile do firmy ale Pan J. F..czyk odpisuje ciągle to samo "dział reklamacji zajmuje się sprawą". Czekam na jeszcze jedno pismo i zgłaszam sprawę na policję, do prokuratora już mam umówiony termin. Najwyższa pora aby takimi o...i zajęły się odpowiednie organy ścigania. Radzę nic nie zamawiać w tej firmie bo będziecie żałować maxa a kasy nie odzyskacie bo który z...j zwraca kasę!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.