Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Firma E natureslab ostrzeżenie

Polecane posty

Gość kolejny oszukany
...dalsza czesc "OPINII" po zakupie u OSZUSTOW i NACIAGACZY !!! - ciag dalszy do < kolejny oszukany 2018.05.15 > czyli wiadomosc dla wszystkich oszukanych z dnia dzisiejszego a wiec z 19.06.2018 - moja sprawa ruszyla dzisiaj za sprawa Policji i Prokuratury w Niemczech !!! Mysle, ze i Wam "zechce sie" tym zlobom pokazac "pazurek Beatki" i podziekowac w ten sam przynajmniej sposob !!. W razie potrzeby, jako od 30 lat obywatel Niemiec jestem dostepny takze pod polska komorka 500 319923. Do BOJU !!! - powodzenia w wysadzeniu OSZUSTOW !!!!!

Gość kolejny oszukany
...i jeszcze cos moim zdaniem bardzo istotnego - zamowienie zlozone na polskim portalu, wysylka z Niemiec ??? Poza tym, opakowanie kartonowe "towaru" wskazujace jednoznacznie, ze bylo juz kilkukrotnie "maltretowane" (otwarte - zamkniete), plastykowe opakowanie OTWARTE !!!!!(brak zabezpieczenia przed pierwszym otwarciem !!!,co swiadczy, ze bylo juz otwierane !!!), na opakowaniu podana ilosc 30 kapsulek a w srodku 15 sztuk !!!!, kapsulki bez jakiego kolwiek opisu co to jest - z powodzeniem moga sie w srodku znajdowac narkotyki lub tak bardzo popularne w Polsce ostatnio DOPALACZE !!!!. Nie podal bym tego nawet najwiekszemu wrogowi !!! GIFT !!!!!!! Tak oto pracuja CWANIACY i OSZUSCI !!!!!! Teraz przygotowuje zawiadomienie do polskiej Prokuratury i Policji !! Czekam na Wasze wiesci, kto poszedl w moje slady - POWODZENIA dla kazdego !!!! Pozdrawiam.

Gość gość
U mnie to samo oszustwo - tym razem z plastrami - jakiś p. Moniuszko (Ale nie Stanisław kompozytor) . Może ktoś zna telefon do nich, będę wdzięczny. Czy to jest adres Elektoralna w W-wie?

Witam Też dałem się nabrać i zamówiłem specyfik Lutenea. Przed odebraniem przesyłki trafiłem na to forum i odmówiłem odebrania paczki za pobraniem. Jak myślicie czy odmowa załatwia sprawę ? Czy miałem takie prawo konsumenckie ? Czy odmowa odbioru przesyłki jest jednocześnie odstąpieniem od umowy sprzedaży zawartej na odległość ?

Gość hen
Czy zaważyliście że spulementy tej pseudo firmy kosztują po rzekomej obniżce 137zł. Podaję telefon 63 218 82 676 do firmy. Dziś nie odbiorę przesyłki za pobraniem. Dziękuję za opinie.

Gość gość
mi e natureslab wysłali w ciemno, nie odebralam, 3 awiza z poczty, co jest się pytan, pewnie po ślubie czy chrzcinach e natureslab, oszustwo, jak wiele suplementów i naganiaczy

Gość gość
Hej Ja także byłam taka głupia i zamówiłam Bioxyn. Po czym zadzwonił do mnie konsultant i namawiał mnie na zakup 6 sztuk, bo ponoć wtedy zadziała. Gdy odmówiłam konsultant zrobił się bardzo nieprzyjemny. Powiedział,że mogę złożyć rezygnację z zakupu, co i zrobiłam to na ich stronie. Niestety firma i tak wysłała paczkę i dziwnym trafem telefon z którego dzwonił konsultant zrobił się nieaktywny. Na szczęści było to pobranie i nie przyjęłam paczki.

Gość Katarzyna Świercz
Firma, która sprzedaje te produkty (lek na odchudzanie, na haluksy, lash na rzęsy i inne) nazywa się E natureslab z Warszawy. Zamawiając dostajecie z reguły inny produkt, jak chcesz odesłać tak jak ja to już kasy nie zobaczysz! Piszę monity i nic to nie daje. Tu są najlepsze opinie o tej firmie. Jak chcesz się pozbyć kasy to wpłać na biedne dzieci będzie chociaż z tego pożytek. Jeżeli masz pytanie to napisz, mój email: storczyk24@interia.pl

Gość Katarzyna Świercz
Ja też ostrzegam przed tą firma. ja zwróciłam towar i czekam od marca na zwrot kasy. firma nawet nie odpowiada na emaile. lepiej nic u nich nie kupować bo pozbędziecie się kasy i tyle. Dzwonią ciągle z innych numerów raz kierunkowy na Gdańsk teraz na Włocławek a firma w Warszawie. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś obiekcje to proszę pisać w miarę możliwości odpowiem: storczyk24@interia.pl

Gość gość
Witam Ja odzyskałam kasę pisząc do Rzecznika Konsumenta i Pani mi powiedziała, że już drugi raz do nich pisali i po ich interwencji ta pożal się firma zwraca ludziom kasę, więc polecam udać się do Rzecznika w swoim mieście, nic nie kosztuje a może pomoże

Dzień dobry, a ja mam pytanie do osób, które nie przyjęły paczki: czy od tamtej pory mieliście Państwo jakieś 'nieprzyjemności' lub próby kontaktu ze strony tej pseudo-firmy? Zmówiłam produkt na szumy uszne, ale paczkę za pobraniem. Niestety, dopiero po zamówieniu zaczęłam sprawdzać firmę i trafiłam na to forum. Dzięki niemu, szybko (jeszcze tego samego dnia) napisałam przez formularz kontaktowy 'odstąpienie od umowy', jak również informację na mail'a firmy. Oczywiście nikt -od nich- nie potwierdził otrzymania wiadomości. Na drugi dzień zadzwoniłam, żeby się upewnić czy ją otrzymali, Pani konsultantka powiedziała, że będzie ona wzięta pod uwagę. Po 5 dniach paczka została wysłana, nie przyjęłam. Zadzwoniłam z pytaniem, po co wysłali... znowu Pani poinformowała mnie, że pewnie paczka była już w drodze;) gdzie od momentu rezygnacji do wysłania minęło 5 dni. Zastanawiam się teraz, czy będą nękać mnie telefonami, czy dadzą spokój...na wszelki wypadek zablokowałam nr telefonu: 48185440389, za każdym razem zgłasza się inny konsultant. Pozdrawiam

Gość gośćja
Witam, również dałam się namówić na zakup bioxynu tyle, że za pobraniem. Czy ktoś już tak zamawiał i nie odebrał przesyłki? Czy mieliście przez to jakieś kłopoty?

Gość Pattro
Czy jeżeli zamówiłam lek za pobraniem i jeżeli sprawdzę przesyłkę, a w środku nie będzie żadnego potwierdzenia zakupu mogę jej nie przyjąć? I czy wtedy powinnam jakieś dodatkowe kroki podjąć?

Gość Honorata77
Jak pisałam wyżej, nie przyjęłam przesyłki, ale wcześniej napisałam oświadczenie 'odstąpienia od umowy': mają to w regulaminie, że dopuszczają formę elektroniczną. Korzystałam z ich formularza kontaktowego oraz adresu email: pl@24customercare.com. Pomimo to, paczkę wysłali: z Kielc -CABROZ LOGISTICS, po 5 dniach od napisania odstąpienia. Dostałam też po fakcie, elektroniczne powiadomienie o wysłaniu zamówienia. Ponownie napisałam do nich 'odstąpienie od umowy', ale oczywiście nikt nie odpisał. W piątek 20.07- dzwonili do mnie trzy razy, inny nr tel niż ten, który zablokowałam. Nie odebrałam. Pozdrawiam

Gość gosc_80
Witam Ja zamówiłam w tej firmie dzisiaj preparat do rzęs. Na szczęście za popraniem i po przeczytaniu Państwa opinii złożyłam właśnie rezygnację z zamówienia przez formularz kontaktowy. Oczywiście na mail'a nie otrzymałam żadnego potwierdzenia. Więc wypełniłam formularz jeszcze raz i nagrałam na telefonie jak wysyłam. I zobaczymy co będzie dalej... Magda

Gość gość
W tej sprawie pisałam dużo wcześniej, również zamówiłam u nich specyfik i dopiero po odszukaniu tego ostrzeżenia zapaliła się u mnie czerwona lampka. Poprzez formularz kontaktowy zrezygnowałam z zamówienia oczywiście była cisza. Dodam, zrezygnowałam na następny dzień od złożenia zamówienia. Po tym jak nic nie dostałam na e-mail postanowiłam zadzwonić do nich aby się upewnić, że mi nie wyślą owego produktu. Usłyszałam słowa, że muszę wysłać jednak rezygnacje na email a nie poprzez formularz kontaktowy. Co jednka niby miało wystarczyć bo tak było napisane w regulaminie. To napisałam odręcznie rezygnację podpisałam się, wysyłam skanem i faktycznynie uznali mi.

Gość gosc_80
Witam Dzięki "gość" za podpowiedź. Ponieważ nie dostałam od nic żadnego mail'a a pojawiły się dziwne głuche telefony to za twoją poradą wysłałam im jeszcze mail'a z oświadczeniem o rezygnacji z zamówienia i wycofaniu mojej zgody na przetwarzanie danych osobowych

Gość Dżyngizhan
Zachęcam wszystkich do zauważenia znamiennego zjawiska.Otóż ogromna większość "rewelacyjnych ofert" proponuje zakup czegoś tam za kwotę 130 do 160 zł. Taka kwota dotyczy najróżniejszych produktów i jest określona na podstawie badań marketingowych, jako kwota którą przeciętny Polak lub Polka "przełknie" i zapłaci. Bardzo często jest to jednak lekkie lub poważne oszustwo. Oferty takie roją się od opinii "wybitnych specjalistów", nanotechnologii, włókien o super właściwościach, wszystko "przebadane klinicznie", a głupi naród to kupuje i nadal wierzy w słowo drukowane!!! Oferent wie, że o kwotę ok. 150 zł na ogół nikt nie będzie się bił, ani zgłaszał sprawy do organów ścigania, no i interes kwitnie!

Gość Ślązok
Zachęcam wszystkich do zauważenia znamiennego zjawiska.Otóż ogromna większość "rewelacyjnych ofert" proponuje zakup czegoś tam za kwotę 130 do 160 zł. Taka kwota dotyczy najróżniejszych produktów i jest określona na podstawie badań marketingowych, jako kwota którą przeciętny Polak lub Polka "przełknie" i zapłaci. Bardzo często jest to jednak lekkie lub poważne oszustwo. Oferty takie roją się od opinii "wybitnych specjalistów", nanotechnologii, włókien o super właściwościach, wszystko "przebadane klinicznie", a głupi naród to kupuje i nadal wierzy w słowo drukowane!!! Oferent wie, że o kwotę ok. 150 zł na ogół nikt nie będzie się bił, ani zgłaszał sprawy do organów ścigania, no i interes kwitnie!

Witajcie wszyscy poszkodowani. Ja również zamówiłam BIOXYN, na szczęście wybrałam opcję za pobraniem...Paczka jest w drodze.Czytam Wasze komentarze i nie dowierzam, że ta firma jeszcze funkcjonuje i dalej naciąga ludzi... Chciałam wysłać na ich maila odstąpienie od umowy i cofniecie zgód, ale nie wiem na jaki adres mailowy, bo żadnego nie na stronie nie ma.....Zrobiłam to przez formularz kontaktowy, ale tu potwierdzenia nie mam, więc lepiej na maila....Ktoś podpowie na jakiego maila mogę to wysłać? Z góry wielkie dzięki.

Hallo, jest tam kto? Czy mogą się wypowiedzieć osoby które zamówiły paczkę za pobraniem i nie odebrały jej? Jakie konsekwencje i nieprzyjemności Was spotkały w związku z tym faktem? Ktoś zdecydował się pokryć koszt nieodebranej przesyłki? Jaka to była kwota i nr konta?

Gość gość
A ja kupiłam i towaru nie otrzymałam!!!! Wolałabym już tą chińską podrubę niż nic.Zero kontaktu.

Gość wo_k
Zainteresowałem się preparatem Lutenea na krótkowzroczność, ale przemyślałem sprawę. Krótko/daleko widz nie ma problemu z plamką, tylko z odkształceniem gałki ocznej. Myślę, że ten preparat to ściema.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.