Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Firma E natureslab ostrzeżenie

Polecane posty

Gość gość
Jak można być takim głupim żeby kupować nieznane specyfiki w internecie ? jak myślicie dlaczego tego nie ma w aptece ? .Po pierwsze nie są to żadne preparaty TYLKO SUPLEMENTY DIETY produkowane przez Entra Limited z Gibraltaru ,to jest bezwartościowy chłam który NIE MA ŻADNYCH WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZYCH ,gdyby tak było to w szpitalach powinni leczyć suplementami diety .Te specyfiki nie mają żadnych badań ,nie ma żadnej pewności co do składu .W razie nieszczęścia SAMI SOBIE JESTEŚCIE WINNI

Gość gość
Chciałam zrezygnować z zamówienia zakupu podano mi stronę internetową , ale formułka nie jest aktywna, nie mogę wysłać e-maila, co robić, czy zgłosić na policję.

Gość ania 1968
Ja też dałam się zrobić w balona od marca 2018 roku, kiedy zakupiłam odżywkę do rzęs Lash Parade, odesłałam im ją i od tej pory mimo wysłania około 20 maili nie mam od nich żadnej odpowiedzi, ...nie chodzi tu o 85 zł, ale o fakt , żeby zaprzestali bandyckiej działalności !!! Może ktoś z Was podpowie mi jak ich udupić...

Gość gość
Też zostałam okradziona przez tą firmę zgłosiłam to na policji.Wszystko o czym piszecie mnie tez spotkało Czy pozew zbiorowy już jest złożony?

Gość gość
firma OSZUŚCI po całej Polsce z Bok i w gazetach kolorowych reklamują leki/środki/ karza płacic a potem nie zwracają pieniędzy. Nie rozumiem dlaczego Urzedy Skarbowe, Prokuratorzy nie wezma się za nich. Sa rejestrowani w Gibraltarze a w POLSCE ROBIA BIZNES. Towar nie ma pokwitowania i nikt nic nie wie.Wszystko działa w jedna stronę. Nie mogę doczekać się zwrotu ponad 300,00 zł. Może minister Ziobro musi się tym zająĆ in ich rozliczyć. Ścigasjmy nie tylko opozycje ale takich oszustów co na oczach całej POLSKI ROBIĄ W KONIA ZWYKŁYCH LUDZI..

Gość bakuła
Witam! Ja tez dalem sie zrobic .Na poczatku byl kontakt email i tel.Napisalem odstapienie od umowy i wyslalem listem poleconym wraz z suplementem na podany przez Biuro Obslugi Klienta adres.Od tej pory ajest juz 2 miesiace brak kontaktu.Pieniazkow tez brak.

Gość gość
piszcie do nich! Piszcie, piszcie piszcie! ja męczyłam ich od 28 czerwca, sprawę zgłosiłam do UOKiK, jak jakiś konsultant zadzwonił to (ze względu na nerwy związane z przetrzymywaniem mojej kasy) zjechałam go od góry do dołu, zagroziłąm policją i dalej męczyłam mailami... dzisiaj, tj 24.09 wyobraźcie sobie moje zdziwienie- mam zwrot na koncie! Kosztowało mnie to 3 miesiące nerwów i pisania maili niczym zawodowy spamer, ale udało się! Każde utracone przez Was pieniądze są tego warte! Nie poddawajcie się! Nawet kwoty poniżej 250 zł (granica pomiędzy wykroczeniem a przestępstwem) można odzyskać! Walczcie! Powodzenia! :)

Gość gość
Witam wszystkich. Ja też mam problem z tą firmą... Przyszła do mnie przesyłka i ponieważ dokonałam zakupu kosmetyków przez internet, myśląc że to one, odebrała m ją. Niestety za pobraniem (281 zł) po czasie zorientowałam się że adres się zgadza ale dane i telefon nie. Dzwonię i dzwonię próbując odkręcić tá całą sytuację ale jest problem z kontaktem. Ci państwo proszą o wysłanie paczki na adres Urząd Pod Warszawa 131 Skrytka Pocztowa 54 czy u Was też tak było?

Gość gość
Ludzie. Nie dajcie się naciągać. Opinie na stronie Lutenei to fikcja. Osobiście zostałem namówiony na zakup w super promocji trzech dawek miesięcznych i ZERO zauważalnych zmian w widzeniu. Konsultanci Lutenei dzwonili do mnie co 2 -3 tygodnie dopytując się czy biorę to "cudo" regularnie i według zaleceń, przestali dzwonić kiedy odmówiłem dodatkowego zakupu super środka na prostatę. Jak napisałem zero poprawy, wyrzucone pieniądze, jedyny plus to to, że człowiek na błędach się uczy. Zrobicie co chcecie, ale najpierw porównajcie dostępne w aptekach leki z luteiną ( ilość luteiny i cena).

Gość gość
I ja też się nabrałem na tą firmę. Zamówiłem małe opakowanie na próbę ale zaraz rozdzwoniły się telefony od firmy że w moim stanie zdrowia żeby kuracja była skuteczna to najlepiej kupić na 90 dni. I tak zrobiłem. Szczęście lub nie ale zamówiłem za pobraniem. Po przeczytaniu wszystkich opinii to nie odbiorę towaru i nie będę płacił. Dostałem potwierdzenie nadania przesyłki i kurier ma przyjść za dwa dni. Co sądzicie o tym

Gość gość
Ja pod koniec sierpnia zamówiłam Bioxyn za pobraniem, nim kurier przyjechał z przesyłką, natknęłam się na Wasze opinie i po przeczytaniu szybko sporządziłam na papierze odstąpienie od umowy i wysłałam listem priorytet polecony. Przyjechał kurier, przesyłki nie odebrałam i nie zapłaciłam, mam spokój. Firma z Gibraltaru.

Gość Rekin55
Dlaczego pomimo setek negatywnych opinii nikt z nadzoru farmaceutycznego nie wszczyna alarmu. Dlaczego prokuratura mając możliwość podglądu na to co się tu pisze nie wszczyna postępowania dochodzeniowego? Kto z organów Państwa osłania tę firmę? Jakie Firma ma powiązania z mediami? Dlaczego dziennikarze śledczy nie rozprawiają się z takimi firmami? Dlaczego ????

Gość marcop7
UWAGA wzorem moich przedmówców przestrzegam wszystkich przed kupowaniem czegokolwiek.W moim przypadku to LUTEINA. Produkt absolutnie nie działa, chyba że na kieszeń. Dają niby gwarancję satysfakcji, tylko nie wiadomo do kogo się z nią zwrócić. Pyskaci ,,specjaliści" oferują kolejne zapasy suplementu, mimo że kuracja całkowita miała dawać efekty po 2 miesiącach a specyfik jeszcze się nie skończył. Są głusi na sugestie. Nie odpowiadają na przesłane uwagi i pytania. Wiadomość wysyłana do nich może zawierać tylko 1000znaków. często to zbyt mało by opisać problem. Piszcie opinie, przestrzegajcie innych gdzie tylko można. Precz z firmami krzak.

Gość gość
Również ostrzegam firma oszukuje opłaciłam za produkt z góry i do dziś go nie otrzymałam po interwencji dowiedziałam się że produkt się wrócił do nadawcy bo rzekomo drzwi nie otwarłam była to firma kurierska DHL porównuje zgłosiłam reklamacje i dostałam kolejna informację że produkt został mi dostarczony tym razem kurier UPS dostałam nawet link do śledzenia przesyłki byłam ciekawa kto odebrał ale niestety numery przewozowe były fałszywe pisałam do nich wielokrotnie żadnych odpowiedzi ani towaru ani zwrotu pieniędzy

Gość gość
Witam,12.09.18 roku dokonałam zakupu 1 op tbl Bioxyn za cenę 137zl,niestety dokonałam płatności przelewem,po dokonanej transakcji przeczytałam opinie o E-Natureslab i natychmiast złożyłam rezygnację z zamówienia poprzez formularz zamieszczony na stronie E-Natureslab oraz dodatkowo przesłałam email z rezygnacją z zamówienia. Po ok 2 dniach otrzymałam odp., że moja sprawa skierowana jest do działu reklamacji. Minęły 2 tygodnie i otrzymałam zwrot pieniędzy na konto jakie było moje zdziwienie wiedząc, że są takie problemy z odzyskiem pieniędzy. Niestety moja radość nie trwała długo ponieważ firma E-Natureslab bez mojej wiedzy dokonała aktualizacji zamówienia dnia 16.10.18 i paczka dotarła z tbl Bioxyn do mnie dziś, niestety mój mąż ją odebrał. Więc znowu napisałam email do E-Natureslab,że nie zamawiałam produktu po raz drugi i odsyłam ta paczkę na adres który podany był na etykiecie paczki. Dostałam odp, że mam dosłać formularz odstąpienia od umowy oczywiście wszystko na mój koszt,bo oszuści wznawiają zamówienia bez mojej wiedzy.

Gość Listopad 2018
Ostrzeżenie przed naciągaczami... z GIBRALTARU !!!!! Na 100% nie oddają pienidzy... kontakt tylko przez formularz, na który nigdy nie dostaniecie odpowiedzi... Nie oddają pieniedzy nawet jesli przesyłka została zapłacona a towar od nich nie wwyszedł... Uważajcie gdyz oszukują... zbiera sie już grupa ludzi żeby wnieśc pozew zbiorowy gdyz jak dotąd bazuja na tym , że przy małych kwotach, na które naciagnęli ludzi nic im nie grozi... Na pytanie gdzie jest siedziba - usłyszycie odpowiedz od konsultantów , że to "TAJEMNICA RODO",ha,ha .. Jak zadzwonicie do nich w celu zamówienia to konsultanci będą tak kręcić i motać żeby było zamówienie dwa razy albo 4 razy wieksze... Jesli Wy sami nie zadzwonićie a coś juz zamówiliście to oni będą dzwonić do Was... i będą udowadniać że są 'fachowcami' i lepiej wiedzą od Was co Wam dać i w jakich iliściach... i na pewno to co zamowiliscie na probę jest zbyt małych ilosciach i nie zadziała... A zapytajcie kiedy mozna cos zwrócić.... jak nie otworzycie i odeślecie... ale pienidzy i tak Wam nie zwrócą

Gość gośćJmka
Wlasnie dostalam info o dostawie jakiejs przesylki za ktora mam zapłacić, a niczego nie zamawiałam. Teraz jak Was vzytam to jojarze że przeglądalam strone, ale nie wypełnialam formularza tylko wyszlam. A dane do wysyłki uzyte przez nich sa wzięte z podanych GLS przy ostatnim zamówieniu

Gość gość g
Dzisiaj to zamówiłam i bardzo bardzo żałuję. Mam załatwione płacenie u kuriera. Czy mogę anulować zamówienie? Jeśli tak to jak to zrobić? Proszę szybko mi odpowiedzieć bo zaraz mogą mi to wysłać a chcę tego uniknąć!!

Gość gość HP
Też mam złe doświadczenia z tą "firmą". Po wypełnieniu formularza na 1 op. za 75 zł, namówiono mnie na 2- niby większe i na 2 miesiące łykania, bo jedno przecież nic nie da. Młoda osoba wkręciła mnie w zakup promocyjny za 249 zł, przy płatności on-line. Po przemyśleniu ok. godzinie od zakupu, odstąpiłam od zakupu, wysyłając maila, informując jednocześnie, by nie wysyłali mi tego preparatu. Nic z tego, po 2 dniach kurier przesyłkę dostarczył. Odesłałam ją na skrytkę pocztową 131 w W-wie, gdzie została bodebrana. Wielokrotnie wysyłałam do nich maile, raz otrzymałam odpowiedź, że mam wypełnić formularz i odesłać preparat, następnym razem, po moich moich kolejnych mailach odpowiedziano mi 25.10, że zwrot środków otrzymam na początku tygodnia, czyli po 28.10. I tak mija 4 tydzień, kasy nadal nie mam na koncie. Wysłałam mailem przedsądowe wezwanie do zapłaty, po kilku dniach wysłałam listem poleconym, od 15.11 nie odbierają. Żarty skończyły się. Działam dalej. Szanowni Państwo- skrzyknijmy się,by ukrócić działania oszustów. Niech nasze organy ściągania zainteresują się lewymi firmami i niech im w końcu dobiorą się za oszustwa.

Gość renasia
Ktoś mógłby mi podać adres meilowy tej firmy, by złożyć rezygnację ... co prawda zapłaciłam przedpłatę, ale mam nadzieje odzyskać kasę ... do osoby, która taki zwrot otrzymała :) Wysłałam pod ten adres pl@24customercare.com, ale mi nikt nie odpisał ...

Gość gość HP
To jest dobry e-mail:pl@24customercare.com Firma rzadko odzywa się, ale cierpliwość jak widać popłaca. Dzisiaj otrzymałam zwrot środków :-) Pozdrawiam Forumowiczów

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.